Wygodne (i ładne) buty

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Witam wszystkie forumowiczki :)
Mam nadzieję, że będziecie w stanie mi pomóc. Szukam ładnych butów, które będą do tego jeszcze wygodne, gdyż są mi potrzebne do pracy, w której spędzam średnio 6-9 h non stop w ruchu. Wszystkie buty, które posiadam są lekko nieodpowiednie, bo albo niewygodne, albo zbyt płaskie (potem stopy cierpią maksymalnie), albo za wysokie...
Dodam, że wszelkie sportowe wynalazki raczej odpadają. No chyba, że będą wyjątkowo zgrabne i ładne. Pracuję w sklepie odzieżowym, więc niestety nie mogę paradować w dresie - stąd adidasy nie wchodzą w grę.
Liczę na to, że bedziecie mogly pomoc mi znalezc jakis fason, material, może nawet konkretny but? Będę bardzo wdzięczna, bo w japonkach już nie wyrabiam :p

Pozdrawiam i czekam na odp. :papa:
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
pionas,
myślałam o trampkach, bo wygodne, ale raczej takich balerinko-trampkach, bo zwyczajne trampki nie bardzo pasują do mojego ubioru :) więc jeśli coś "trampkowatego" to co? wszelkie emo-trampki, w czaszki, groszki tudzież wisienki nie podobają mi się... i nie wiem już sama... wiem, że marudzę i wybrzydzam, z góry przepraszam, ale zależy mi, by te butki były też dość reprezentatywne ;-)

ciemne_słoneczko,
koturny odpadają, po 9 godzinach w takich butach, będąc ciągle w ruchu, biegając i obsługując klientów, wiem, że moje stopy nie dadzą rady i nie wiem, czy będę potem mogła w ogóle wstać :p wiesz, wolałabym buty płaskie, ale ładne w miarę i przede wszystkim - wygodne. sama nie wiem, z jakiego materiału musiałyby być, jaki mieć kształt, stąd ten temat... zawsze myślałam, że japonki są megawygodne - nieprawda, bo moje nie są :/ :p

dziękuje za rady :)

i czekam na więcej... :D
 

___MyChA___

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków:D
Jesli w japonkach nie wyrabiasz....to moze jakies sandalki i wcale nie musza byc na koturnie...sa przeciez i na plaskiej podeszwie lub tez na niewilkim obcasiku....Chociaz w gre tez by wogly wejsc jakies baleriny....jest ich pelno...i wcale nie mysle o tych "sportowych" sa rowniez te do strojow uniwersalnych i eleganckich....:) Musisz pochodziec po sklepach :D
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
Trampki obszyte czarnymi połyskującymi cekinami lub reeboki...do wyboru do koloru.. :)
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
dzięki bardzo za pomoc :*

no muszę się w końcu na jakieś zdecydować ^_^
problemem jest tylko materiał, z których powinny być wykonane, żeby nie męczyła się w nich stopa... :niepewny:
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja chciałabym sobie kupić jakieś balerinko-trampki, tak do szkoły, ale wszędzie są jakieś grochy, czaszki, o łe. :/ więc Cię rozumiem. :D
Najładniejsze byłyby zwykłe, czarne.
jeśli chodzi o 'normalne' trampki, to wszędzie w sklepach jest ich mnóstwo, do wyboru do koloru. :)
Jesli chodzi o 'materiał', to wdyaje mi się że np. skóra odpada, bo może obcierać. :/
albo mi się tylko wydaje. :p
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
balerinki
nawet trampkowate
są czarne
są w groszki
są przeróżne :p
wystarczy popatrzeć :)
lub sandałki
ale to już zakup troszke za poźny :)
polecam baleriny
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Najlepsze właśnie balerinki. Albo sandały na niewielkiej koturnie, jakieś 2-3 cm. Na pewno nie będzie źle ;)
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
mhmm.. tak, baleriny w sam raz :)
umieszczałam nawet zdjęcia w temacie o balerinach i myślę, że takie by Ci się spodobały :D
nie są emo, a są wygodne itp.
:]
 
Do góry