Wymignieńcie się od wojska w razie wojny.

Mystlich

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Witam.

Nie nawidzę wojska. Nie lubię służby w wojsku i tych durnych karabinów i czołgów. Zabić nikogo i nigdy nie zabiję nawet jakby to był mój najgorszy wróg!

Czyli sami widzicie.

Niedaj Boże wybuchnie wojna w Polsce i co ja niby zrobię :( ?

Czy w takiej sytuacji można jakoś uciec od przymusowej służby w wojsku?

Nie zrozumcie mnie, że nei kocham Polski ale poprostu nie zabiję nikogo i zawsze będe pałać nienawiścią i wstrętem do wojska.

Pzdr.
Mystlich.

P.S. Bardzo ładne piszę opowieści i ładnie maluję. czy jeśli będe sie uczyć i kształcić pod tym kątem to jakos sie wyratuję????
P.S. Choruję an epilepsję.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
E...ile masz lat? Pieszesz jakbyś miał... 13?...
Po pierwsze, no jeśli sobie załatwisz jakieś papiery, pójdziesz na studia to służyć nie będziesz musiał. Chociaż mówią,że mają już znieść ten obowiązek (coś takiego o uszy sie obiło,jak poszukasz jakiś info do sie dowiesz konkretów).
Poza tym, jeżeli kiedykolwiek w polsce wojna by była, to ... powołani zostaną chyba wszyscy możliwi (?).
Przykro mi ale w tym temacie nie orientuje sie ale tak mi sie wydaje,że w konieczności obrony ojczyzny będzie potrzebny każdy mężczyzna.
Nie wszyscy w polsce są patriotami i nie wszyscy kochają tego zasr... kawałka ziemi.
Epilepsja nie jest chorobą psychiczną i chyba to nie miałoby jakiegoś znaczenia...
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Przecież w Polsce armia ma być zawodowa.
A więc nie wezmą Cię tak po prostu do wojska.

Jeśli będzie wojna - raczej nie będziesz sobie spokojnie siedział w domku. Tak to już niestety jest, że wojna wymaga nie tylko od armii, ale też od cywili.
 

LmAoO

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jesteś debilem. Nienawidzisz wojska (czyli kazdego człowieka co w nim byl itp itd etc)? Cofnij się ponad 60lat wstecz - II wojna światowa. Ci ludzie z wojska gineli zostawiając bliskich itp abyś Ty teraz mógł siedzieć z dupskiem przed kompem i :cenzura:ić głupoty. Jedyny plus to taki, że gdy niedajboże będzie wojna to i tak pójdziesz na pierwszą linie ^^ chociaż to by było samobójstwo brać Ciebie do woja.

Edit:
Tak piszesz naprawdę wzruszające i piękne opowieści:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=185192
A drugą piękną opowieść usuną bo go zbesztali.
 

Dawid_lbn

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
54
Punkty reakcji
0
Tchórz ;/ Za Ojczyzne byś nie walczył kretynie? Jak nie chcesz walczyć wrazie wojny to zabierzesz z Polski tą gejowską dupe i nie będziesz mówił, że sie tu urodziłeś. Może Twój dziadek zginął za to żebyś mógł teraz rozpuścić swoje dupsko w fotelu a Ty piperzysz takie głupoty.
 

Szeregowy1988

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gdansk / Gdynia
Podstawić go pod ścianę i rozstrzelać, nie będzie więcej z nim problemów.
A jeśli chodzi o tą opowieść to faktycznie totalna tandeta.
Ale nie martw się w razie wojny jest możliwość żebyś nie dostał karabinu do ręki, prosisz o łopatę i będziesz kopać okopy dla naszych, ale nie licz na to że nie będziesz pod ostrzałem, ja mając pistolet będę mógł strzelać leżąc na ziemi, niestety jeszcze nie ma możliwości kopania okopów w pozycji leżącej ;D )
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Ej ja was na prawdę nie rozumiem.
Chłopak nie ma w sobie woli walki(fizycznej) i nie chce. Nie można nikogo zmuszać, ale też można walczyć bez konfrontacji fizycznej. Sienkiewicz tak walczył z zaborami, a Jan Paweł II walczył tak z hitlerowskimi Niemcami a potem z Sowietami. Każdy jest w stanie walczyć na inny sposób nie koniecznie ten najbardziej brutalny.
 

