Wykrywacz metali

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Allegro. Nie opłaca się kupować w autoryzowanych sklepach, skoro dobrą użwykę można dorwać na allegro po znacznie niższej cenie. Ewentualnie warto się zalogować na jakąś stronkę, która zrzesza pasjonatów kopania i tam poszukać, czy ktoś nie sprzedaje.
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Isen1822 napisał:
Allegro. Nie opłaca się kupować w autoryzowanych sklepach, skoro dobrą użwykę można dorwać na allegro po znacznie niższej cenie. Ewentualnie warto się zalogować na jakąś stronkę, która zrzesza pasjonatów kopania i tam poszukać, czy ktoś nie sprzedaje.
Ja już się kilka razy przejechałem na Allegro. Niestety teraz roi się od naciągaczy i oszustów. Jakieś dodatkowe 50gr do każdej sztuki na przesyłce. List polecony w cenie paczki, wysyłanie przesyłek po miesiącu itd. :/

nutria napisał:
gdzie kupiliście wykrywacz? (oczywiście jeśli ktoś posiada)
Widziałem, że Garetty teraz są dostępne w militariach.

Papiernik napisał:
W tym roku to już na pewno nie ma zimy i można kopać!
Można też poczekać do wiosny aż będzie cieplej. Nie trzeba na siłę na mrozie stać :p
 

annapos1

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
Zależy jaką kwotę przeznaczasz na zakup?
Na początkujących poszukiwaczy wrażeń w ziemi
idealnie nadaje się Garrett ACE 250 lub droższy Garrett Euro Ace 350.
Sprzęt tylko pomaga, najważniejsze są chęci,
z moim mężem miło i przyjemnie spędzamy czas na poszukiwaniach po leśnych
bezdrożach i pustkowiach.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Garret Ace 150 też wystarcza na początek. Sam miałem i mogę polecić. Ja już swoją przygodę z kopaniem zakończyłem, ale teraz kupiłem sobie magnes neodymowy.



crypt napisał:
Allegro. Nie opłaca się kupować w autoryzowanych sklepach, skoro dobrą użwykę można dorwać na allegro po znacznie niższej cenie. Ewentualnie warto się zalogować na jakąś stronkę, która zrzesza pasjonatów kopania i tam poszukać, czy ktoś nie sprzedaje.
Ja już się kilka razy przejechałem na Allegro. Niestety teraz roi się od naciągaczy i oszustów. Jakieś dodatkowe 50gr do każdej sztuki na przesyłce. List polecony w cenie paczki, wysyłanie przesyłek po miesiącu itd. :/

nutria napisał:
gdzie kupiliście wykrywacz? (oczywiście jeśli ktoś posiada)
Widziałem, że Garetty teraz są dostępne w militariach.

Papiernik napisał:
W tym roku to już na pewno nie ma zimy i można kopać!
Można też poczekać do wiosny aż będzie cieplej. Nie trzeba na siłę na mrozie stać :p

Ale to przejechałeś się przy zakupie wykrywacza, czy czegoś innego? Owszem, roi się od oszustów, ale ja na Allegro kupuję od dawna i nie zdarzyło mi się jeszcze trafić na oszusta.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
crypt napisał:
Ja już się kilka razy przejechałem na Allegro. Niestety teraz roi się od naciągaczy i oszustów. Jakieś dodatkowe 50gr do każdej sztuki na przesyłce. List polecony w cenie paczki, wysyłanie przesyłek po miesiącu itd. :/
jestem podobnego zdania
szczegolnie w przypadku uzywanych sprzetow
nigdy nie wiesz jakim " na prawde " stanie sprzedaje go ktos
jednak co nowka to nowka



crypt napisał:
Widziałem, że Garetty teraz są dostępne w militariach.
to lepsza klasa niz Bounty ?



annapos1 napisał:
Sprzęt tylko pomaga, najważniejsze są chęci, z moim mężem miło i przyjemnie spędzamy czas na poszukiwaniach po leśnych bezdrożach i pustkowiach.
oczywiscie z pelna swiadomoscia ze teren lesny to wlasnosc skarbu panstwa ? a bezdroza zwykle sa prywatne
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Isen1822 napisał:
Ale to przejechałeś się przy zakupie wykrywacza, czy czegoś innego?
Na szczęście czegoś innego, ale mimo wszystko mało przyjaźnie się tam zrobiło i trzeba bardziej uważać niż ze sklepami internetowymi.



czechu napisał:
to lepsza klasa niz Bounty ?
Myśle, że porównywalna. Zależy jeszcze jakie modele ze sobą porównujesz.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
crypt napisał:
Na szczęście czegoś innego, ale mimo wszystko mało przyjaźnie się tam zrobiło i trzeba bardziej uważać niż ze sklepami internetowymi.

Napiszę Ci tak. Miałem kiedyś taką akcje, że zauważyłem na Allegro "nowy" wykrywacz, za 200 zł, sprzedawany podobno przez jakiś sklep. Wykrywacz taki, normalnie kosztuje minimum 600 zł, więc z góry wiadomo, że na takie cudeńka trzeba uważać.

Z Allegro jak z obstawianiem meczów- to jest loteria, bo owszem, może wyjść w praniu jakieś oszustwo ze strony sprzedającego. Tak czy inaczej, można tam kupić tańszy sprzęt w dobrym stanie, gdyż autoryzowany sklep pobiera prowizję. Po co przepłacać?

