Wymiana walut między internautami

pawelde79

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Witam,
ostatnio natknąłem się na artykuł dotyczący wymiany walut pomiędzy użytkownikami przez intrnet bez potrzeby chodzenia do kantoru. Czy ktoś z was korzystał z usług takich portali? Czy jest to wiarygodne? Prosze o jakieś wskazówki.
Paweł
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Chodziło chyba o kantory online, o których było w dodatku do Dziennika prawnego kilka dni temu ;) .


Pozdrawiam.
 
B

bborowka

Guest
Wydaje mi się, że chodzi Ci o serwisy w których wymiana waluty jest pomiędzy użytkownikami. Działa to w ten sposób, że każdy użytkownik podaje swój kurs konkretnej waluty, można tam kupić np. euro po korzystnym kursie. Inna kwestia, że te serwisy mają niższą prowizję niż banki czy kantory. Dla przykładu gieldawalut.pl ma od 0,1-02%. A jeśli chodzi o wiarygodność to obawy są zbędne, bo nie przelewa się pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe jakiegoś użytkownika tylko to wszystko jest w obrębie serwisu.
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
ja kiedys z walutomatu ale teraz wole gielde walut bo ma nizsza prowizje. moim zdaniem to bezpieczne i ja zupelnie nie narzekam
 

DevBucik

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
eForex-op_rxxqppa.png
 

formind

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja polecam Cinkciarz.pl - od kilku miesięcy bezproblemów :)
 
P

profipro

Guest
Ja jednak polecam Walutomat:
  • sam ustalasz kurs CHF, EUR, USD, GBP
  • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku
  • z dowolnego miejsca na świecie
http://profidoradca.systempartnerski.pl/walutomat/index.html
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
ja tak jak juz wczesniej pisalem korzystam z serwisu http://gieldawalut.pl i bardzo sobie chwale. duzo ofert od innych uzytkownikow i wymiana nastepuje miedzy internautami co tez mi odpowiada.
 

kubaa538

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ogólnie tego typu serwisy to świetna alternatywa dla zwykłych kantorów.
 

karlenka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
52
Punkty reakcji
0
GreatTraveler powiem Ci, że korzystałam z tego serwisu. Mam brata w Holandii i jadę do niego jutro. Wymieniłam trochę Euro i wyszło mi taniej niż zwykle. A to się ceni:)
 

ankatulpe

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
mam stare 20 funtów, ktore wszyszy z obiegu w 2010 roku, jeśli kotś jest chetny to podaje meila werasis@interia.pl. niestety nie jestem w stanie polecieć do angli aby je tam wymienić.
 

Prusak

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
48
Punkty reakcji
6
Ja korzystam z cinkciarza od 2 miesiecy i bezproblemowo wszystko dziala. Szczerze moge polecic. Jeszcze mitu jakis forexmignal jak scrolowalemstrone - trzymajcie sie od tego z daleka 90% ludzi przegrywatam kasei przestaje grac po 2-3 tygodniach.
 

hhhh2

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
Kantory internetowe są coraz częstszą alternatywą dla tradycyjnych punktów wymiany walut. Jest to o tyle korzystne, że po pierwsze nie trzeba wychodzić z domu, by dokonać transakcji, tak więc o każdej porze dnia i nocy możemy wymienić pieniądze, a dodatkowo jest to o wiele bardziej bezpieczny sposób, gdyż nie musimy przemieszczać się z gotówką w portfelu po mieście.
Dla osób zainteresowanych tą szybko rozwijającą się branżą jaką są kantory online polecam z zapoznaniem się z poradnikiem o kantorach w sieci: strefawalut.pl/faq
 
Do góry