Dawid_lbn

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
54
Punkty reakcji
0
Hahaha ale jest żałosny i to tibijczyk w dodatku :O Ile masz lat chłopczyku? Jak pierwszy raz przeczytałem ten temat to byłem w szoku ;| Nie rozumiem jak można się chcieć od tego wymigać ;/ Moim marzeniem jest dostanie sie do szkoły oficerskiej po LO.

Ej ja was na prawdę nie rozumiem.
Chłopak nie ma w sobie woli walki(fizycznej) i nie chce. Nie można nikogo zmuszać, ale też można walczyć bez konfrontacji fizycznej. Sienkiewicz tak walczył z zaborami, a Jan Paweł II walczył tak z hitlerowskimi Niemcami a potem z Sowietami. Każdy jest w stanie walczyć na inny sposób nie koniecznie ten najbardziej brutalny.


A on napisze opowieść na forum Tibii czy jak się to pisze i dzięki niemu wygramy!! Sienkiewicz i Karol Wojtyła byli wielkimi osobistościami nie porównuj ich z Mystlichem.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
A on napisze opowieść na forum Tibii czy jak się to pisze i dzięki niemu wygramy!! Sienkiewicz i Karol Wojtyła byli wielkimi osobistościami nie porównuj ich z Mystlichem.
Einstein zawalał naukę z fizyki.

Też bym nie chciał walczyć. Chyba że przyszli by do mnie.
 

Euzebiusz

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
226
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Freie Stadt Danzig
Witam.

Nie nawidzę wojska. Nie lubię służby w wojsku i tych durnych karabinów i czołgów. Zabić nikogo i nigdy nie zabiję nawet jakby to był mój najgorszy wróg!

Wojsko nie polega jedynie na strzelaniu. Równie dobrze możesz robić w zaopatrzeniu i logistyce armii, tam nie będziesz musiał strzelać.

Czyli sami widzicie.

Właśnie nie widzimy.

Niedaj Boże wybuchnie wojna w Polsce i co ja niby zrobię :( ?

Dzielnie będziesz służył Ojczyźnie. Jeśli się brzydzisz zabijaniem i przemocą to jest wiele innych funkcji. Chociażby służba w marynarce... Popatrolujesz sobie brzeg na jakimś poradzieckim kutrze. (Chociaż znając stan Polskiej Marynarki długo byś sobie nie pożył). Albo tak jak wcześniej mówiłem - możesz pracować w zaopatrzeniu. Do tego też są potrzebni ludzie. A szczególnie kierowcy.

Czy w takiej sytuacji można jakoś uciec od przymusowej służby w wojsku?

W wypadku wojny? Nie. Poza tym Twoja sytuacja nie jest taka tragiczna. Nie panikuj.

Nie zrozumcie mnie, że nei kocham Polski ale poprostu nie zabiję nikogo i zawsze będe pałać nienawiścią i wstrętem do wojska.

Rozumiem, że trzęsiesz portkami na myśl o służbie na froncie. Nie jest to rzeczą dziwną, bo normalny człowiek lęka się śmierci i próbuje za wszelką cenę ocalić swą rzyć. Tym niemniej wojsko to nie tylko karabiny i bezsensowne strzelaniny. Teraz jeden guzik i wszyscy wylecimy w powietrze, więc nawet jakbyś schował się w bunkrze podczas wojny to możesz tak samo szybko zginąć jak na pierwszej linii frontu.
 

Dawid_lbn

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
54
Punkty reakcji
0
A przypadkiem obywatel nie ma obowiązku bronić swojego państwa? Jak byś się wymigał, był byś zdrajcą. Chciałbyś tak żyć? Z tą świadomością?

Chociaż pewnie i tak byś dostał kategorie E-całkowicie nie zdolny do służby w wojsku nawet w czasie wojny. A wiesz za co byś miał taką kategorie? Za Twoją rozje**** gejowską dupe hehehe byś pochłonął cała komisje hehehe
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Chociaż pewnie i tak byś dostał kategorie E-całkowicie nie zdolny do służby w wojsku nawet w czasie wojny. A wiesz za co byś miał taką kategorie? Za Twoją rozje**** gejowską dupe hehehe byś pochłonął cała komisje hehehe
To wydaje sie być zbędne.

A przypadkiem obywatel nie ma obowiązku bronić swojego państwa? Jak byś się wymigał, był byś zdrajcą. Chciałbyś tak żyć? Z tą świadomością?
Zakres obowiązku służby wojskowej określa ustawa.
Polskę powinno mieć się w sercu a nie na lufie karabinu.
 

