Wykładowczyni

Status
Zamknięty.

wyspa86

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Być w swoim wykładowczyni j. angielskiego zauroczonym raczej byłej i na dodatek dowiedziałem się że jest moim wieku i znalazła mnie na innym portalu i mnie dodała do znajomych. I jej ten piękny uśmiech. Ostatnio wpadłem przez nią na drzwi ale miała ubaw.
Nie wiem co dalej robić??????????.
Dlamnie to nie jest normalne.
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Napisałeś to w dość hm... oryginalny sposób. Więc po pierwsze, to nie jest nienormalne. Skoro jest ona w Twoim wieku, to nie widzę przeszkód abyś się z nią spotykał. Nie możesz być jednak tak rozkojarzony i widząc ją za każdym razem wpadać na drzwi. To, że dodała Cię do znajomych na portalu, to nie znaczy jeszcze wiele. Dobrze by było, gdybyś do niej napisał lub z nią porozmawiał dla nawiązania lepszego kontaktu.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
No dla mnie też nie jesteś normalny. Nie wiesz co dalej robić? A masz jakiś cel?

J.B
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja w tym nie widzę nic dziwnego. Co masz zrobić zależy od celu jaki chcesz osiągnąć.
 

ryba007

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
heaven
najlepiej do niej napisac i pogadac. zaznajomic sie przez neta .. a potem to jakos samo sie potoczy.. i nie wpadaj juz na drzwi ;p
 

wyspa86

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wieku nie podam, bo poco Tao wiek tu nic ci nie da. Pogadać przez neta też się zastanawiałem na tym, ale jeśli to jak to skleić słowa. Wiecie to nie byle, jaka dziewczyna, którą poznałem nie dawno. Chciałbym napisać do niej tak delikatnie niby przypadkiem itp. Może macie propozycje a jeśli nie to trudno i tak dziękuje za wypowiedzi i pozdrawiam.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Ja stawiam na to, że autor ma te 12 lat.

Mniejszej czcionki nie było?

J.B
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Wieku nie podam, bo poco Tao wiek tu nic ci nie da. Pogadać przez neta też się zastanawiałem na tym, ale jeśli to jak to skleić słowa. Wiecie to nie byle, jaka dziewczyna, którą poznałem nie dawno. Chciałbym napisać do niej tak delikatnie niby przypadkiem itp. Może macie propozycje a jeśli nie to trudno i tak dziękuje za wypowiedzi i pozdrawiam.
raport, przy tej wielkości czcionka linijki się zlewają. masz pewnie te 12 lat, bo kto normalny i dorosły bawi się wielkością czcionki w postach.
 

wyspa86

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
J.B wie pan co teraz pan przegiął nie podoba mi się ta wypowiedz jeśli panu się to nie podoba to proszę głupot nie pisać nie znam pan na dawce. Widzę że pan lubi nabijać posty lub ma taką chęć dokopywać , poniżać ludzi no trudno i tacy są.

Człowiek nie jest doskonały i ma prawo pomylić się . Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam !!!!!!!!!!!!!!!!
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Prawda boli co? Weź się człowieku ogarnij, bo jak na razie robisz z siebie pośmiewisko. I Ty się dziwisz, że jest pojazd :]

EDIT: co do tematu, podryw był wielokrotnie wałkowane na forum. Użyj funkcji szukaj.

J.B
 

wyspa86

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nie boli jeśli bolała by to bym tu nawet nie pisał. Cieszko co nie przyznać się do błędu ja przynajmniej umiem rozmawiać a ty, co umiesz tylko kogoś oskarżać i oczerniać. No trudno bywają i tacy , przyzwyczaiłem się kiedyś bym to olał ale nie teraz , są jakieś granice.

A co Czcionki to porostu się pomyliłem.
 

agnienia

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marzeń.
no szkoda że nam jeszcze każdego rodzaju czcionki w kolorkach nie zrobisz. jakaś paranoja :zdegustowany:

a wracając do tematu. jeśli Ci się podoba to się umów z nią na spotkanie, pogadajcie. Przecież to była wykładowczyni. Piszesz, że chcesz jej coś napisać, ale nie wiesz jak to ująć w słowa. Człowieku, ogarnij się!! to, że mamy XXI wiek, to nie znaczy, że gg/fotka/nk itp. działają cuda i łączą ludzi. Podoba Ci się- to ją zaproś i pogadaj a nie jakieś szopki przez neta będziesz odstawiał. proste.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
no żesz, kur..., bierz się za nią! podoba Ci się? to działaj a nie jak frajer ostatni obcych ludzi się pytasz co robić! TY tu pytasz a w okolicy tylu samotnych facetów co noc na polowanie idzie!
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
i znalazła mnie na innym portalu i mnie dodała do znajomych.

a dawno to miało miejsce? to może być pretekst do kontaktu z nią - zagadaj i umówcie się. skoro ona cię już nie uczy to w czym problem? :) jak ci odmówi to trudno, przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry