Wymarzony Samochód

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
no ba :D ale marzenia mozna miec zawsze ;) mi by wystarczył jakis volkswagenik :D nie mam wygórowanych marzen co nie ;)
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
hmmm - jeśli chodzi o marzenia które są w miarę realne do zrealizowania - to Scorpio Cosworth '98 by mnie urządzał. Czarny lub srebrny sedanik na ładnych felach i w full opcji ;] Nawet przy tak ciężkim aucie 207 kucyków daje radę.

A te mniej realne - najnowsze BMW 5 są dla mnie piękne, obojętne czy sedanik czy kombi, z 3-litrowym Dieslem.
Generalnie - albo jakieś mocne RWD albo coś konkretnego z napędem na cztery łapy, np Audi RS4/RS6, tylko w kombi ;)
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
no no...BMW faktycznie spoko auto...Fordzik...hmm...cóz...nie lubie za bardzo fordów ale jak chcesz...jak dla mnie są trochu za słabe ;) a audika no to jest dopiero auto :D znajomy ma własnie to audi i wasnie kombi i jakos nie narzeka :D
 

Karolowy Pabloski

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
413
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Starachowice POL / GBR
Honda Honda Honda.....
Tyle powiem co chce miec...
Niestandardowy lakierek, zadbana fura i do przodu.
Jak sobie wkrotce kupie, dam wam znac...
Juz mi slinka cieknie...
Dobra, Wy sobie piszcie, a ja na allegro wskakuje ;)

Aha.. to w avatarku to Honda ;)
 

piotrus655

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
łódź
Audi A4
Audi A6
Opel Omega
jak mi coś wpadnie jeszcze do głowy to dopisze :p
 

Atreyu

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
MCE
large_4_ex.jpg


Eclipse '07

Szkoda, że nie mam prawa jazdy (jestem w trakcie wyrabiania), nie będzie mnie na niego stać i nie nadaje się na polskie drogi ;)
 

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
no ja zawsze będę marzył o jakimś astonie... kurde, te auta wymiatają jak bym miał takiego to bym chyba nie spał po nocach tylko bym jeździł... ale gdzie w polsce? przeciez na polskie dziury nie wytrzyma rozwali się

chciałbym też takie bmw m5
b33125-bmw-m5.jpg


przy tych moich takie eclipse wygląda jak jakiś szpanerski wozik dla przedszkolaka :D

front_seitlich.jpg


exelero5.jpg
 

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
a taki to już wymiata

Mercedes%20CLS.jpg


mercedes cls

051202-audi-s8-468.jpg


audi s8: oprócz tego że to w pełni komfortowa limuzyna ma silnik od lambo gallardo a więc: ma kopa!!!
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
co do s8 i silnika z lamborghini to:

Jesli chodzi o firme - to historia jej powstania rozbawiła mnie najbardziej ze wszystkich perypetii motoryzacyjnych: Facet, wlasnie pan Lamborghini kupil sobie ferrari które non stop mu się psuło i przy okazji traktowali go jak intruza w serwisie wiec postanowil, że zbuduje sobie fabryke wlasnych super aut lepszych od ferrari :). To trzeba dopiero mieć fantazje.
(Dla tetryków którzy czekają na mój najmniejszy błąd - nie przeczytałem tego w brukowcu za 1.50zł ;))

Jesli chodzi o samochody lamborghini w tej chwili - to uwarzam że przez fuzje a własciwie wykupienie ich przez audi firma schodzi na psy.... Przygladalem sie ostatnio wnetrzu gallardo - jota w jote A8 model od 2002. Ja rozumiem, księgowi cięcie kosztów i tak dalej ale takiej kompani to nie uchodzi. Chociaż kierownice mogli zmienić! Nie po to kupuje się sportowe auto na weekend i tor żeby czuć się w nim jak w limuzynie w której jeździ się przez cały tydzień do pracy.

Co do S8 i silnika z lambo - panowie z Inglostad mogli się bardziej potarać i stworzyć chociaż nową jednostkę albo zmodyfikować starą. Ale po co skoro księgowi krzyczą - lepiej wsadzić silnik który od 98 roku jest na rynku prawda??
 

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
prawdziwe lambo powstało daaawno temu. odkąd firmęprzejęło audi te samochody straciły swoją że tak powiem duszę...

ale do takiego cls'a nie ma zastrzeżeń prawda?
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
prawdziwe lambo powstało daaawno temu. odkąd firmęprzejęło audi te samochody straciły swoją że tak powiem duszę...

ale do takiego cls'a nie ma zastrzeżeń prawda?


prócz tego, że to wcale nie odrębny model a nowe nadwozie na bazie E klasy to nie ;)
Ale co tam, autko urodziwe to można mu to wybaczyć :sexy:
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
:) i wiele innych:D osobiscie lubie auta mega tuningowane. Z zamontowanym TURBO - dla mnie liczy sie moc- w tuningu a pozniej to juz efekty wizualne :)
 

Attachments

  • mercedes_tuning6_mini.jpg
    mercedes_tuning6_mini.jpg
    52,4 KB · Wyświetleń: 91
  • bodykit_mitsubishi_eclipse_9599_blitz_rb1.jpg
    bodykit_mitsubishi_eclipse_9599_blitz_rb1.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 93
  • Pontiac_20800.jpg
    Pontiac_20800.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 88
  • eclipse_contreras_03.jpg
    eclipse_contreras_03.jpg
    65,9 KB · Wyświetleń: 93

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Taki piękny klasyk
 

Attachments

  • ford_mustang_1970a.jpg
    ford_mustang_1970a.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 88

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
:) i wiele innych:D osobiscie lubie auta mega tuningowane. Z zamontowanym TURBO - dla mnie liczy sie moc- w tuningu a pozniej to juz efekty wizualne :)


Czemu akurat z Turbo to nie rozumiem ;)
Tzn. napisałaś to tak jak by turbosprężarka była jedyną drogą do osiągnięcia szczęścia a jest duzo innych ambitniejszych :D

Btw: prócz mocy i efektów wizualnych potrzeba jeszcze pare(dziesiąt) klocków żeby auto jeździło B) :sexy:
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
a słyszałeś jak taki zaworek bow chodzi jak masz doładowanie tak z 2 bary ? coś pięknego.


Ja tam chce tylko 106 RC mi starczy, moze mały tuning bym jej zrobił tak żeby miał z 200 - 220KM i było by ok
 
Do góry