Wykładowcy

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
"Wykladowców dzielimy na 5 grup:
1. Pedalów.
2. Superpedalów.
3. Antypedalów.
4. Pedalów-magików.
5. Pedalów-pirotechników.
Dlaczego ?
Wykladowca pedal mówi: "Ja Cie Michalski wy:cenzura:e..."
Wykladowca superpedal mówi: "Ja Was wszystkich wy:cenzura:e".
Wykladowca antypedal mówi: "Ja sie Michalski z Toba :cenzura:ic nie bede!"
Wykladowca pedal-magik mówi: "Ja Cie Michalski tak wy:cenzura:e, ze ty nawet nie zauwazysz kiedy" Wykladowca pedal-pirotechnik mówi: "Ja Cie Michalski wy:cenzura:e z hukiem".
P.S. Jest jeszcze Wykladowca pedal-McGyver: "Ja Was Michalski wy:cenzura:e ! w kosmos golymi rekami..." :p :lol: :lol:
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
PEWNO ZE DOBRE TYLKO OCENZUROWALI HMM..... HEH :klaszcz:Student poszedł zdawać ustny egzamin. Zdaje, zdaje, męczy się męczy, ale coś mu nie wychodzi. Profesor coraz bardziej wnerwiony widzi, że student nie kumaty i chce go oblać. Ale student nie daje za wygraną i prosi o drugą szansę. Na co profesor odpowiada:- No dobra. Jeśli odpowie pan na jedno moje pytanie, to zaliczę panu egzamin. Proszę mi powiedzieć: Kto to jest STUDENT? Po czym student z <cheese>em na twarzy odpowiada: No więc STUDENT to młoda osoba, która dąży do zdobycia wiedzy itp.itd. Na co profesor tak patrzy i mówi: - Otóż nie. STUDENT to takie małe :cenzura: co pływa po wielkim szambie i z trudnością próbuje dopłynąć do wyspy zwanej MAGISTER. Student wkurzony nie wie co powiedzieć. Profesor chce wpisać mu pałę, na co student się odzywa: - to niech mipan profesor powie : - kto to jest PROFESOR? Profesor <cheese>nął się i zaczął mówić, że to starsza osoba bardzo inteligentna itd. itp. Student popatrzył i powiedział: - Otóż nie. PROFESOR to było kiedyś takie małe :cenzura: pływające po wielkim szambie, które z trudem dopłynęło do wyspy MAGISTER, posiedziało tam trochę, znudziło mu się, następnie z trudem dopłynęło do wyspy zwanej PROFESOR i teraz siedzi tam i robi wielkie fale, żeby te inne gówna nie dopłynęły do swoich wysp!
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
dobre, dobre :)

u mnie przeważają super-pedały xD
 

Stray Cat

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja znałam ten dżołk wcześniej, ale trochę inną wersję, bo nie o wykładowcach ale o szefach.
 

Lesio1988

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Przychodzi pijany student na egzamin z matematyki i pyta profesora, czy może zdawać. Egzaminator był litościwy, wiec stwierdził, że nie widzi przeszkód i na rozgrzewkę kazał studentowi narysować sinusoidę. Student wziął kredę, podszedł do tablicy i narysował piękną sinusoidę. Egzaminator na to:- No widzi Pan, jednak Pan umie.Na co student:- Niech Pan Profesor poczeka, to dopiero układ współrzędnych.:)
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
W takim razie ja mam doczynienia ostatnio z doktorem superpedałem. Nieciekawe doświadczenie :/
 
Do góry