wygląd

edytazla

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
58
Punkty reakcji
0
strasznie nienawidze swojego wygladu..
wygladam na 14,lat sprzedawcy mi piwa nie sprzedaja bez dowodu..
strasznie krzywy i zadarty noc,małe oczy...
mmo ze już mam troche lat nie radzę sobie z tym;/;/
Jak zmienić nastawienie..
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Taaa, święta prawda też tak myślałem.. Z kompleksów to najszybciej by Cię psycholog wyleczył, no ale skoro napisałaś tutaj to też dostaniesz masę odpowiedzi i porad. Każdy z nas ma jakieś niedoskonałości - trzeba zaakceptować siebie takim jakim się jest (jak Bozia stworzyła).
 

malami1986

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Lca
strasznie nienawidze swojego wygladu..
wygladam na 14,lat sprzedawcy mi piwa nie sprzedaja bez dowodu..
strasznie krzywy i zadarty noc,małe oczy...
mmo ze już mam troche lat nie radzę sobie z tym;/;/
Jak zmienić nastawienie..


postaraj się uwierzyć w siebie.. wiem, wiem, łatwo się mówi, ale może pomoże jakaś mała zmiana w ubiorze, inna fryzurka, makijaż? :)
 

labella

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Miasto Królów Polski
Powinnaś się cieszyć, że Cię nie postarzają. Też zawsze mnie o dowód pytają, i też mnie to denerwowało, że nie wyglądam poważnie, bo ludzie mnie także traktują nie poważnie. Ale odnalazłam w tym więcej plusów niż minusów: po 1. skoro teraz wyglądasz młodo, to za 20 lat też bedziesz wyglądać młodziej od rówieśniczek, po 2. mężczyźni wolą kobietki wyglądające na młode ( nie wiem czemu, ale wiem to z własnego doświadczenia), po 3. sama nie odczujesz, że się starzejesz, więc Twoje samopoczucie powinno być dobre a nie negatywne :) Jeżeli jednak w dalszym ciągu nie widzisz w tym plusów, to tak jak we wcześniejszych postach jest napisane tak i ja napisze w swoim, że powinnaś iśc do fryzjera. Naprawdę fryzura potrafi zmienić człowieka nie do poznania.
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
hej, też wyglądam na jakieś 4 lata mniej, niż mam, a oprócz tego, że zawsze muszę pokazać dowód przy kasie, gdy chcę kupić alkohol, to jeszcze muszę się liczyć z karcącym i pelnym oburzenia wzrokiem chwilę przed tym, gdy usłyszę słowa 'a dowodzik można..?' :D Ostatnio mnie jedna pani z lidla zaczęła przepraszać i tłumaczyć, że 'tylko się cieszyć, tak młodziutko pani wygląda' :D głowa do góry, dłużej będziemy wyglądać młodo :) na razie Ci to przeszkadza, ale jeszcze będziesz dostrzegać plusy swego wyglądu, gdy za kilkanaście lat koleżanki zaczną narzekać na coraz liczniejsze zmarszczki:)
 

queen-bee

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
81
Punkty reakcji
2
hehe, a może byś cyknęła fotkę i dała na forum, byśmy zobaczyli czy z tobą jest aż tak źle jak mówisz. A jeśli jest to coś by się doradzilo :)
 
V

Voluke

Guest
Zamiast się cieszyć to narzeka...
Ja się teraz ciesze bo nie jestem pełnoletni a kupuje alkohol i mnie o dowód nie pytają, lecz za parę lat pewnie nie będę z tego powodu zadowolony :]
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
hmm.... :)
wydaje mi się ,że w rzeczywistości z pewnością nie jest tak źle jak sama napisałaś wyżej:)
mówisz ,że masz krzywy nosek i małe oczy - są na to rady lecz trzeba by się za to naprawdę zabrac i poświęcic troszkę czasu.
mam tutaj na myśli makijaż który zamaskował by niedoskonałości nosa i taki którym skutecznie mogłabyś powiększyc optycznie swoje oczy

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7956110
http://kobieta.interia.pl/news/naturalny-l...cy-oczy,1140907

odpowiednim krokiem będzie też dobranie odpowiedniej fryzury jak tu ktoś wyżej wspomniał i jakaś zmiana w garderobie (osoba mająca w sobie trochę elegancji automatycznie wygląda starzej ale jak wiadomo nie można przesadzic)

co do alkoholu to nie powinnaś się przejmowac bo skoro faktycznie masz 20 lat i dowód osobisty to nie jest to powód do zmartwienia :)
na pewno nie wyglądasz na 14 lat :) prędzej uwierzyłabym ,ze na 16-17 .
może poprawie Ci to humor ;mój wujek (31 lat) ostatnio poszedł do TESCO ,kupował tam jakiś alkohol i uwierz mi ,że został zapytany o dowód , oczywiście najpierw wyśmiał sprzedawczynię a następnie pokazał . Zrobiło jej się głupio i zaczęła go przepraszac komplementując jego dosyc młody wygląd :)

pytasz co pomoże zmienic Ci nastawienie , na pewno inne spojrzenie na to wszystko, zrób sobie czas dla urody ,zajmij się czymś co poprawia Ci humor ,może jakaś ukryta pasja ,spotkanie ze znajomymi ?

mam nadzieje ,że chociaż troszeczkę Ci pomogłam :* pozdrawiam .
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Edytka, Ty się sama wpędzasz w kompleksy, zupełnie niepotrzebnie. Mnie za to postarzają i dają mi kilka lat więcej...wolałabym zeby mnie odmładzali <_< ale prawda to,ze duzo robi makijaż. Mój zawsze jest wyrazisty, bo mocno podkreslam oczy.
Moje zdanie jest takie: jeśli coś w sobie Ci się nie podoba to odwróć od tego uwagę podkreślając to, co masz piękne w sobie. Małe oczy ratuje odpowiedni makijaż, wierz mi ;)
Kolor włosów mozna zmienić, troszkę przyciąć, inaczej się ubrać, założyć wyższe buty...wszystko jest dla ludzi.
Wiem,ze po ostatnich przejsciach jest Ci trudno, ale głowa do góry i uwierz w siebie!
 

paulinkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
strasznie nienawidze swojego wygladu..
wygladam na 14,lat sprzedawcy mi piwa nie sprzedaja bez dowodu..
strasznie krzywy i zadarty noc,małe oczy...
mmo ze już mam troche lat nie radzę sobie z tym;/;/
Jak zmienić nastawienie..


lepiej jak Cie odmladzaja niz mieli by Cie postarzac... ja mam 19 lat a ludzie, czesciej mezczyzni daja mi 24,25 lat he...ale nie przejmuje sie tym bo sama sobie Tworzę taki image (ubiór,makijaż,fryzura) ;)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
swiat nie składa się tylko z pieknych kobiet :) czasami to całe piękno to tapeta :D ale cóż.
 
Do góry