Wymiana Drzwi Wrocław

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Witam,
Chciałbym kupić drzwi do mieszkania wraz z montażem. Orientuje
się ktoś gdzie znajdę zakład we Wrocławiu który robi to za rozsądne pieniądze z montażem i profesjonalnie? Z góry dziękuję za info.
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Jak chcesz mieć drzwi od ręki sprawdź sobie salon drzwi.pl, kiedyś z nimi współpracowałem - swoją drogą dobra firma, i z tego co się orientuję mają większość drzwi na stanie. oni mają swoich monterów, bardzo doświadczony jest mój znajomy Pan Stanisław, możesz o niego zapytać, na pewno montaż będzie profesjonalny.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Bedę sie raczej na nich decydował ale mam jeszcze tylko pytanko; Czy wszystko jest rzeczywiście tak jak piszą na stronie? nie trzeba nic dopłacać - jakieś ukryte koszty? Ile ostatecznie trzeba czekać na drzwi po złożeniu zamówienia?
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Bedę sie raczej na nich decydował ale mam jeszcze tylko pytanko; Czy wszystko jest rzeczywiście tak jak piszą na stronie? nie trzeba nic dopłacać - jakieś ukryte koszty? Ile ostatecznie trzeba czekać na drzwi po złożeniu zamówienia?
montaż przebiegł sprawnie, obył się dwa dni po podpisaniu umowy - tylko wcześniej zaznaczałem że zależy mi na czasie i wybrałem drzwi które mieli na stanie - warto o to dopytać. Nic nie musiałem dopłacać więc w moim przypadku było dokładnie w 100% jak na stronie piszą, a wręcz skorzystałem z promocji i zrobili mi montaż za friko, ale to raczej nie jest reguła.
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
Korzystałem z tego salonu kupując zewnętrzne drzwi do swojego domu, montaż był w cenie, dostawa też na dniach, także polecam.
 

Radek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam, właśnie jestem w temacie. Przeprowadziłem się z Warszawy do Wrocławia, zakończyłem tydzień temu remont mieszkania. Remont był kompleksowy, łącznie z wymianą okien oraz wszystkich drzwi. Całą stolarkę montowała mi firma polecona przez szwagra - Aga-Pol z Oleśnicy. Rzetelnie i fachowo, rzadko można się z tym spotkać w tej branży. Ceny mają naprawdę niskie w porównaniu do innych firm.
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
ja ostatnio kupowałam drzwi antywłamaniowe w salonie http://www.drzwi.pl/ i potwierdzam pozytywne opinie o nim, fachowo, sprawnie no i montaż w cenie gratis miałam :)
 
Do góry