Wybór należy do każdego z kupujących, rozumiem to, że jesteś teraz sceptycznie nastawiony, bo padłeś ofiarą oszustwa. Nie dziwie Ci się wcale, bo też bym był, ale jeśli chodzi o wykrywacze, to jest to bardzo wąskie grono produktów na Allegro, więc w tym wypadku raczej ciężko o jakąś ściemę :)

Pozdrawiam
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
crypt napisał:
to lepsza klasa niz Bounty ?
Myśle, że porównywalna. Zależy jeszcze jakie modele ze sobą porównujesz.
ten Bounty to chyba najbardziej rozpowszechniona marka wykrywaczy w Polsce, ale chyba taka półprofesjonalna.

annapos1 napisał:
Zależy jaką kwotę przeznaczasz na zakup?
Na początkujących poszukiwaczy wrażeń w ziemi
idealnie nadaje się Garrett ACE 250 lub droższy Garrett Euro Ace 350.
Sprzęt tylko pomaga, najważniejsze są chęci,
z moim mężem miło i przyjemnie spędzamy czas na poszukiwaniach po leśnych
bezdrożach i pustkowiach.
czy ten 350 jest lepszy od modelu EuroACE


Isen1822 napisał:
Allegro. Nie opłaca się kupować w autoryzowanych sklepach, skoro dobrą użwykę można dorwać na allegro po znacznie niższej cenie. Ewentualnie warto się zalogować na jakąś stronkę, która zrzesza pasjonatów kopania i tam poszukać, czy ktoś nie sprzedaje.
nie kupiłbym używanego. nie coś tak czułego i delikatnego.
 

nutria

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Słupsk
golgi napisał:
Zależy jaką kwotę przeznaczasz na zakup?
Na początkujących poszukiwaczy wrażeń w ziemi
idealnie nadaje się Garrett ACE 250 lub droższy Garrett Euro Ace 350.
Sprzęt tylko pomaga, najważniejsze są chęci,
z moim mężem miło i przyjemnie spędzamy czas na poszukiwaniach po leśnych
bezdrożach i pustkowiach.
czy ten 350 jest lepszy od modelu EuroACE
lepszy byłby Garret Art. Pro


golgi napisał:
Allegro. Nie opłaca się kupować w autoryzowanych sklepach, skoro dobrą użwykę można dorwać na allegro po znacznie niższej cenie. Ewentualnie warto się zalogować na jakąś stronkę, która zrzesza pasjonatów kopania i tam poszukać, czy ktoś nie sprzedaje.
nie kupiłbym używanego. nie coś tak czułego i delikatnego.
też tak uważam i na allegro też nie - jedynie jakiś dobry sklep specjalistyczny wchodzi w grę
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
golgi napisał:
ten Bounty to chyba najbardziej rozpowszechniona marka wykrywaczy w Polsce, ale chyba taka półprofesjonalna.
czemu ?
lepsze modele Bounty to juz profeska
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
Isen1822 napisał:
Allegro. Nie opłaca się kupować w autoryzowanych sklepach, skoro dobrą użwykę można dorwać na allegro po znacznie niższej cenie. Ewentualnie warto się zalogować na jakąś stronkę, która zrzesza pasjonatów kopania i tam poszukać, czy ktoś nie sprzedaje.
Nie opłaca to się właśnie kupować na allegro podróbek z Chin.

czechu napisał:
to lepsza klasa niz Bounty ?

Lepsza klasa, co to za sformułowanie? Jak piszecie że coś jest lepsze czy gorsze to chociaż jakieś uzasadnienie by się przydało.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
Papiernik napisał:
Lepsza klasa, co to za sformułowanie? Jak piszecie że coś jest lepsze czy gorsze to chociaż jakieś uzasadnienie by się przydało.
przeciez to pytanie
to niby jak mam je uzasadnic ?
koles powiedzial ze tamte wykrywacze sa lepsze, wiec sie pytam czym sa lepsze
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
nutria napisał:
lepszy byłby Garret Art. Pro



też tak uważam i na allegro też nie - jedynie jakiś dobry sklep specjalistyczny wchodzi w grę
takie zakupy tylko w sklepach.
po czym wnioskujesz, że Garrett lepszy?
w cenie jest innej...

czechu napisał:
ten Bounty to chyba najbardziej rozpowszechniona marka wykrywaczy w Polsce, ale chyba taka półprofesjonalna.
czemu ?
lepsze modele Bounty to juz profeska
jak porównuje sobie niektóre różniące sie sporo w cenie modele, to widzę tą różnicę między pół-a pełnoprofesjonalnym sprzętem. a jak patrzę na bounty i innych marek modele w zbliżonych cenach to również widać różnice
 

Olo321

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Fajna sprawa mieć wykrywacz metali, można z tego mieć pewnie wiele frajdy, szczególnie jak ktoś interesuje się historią i ma wiele radości w szukaniu miejsc bitew i odwiedzaniu ich.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
no wiadomo :)
i wcale nie jest to taki strasznie drogie hobby.
np. mój najomy opowiadał, że zakup wrócił mu sie w miesiąc, a chodził po plaży i szukał zgub turystów.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
golgi napisał:
jak porównuje sobie niektóre różniące sie sporo w cenie modele, to widzę tą różnicę między pół-a pełnoprofesjonalnym sprzętem. a jak patrzę na bounty i innych marek modele w zbliżonych cenach to również widać różnice
dalej nie czaje tych roznic miedzy tymi modelami, a cenowo znacznie sie roznia
 

samoyed

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
359
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Może te różnice to takie drobnostki jak kolorowy wyświetlacz itd. Da się bez nich obejść ale jak są to ułatwiają pracę(zabawę).
 
Do góry