Wymarzona lazienka!

reasonwhy

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Hej, ostatnio stwierdziłem, ze wyremontuje łazienkę i urządzę ja tak, żeby wyglądała elegancko i nowocześnie. Załatwiłem świetny projekt, ale po tym jak przeliczyłem ile będzie mnie to kosztować, złapałem się za głowę. Ile Was wyniósł remont łazienki? Powiedzcie, ze dużo, bo sam oczom nie wierze.
 

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Na Bref.pl widzialem niedawno konkurs, do wygrania jest 20 tys na remont lazienki. Wystarczy? Nie wiem, ja dawno remontu nie robilem, ale ostatni wyniosl mnie ponad 5 tys..
 

domujemy

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,

Chciałabym wszystkich serdecznie zaprosić do nowo powstałego portalu Domujemy.pl. Jest on skierowany do osób, które budują, remontują, dekorują lub po prostu chcą się pochwalić swoim domem bądź mieszkaniem.

Naszym celem jest zbudowanie społeczności internetowej, która będzie nawzajem się wymieniać doświadczeniami oraz pomysłami związanymi z budową i nie tylko.

Serdecznie pozdrawiam
http://domujemy.pl/
 

Gosia31

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
I tak zawsze jest , że nie dobierzemy wsztystkich kosztów od razu i dobiero w trakcie remontu wychodzą niespodzianki w stylu większych kosztów...
Wszystko zależy od tego jak wielki to będzie remont i z jakich materiałów. Moim zdaniem dobry remont łazienki ok 10 m2 bez 10 tys jest malo mozliwy.
Ale to moje doświadczenia...
 
Z

zypek84

Guest
U mnie 12 tysięcy za 6 metrów łazienki. 2600 jednak poszło na taką wannę - http://www.e-inclusive.pl/Wanny-%C5%82azienkowe/Wanny-z-hydromasa%C5%BCem/System-hydromasa%C5%BCu-Ravak-Classic.html Wszystko zależy od tego, na jakie wyposażenie się zdecydujecie.
 
C

compton_style

Guest
Remont mojej łazienki gość wycenił na 2000 złotych, jeśli chodzi o samą hydraulikę :(, do tego doszedłby fliziarz kolejne 2 tysiaki i pewnie tysiak nieprzewidzianych wydatków. Dlatego planuję samemu coś zrobić, chociażby zamontować baterie - widziałem gdzieś poradnik zamieszczony przez Polskiego Hydraulika, bodajże na facebooku :)
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Ja dopiero jestem na etapie przygotowańdo remontu łazienki, ale marzy mi się dokładnie taka: http://n-design.pl/#/pl/galeria/wizualizacje?p=644 JEst bardzo oryginalna i w stylu nowoczesnym, czyli takim jak lubię. Teraz będę musiała dokładnie podliczyć, ile to wszystko będzie kosztowało.
 

Promocnik

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ciekawym rozwiązaniem dka każdej łazienki są drzwi prysznicowe. Ostatnio kupiłam drzwi serii Avantgarde IV firmy Sanplast. Prezentują się one fantastycznie i są ozdobą mojej łazienki:)
 

Gorenje

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wszystko zależy od tego jak wielki to będzie remont i z jakich materiałów.

Dokładnie, zgadzamy się z taką opinią. Warto zainwestować w dobre materiały, akcesoria i sprzęty, by raz włożony trud i wkład finansowy procentowały trwałoscią i bezawaryjnym funkcjonowaniem przez długie lata. Co za tym idzie, lepiej podzielić remont na etapy, a przynajmniej rozłożyc koszty równomiernie w czasie i szukać nowych rozwiązań w designie, niekoniecznie okupionym zawyżonymi cenami.
 
Do góry