Wymieniłam Civica Ne Prelę

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Pochwalę się, że po prawie dwóch miesiącach poszukiwań znalazłam autko dla nas - Honda Prelude 1997, z małym przebiegiem, z silnikiem H22A, czyli 185 koni mocy nominalnej, ale nie sądzę abym predko coś z tym kombinowała, raczej zostanie na długo nominał :D

Małe poprawki lakiernicze to jedyna skaza na niej.

Nie mam na razie foteczki mojej, ale znalazłam plakacik bardzo zbliżony.
 

Attachments

  • prelude.jpg
    prelude.jpg
    114,1 KB · Wyświetleń: 57

Calderon

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
hehe zabawna sytuacja bo moj znajomy wczoraj zamienił Civica '92 na ... prelude :D własnie tą wersje nizej zawieszoną :) Heh jaki zbieg okolicznosci :) Gratuluje ;)
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
co więcej co więcej... hmm....
wydech mugena, 18", gleba, wystarczy :]

Mam pytanie: nie myślałaś o integrze? Lepiej prowadzącego się przednio-napęda w życiu nie spotkałem.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Miałam ciekawy wydech w civicu i powiem szczerze - na dłuższą metę męczyło. Teraz zostanie na pewno cichobieżka. Tylko te firmowe dwururki wymienię na coś bardziej pasującego może.

Jak na nią patrzę, to nie mam pojęcia co można w niej zmienić poza np. maską carbo, bo ona jest ładna sama w sobie.

A o integrze na razie nie myślałam. Jakoś Hanie mnie przekonały do siebie :D
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Bardzo dobra decyzja choć wszystkie 3 mi sie podobaja ale wolalbym juz zamieniac na Integre.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Może kiedyś, nie powiem juz nigdy "nigdy", bo na prelę też tak mówiłam jeszcze kilka tygodni przed jej zakupem ;)
 
Do góry