Wyjezdzam na pol roku, co dac dziewczynie na 3-cia rocznice?

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Siema, pewnie wiekszosc i tak mnie juz nie zna, ale mniejsza o to...

Problem mam. No moze nie problem, ale wole sie poradzic.

Otoz wyjezdzam na studia za granice na pol roku. W tym czasie wypada 3-cia rocznika mojego zwiazku z jedna dziewczyna. Chcialbym jej podarowac w ten dzien cos ciekawego i sprawic, zeby poczula sie kochana i wiedziala, ze ciagle o niej mysle, nawet, jesli jestem daleko.

Wymyslilem na razie, ze dostanie kwiaty, byc moze doreczy je osobiscie moj kumpel, a moze zostawi je pod drzwiami. Chcialbym jednak dodac jakis drobiazg do tych kwiatow. Moze bilet do kina na jakies romantyczne cos? A moze cos z bizuterii? Do tej pory dostala tylko pierscionek i kolczyki (zwyczajne, nie za 500zl).

Najchetniej to chcialbym, aby jakos zajac jej chociaz godzinke z tego dnia.

Prosze, poradzcie cos :)
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
prześlij jej jakaś romantyczna piosenkę która wszystko powie, ze tęsknisz, ze kochasz, ze jest dla ciebie ważna, ze ciągle pamiętasz o niej
a te kwiaty tez dobry pomysł ;)
 

rupashari

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
101
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
Poznań
tak, wielki bukiet kwiatów ^_^
do tego proponuję może karnecik do salonu SPA, niech się dziewczyna odpręży, a kiedy wrócisz, zaproś ją na romantyczną kolację :zakochani:
 

bluszcz1987

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
Kwiaty to dobry pomysł tylko moim skromnym zdaniem to lepiej niech dostarczą je fachowcy z kwiaciarni a nie kolega, bo z kolegami to różnie bywa... ja bym nie polecała żeby podczas twojej obecności kolega "doglądał" twoją dziewczynę, bo takie historie nie kończą się dobrze zazwyczaj...

przepraszam za literówkę, miało być: podczas twojej nieobecności :)
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Kwiaty i ręcznie napisany list :)
Nie chodzi mi oto, byś się rozpisywał na kartkach A4, poprostu.. coś z serca :)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
kwiaty to bardzo dobry pomysł, tylko może faktycznie lepiej, żeby to kwiaciarnia je dostarczyła, a dodatkowo może coś bardziej osobistego? np. zegarek, ja byłabym zachwycona gdybym dostała np. http://www.zegarki.com.pl/x21711156-axcent-p-14986.html praktyczna rzecz, a przynajmniej zawsze będzie miała przy sobie coś od Ciebie :)
 

Viki_86

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
1
ja tam bym wolała wielkiego misia żebym miała sie do czego przytulić jak faceta nie ma :] ale to "ja" a ja jestem z keksza cudakiem więc moje gusta nie koniecznie innym pasują ;)
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
polinea, autor napisał, że nie jakieś cuda za 500 zł tylko coś zwyczajnego, a ten Twój zegarek kosztuje prawie 4 stówy.. Cena detaliczna: 389.00pln
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
ja tez myslalem w takich kategoriach :D wyjechalem na 2 tygodnie i zastanawialem sie co jej dac jak przyjade :D okazalo sie ze tez nad tym myslala i po takich rozmyslaniach doszla do wniosku ze niechce nic nowego... no moze poza nowym modelem faceta ^^ najlepiej zaplanuj to jak juz bedziesz mial 2 dni do rocznicy :p
 
Do góry