Dawid_lbn

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
54
Punkty reakcji
0
Jak to niepotrzebne? Pytał się czy da się jakoś wymigać od służby. No to mu powiedziałem, że już dawno się wymigał.
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
Nie kumam po co zakładać, że będzie wojna?!Czy wy ludzie nie macie innych problemów?Nudzi wam się?
To chore, by w czasie pokoju zastanawiać się jak wymigać się od wojska w czasie pokoju :mruga: .....
Powinniście raczej się zastanawiać, co zrobić by do ewentualnej wojny nie doszło!!
Lepiej nie wywoływać "wilka z lasu"!!!!!!
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
E...ile masz lat? Pieszesz jakbyś miał... 13?...
Po pierwsze, no jeśli sobie załatwisz jakieś papiery, pójdziesz na studia to służyć nie będziesz musiał. Chociaż mówią,że mają już znieść ten obowiązek (coś takiego o uszy sie obiło,jak poszukasz jakiś info do sie dowiesz konkretów).
Poza tym, jeżeli kiedykolwiek w polsce wojna by była, to ... powołani zostaną chyba wszyscy możliwi (?).

Przykro mi ale w tym temacie nie orientuje sie ale tak mi sie wydaje,że w konieczności obrony ojczyzny będzie potrzebny każdy mężczyzna.
Nie wszyscy w polsce są patriotami i nie wszyscy kochają tego zasr... kawałka ziemi.
Epilepsja nie jest chorobą psychiczną i chyba to nie miałoby jakiegoś znaczenia...

tu sie mylisz, najpierw ida ci co odbyli wojsko, potem rezerwa ja mam kategorie E i nie ide nawet jak bedzie wojna chyba ze beda brac wszytkich bo ludzi nie bedzie

pracowalem przez 3 miechy na komisji wiec wiem ze wszytko zalezy od kategorii
a ty masz juz kategorie czy dopiero idziesz???

PS ktos tu ma jakis problem do kategorii E wiec radze sie doszkolic a nie obrazac ludzi takich jak ja i innych <_<
a tego nienawidze, wlasnie nie nawidze takich ludzi co tak rozumuja
 

Mystlich

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wy chyba nie zrozumieliscie mnie....

Chce bronic polski ale nie chce bronic ją idąc do wojska tylko tak jak to robili papież i Sienkiewicz.
Jestem patriotą, ale od wojska i wszystko co z nim związane trzymam sie z daleka.

A ty David_lbn trzymaj swoją pustą jadaczkę ;/ To że popełniłem błąd na tym debilnym forum(Tibia.pl) to juzsie stało i trzeba zapomnieć

...

Aha, gdzieś czytałęm, że padaczka odwołuje od wojska czyli sprawa już rozwiązana ;)
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Wy chyba nie zrozumieliscie mnie....

Chce bronic polski ale nie chce bronic ją idąc do wojska tylko tak jak to robili papież i Sienkiewicz.
Jestem patriotą, ale od wojska i wszystko co z nim związane trzymam sie z daleka.

A ty David_lbn trzymaj swoją pustą jadaczkę ;/ To że popełniłem błąd na tym debilnym forum(Tibia.pl) to juzsie stało i trzeba zapomnieć

...

Aha, gdzieś czytałęm, że padaczka odwołuje od wojska czyli sprawa już rozwiązana ;)

sam stwarzasz sie problemy

podstawowe pytanie!
masz juz kategorie czy dopiero idziesz na komisje???
 

Mystlich

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Nie.....bo mam dopiero 14 lat!

Wg. mnie sprawa już jest rozwiązana, gdyz mam b.często ataki(czasem kilka razy w ciagu dnia) wiec w wojsku mieliby ze mną same kłopoty

.....
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Mnie zastanawiają posty w tym temacie.
Naprawdę uważacie, że ojczyzny można bronić jedynie strzelając do wrogów?

Może nie zdajecie sobie sprawy, ale równie ważne jak armia jest zaplecze intelektualne, które po tej wojnie ma naprawić zniszczony kraj.
Nie sztuką jest iść, postrzelać i dać się zabić. To żaden patriotyzm, a dziecinada.
Sztuka polega na inteligentnym podejściu do sprawy i zadbaniu, aby w końcu wszystko mogło wrócić do normalnego stanu.

I tak poza tematem - Mystlich, przeczytałem te Twoje opowiadanie. Ty niestety nie potrafisz pisać.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
masz dopiero 14 lat wiec czym sie martwisz???

jak skonczysz 18 lat i jesli bedzie pobor to wtedy zaczniesz myslec nad tym

a tak temat zbedny
 
Do góry