Wygląd Czy Dusza?

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
E tam nie oszukujmy sie najpiewrw chyba kazdy patrzy na wyglad... Przeciez w pierwszej chwili nie znamy charakteru drugiego czlowieka wiec nie mozliwe jest patrzec najpierw na wnetrze. Napewno jest ono wazniejsze ale nie w tym pierwszym momencie. Jak mi sie ktos spodoba wizualnie to wtedy napewno szybciej bede chciala poznac jego wnetrze. Taka prawda bo jak np brzydki chlopak zaczepia dziewczyne na ulicy to jesli faktycznie jest brzydki to ona nawet nie bedzie miala zamiaru poznac jego wnetrza (zazwyczaj tak jest :))
 

kondix

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Malbork'in'POLAND
no, najpierw pudełko, ale jeżeli pudełko nie odpycha, jest schludne, nie musi być ładne, to patrze na inteligencje ;)
w ten sposób moge odrzucić różowe panny :D, bo nie lubie z takimi gadać :D

pozdr. K-x
 

Darkstar

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
319
Punkty reakcji
0
Szmery,bajery :/ Większość ludzi tak górnolotnie twierdzi...chrakter,usposobienie itp. A jak przychodzi co do czego,zaden facet nie spojrzy na otyłą dziewczynę, a laska na wątłego chudego chłopaka.Podziwiam tych,którzy przynajmniej bez ogródek twierdzą,że wygląd ma istotne znaczenie.Przynajmniej nie oszukują samych siebie.

Ja też bym chciał,żeby to było takie proste...Niestety jest jedna zasadnicza przeszkoda: Biologia.
Rządzą nami takie same prawa jak wszystkimi gatunkami na tej planecie i atrakcyjność fizyczna w doborze partnerów jest nie do przeskoczenia.

Możemy sobie mieć filozofię,etykę,kulture,inteligencje...ale nic nie zmieni tego,że rządzą nami te same mechanizmy co innymi gatunkami.Niestety w większości bardzo prymitywne mechanizmy...
 

Rafał Istebna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ja jak chyba każdy facet zwracam uwage na wygląd dziewczyny ale charakterek tez musi być fajny zeby zaczynanie czegokolwiek miało jakis sens wiadomo nie można poznać człowieka w 3 minuty ale poniektóre cechy widać odrazu. Puźniej zapoznanie i rozpoczyna sie zabawa :)
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Na samym początku jak jeszcze sie nie wie jaki jest charakter to ja patrze na uśmiech i spojrzenie bez tego jest bez szans :]
 

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Widze ZE Kazdy Sie Wypowiada Ze Patrzy na Charakter niz na Wyglad Ale Czy Do Konca Tak Jest ?? Watpie Kazdy Chce SIe Pokazac z Nowa Panna lub z Panem Przed Swoimi Przyjaciolmi I Niepowiecie Mi Ze Sie Pokarzecie Przed Przyjaciomi np Zle Ubrana Kobieta Lub Mezczyzna allbo Niezadbana Teraz Polowa Spoleczenstwa Patrzy na Wyglad Bo Chce Sie Pokazac z Jak Najleprzej Strony
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
E tam nie oszukujmy sie najpiewrw chyba kazdy patrzy na wyglad... Przeciez w pierwszej chwili nie znamy charakteru drugiego czlowieka wiec nie mozliwe jest patrzec najpierw na wnetrze. Napewno jest ono wazniejsze ale nie w tym pierwszym momencie. Jak mi sie ktos spodoba wizualnie to wtedy napewno szybciej bede chciala poznac jego wnetrze. Taka prawda bo jak np brzydki chlopak zaczepia dziewczyne na ulicy to jesli faktycznie jest brzydki to ona nawet nie bedzie miala zamiaru poznac jego wnetrza (zazwyczaj tak jest :))
No właśnie, nie czarujmy się <_< . Przecież na pierwszym spotkaniu nie można w 100% ocenić czyjegoś charakteru, za to wygląd tak. Wiekszość ludzi zwraca uwagę na śliczną twarzyczkę a potem, po dłuższej znajomości na jej sposób bycia i zachowania. Często osoby o nieciekawym wyglądzie mają super charakter, i potrafia kochać mocniej, bo nie poświęcają sobie zbyt wiele uwagi.
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
A ja powiem, że najpierw patrzę na oczy i uśmiech. W nich widać czy człowiek jest miły a to cenię. Później zagaduję i w zależności jak mi się rozmawia z daną osobą to decyduję czy chcę poznac Jego "wnętrze" Z reguły jednak pierwsze wrażenie (a więc schludny - nie piekny - wygląd) ;)
 

Hammerek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no wiec ja przede wszystkim zwracam uwage na to czy moge sie porozumiec z chlopakiem...na jego inteligencje,ale tez czy potrafi byc wobec mnie szczery, opiekunczy, i w ogole dobry :) wyglad-to pierwsze wrazenie ktore czesto zawodzi ...bo jak to byl taki wierszyl : "(...)wnetrze zostaje ,a wyglad ucieka" i sie z tym zgadzam...ale zauwazcie,ze z tymi ladniejszymi gorzej jest sie (nie zawsze) porozumiec, bo wiedza ze moga miec kazdego ....heh...no taka prawda :) pozdrawiam :D
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
hej!na poczatku to na pewno kazdy zwraca uwage na wyglad bo przeciez nie mozna ocenic charakteru drugiej osboby po kilku zdaniach czy spotkaniach.Ja osobiscie zwracam uwage na oczy bo one duzo mowia o czlowieku :) i lubie jak chlopak jest przy kosci :p bo czuje sie wtedy bezpiecznie a charakter powinien miec taki jaki ma moj chlopak :eek:k:
 
Do góry