Wymiana domów?

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
szukałam tematu, ale jak jest jakiś to z góry przepraszam. :D

Hmm.. Więc chciałam zapytać czy ktoś z Was odważyłby się na taką "wymianę"?
Rozumiecie... Umawiacie się z ludźmi na dany okres czasu, Wy jedziecie do nich a oni jadą do Was.
Fajnie jest wtedy, gdy jedni mieszkają w górach a drudzy nad morzem.. Super zmiana. :D


Według mnie jest to bardzo fajne rozwiązanie, a zwłaszcza wtedy gdy nie dysponujemy zbyt dużymi funduszami :D
Trzeba tylko mieć szczęście i trafić na na prawdę uczciwych i fajnych ludzi.

Eh.. chciałabym sobie tak pomieszkać nad morzem chociaż tydzień :lol:
Ale jednak bałabym się oddać dom w cudze ręce :lol: zwłaszcza, że nie jestem pewna czy wytrzymaliby z moimi sąsiadami :lol:

Proszę o opinie :D jest ktoś chętny? :lol:
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
hmm ja może sie nie wymieniałam ale wynajmowałam mieszkanie :) przeprowadzilismy sie wtedy do babci a jakas rodzinka u nas mieszkała :p w sumie to było troszke strachu no ale nigdy nic złego sie nie stało :)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nie odstąpiłbym nieznajomym mojego pokoju na kilka godzin, a co tu o domu mówić na tydzień :D.
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Eh.. chciałabym sobie tak pomieszkać nad morzem chociaż tydzień :lol:
Mam z 30 km do morza więc :D
Hehe
Tak poważnie to całkiem fajny pomysł z taką zamianą ;)
Ale najlepiej to jakby byli ludzie, którzy się dłuuugo znają i mają do siebie pełne zaufanie :]
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Ale najlepiej to jakby byli ludzie, którzy się dłuuugo znają i mają do siebie pełne zaufanie :]
też tak uważam, ale co tu zrobić kiedy nie ma się ani rodziny nad morzem, ani znajomych :lol:
to jest takie błędne koło i potem wychodzi, że jednak będzie trzeba zostać w domu, lub płacić za hotel czy też pole namiotowe^^ :D
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Mi się wydaję, że nikt nie odważyłby się wynajac domu komuś odbcemu na tydzien... nawet jeśli i oni wynajesliby im. Ale jest jakieś wyjście...np coś na zasadzie wymiany... Najpierw tydzien u nich... a potem oni u nas...Byliby pod okiem osob "wynajmujących" i pozniej zamiana... to jakies rozwiązanie by bylo... i mysle, że na to skusilabym się :)
 

Ulenia

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
pomysl wymiany jest super..... ale dla ludzi o mocnych nerwach hehehe
nie znioslabym mysli ze ja tu sobie siedze na wakacjach a ktos spi w moim lozeczku i je moja lyzeczka z mojej miseczki heheh
nie no trzeba by bylo naprawde znac tych ludzi i im ufac :p

slyszalam za to o lepszej opcji :D ludzie inwestuja w mieszkania, w jakis fajnych miejscach- czesto za granica - na co dzien wynajmuja je ludziom a na wakacje przyjezdzaja i sa u siebie ;D
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Taka wizja na szczęście nie jest w stanie mnie nawiedzić, mieszkam w centrum mniej więcej.
Ale nawet jeśli, to w żadnym wypadku. Nie byłbym w stanie korzystać z przyjemności wakacji wiedząc że ktoś siedzi w moim mieszkaniu a ja jeszcze sam dałem mu do niego klucze.
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Gdyby to byli znajomi to czemu nie.. Ale jak zupełnie obcy ludzie to odpada..
 

Motyl_ak

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
392
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Najpierw tydzien u nich... a potem oni u nas...Byliby pod okiem osob "wynajmujących" i pozniej zamiana... to jakies rozwiązanie by bylo... i mysle, że na to skusilabym się :)
Tak by było fajniuchno :D
Ja mam jakieś 10 min do morza, dokładnie do Mielna :sexy:
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Tak by było fajniuchno :D
Ja mam jakieś 10 min do morza, dokładnie do Mielna :sexy:
mm... Mielno ^_^ uwielbiam tą miejscowość. a jakie miłe wspomnienia... łooj ^_^

mam dom na wsi - łąki, lasy, świeże powietrze... niedaleko góry :p co prawda świętokrzyskie, ale jednak góry :D wymieniamy się? :sexy:
 
Do góry