Wycieczki W Trakcie Roku Szkolnego

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z otchłani...
Mam propozycję aby w tym temacie opisywać (chwalić się :D) swoimi klasowymi wycieczkami w trakcie roku szkolnego. To ja zacznę B)
Dokładnie jutro wyjeżdżam na tydzień z klasą w góry, a konkretnie w Bieszczdy (aznaczam, że mieszkam na Mazurach). Może to wydawać się dziwne, ale nasza klasa przełożyła sobie z czerwca na wrzesień planowaną wycieczkę na koniec roku. Dla mnie to jest trochę dziwne i się jeszcze z takim czymś nie spotkałem ale i tak bardzo się cieszę :D
Pozdrawiam :papa: i czekam na wasze odpowiedzi :)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
A moja nie może wyjeżdżać na kilka dni :|
Ale żal xD
Może pojedziemy nad morze :D (16 km dalej...)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
vito moja klasa tesh ale ja nie ide :p a tak poza tym to moja klasa jedzie na koniec roku na wycieczke do Rzymu na 5 dni najpierw 20h w autokarze a potem 2 noce w autokarze koszt wycieczki 350zl ale...bez wyzywienia, nikt sie na to nie zgodzi wiec z wyzywieniem wycieczka kosztuje 550zl, a do wyboru mam wlasnie ta wycieczke albo 2-tygodniowe kolonie nad morzem wiec wybieram kolonie, bylam 2 lata temu tyle ze w gorach swietokrzyskich i bardzo milo wspominam :) nawiazalam tam przyjaznie ktore trwaja do dzisiaj, a oprocz tej wycieczki koncoworocznej to teraz jakos cos ok.10 pazdziernika jest wycieczka do kina trojwymiarowego do Katowic i na basen ale ja nie jade :p
 

piotr99900

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nieba =)
Ja dzisiaj po szkole jade na wycieczke rowerowa po pomorzu na 3 dni :) bedzie pieknnie i hardcorowo cos czuje :) no i takich wycieczek puki jest pogoda troszke bedzie albo pieszych no bo ja kocham turystyke aktywna :) no a z klasa mamy zamiar wybrac sie w gory nie wiem jakie ale jakos ok maja lub czerwca. Ale to juz bedzie lajcik no bo u mnie w klasie tyylko troszke osob ma lepsza kondycje :)
 

piotrus655

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
łódź
a ja powiem tak :kazde wyjscie ze szkoly jest dobre :p

chodz nei wiem czy u mnie cos takiego teraz bedzei .... niby ma byc cos ale to jeszcze nic pewnego
 

TGK

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja za to będe miał wycieczke tygodniową nad morze a jako że mieszkam w centrum polski to będzie to dla nasze klasy wielkie przeżycie. Tak naprawde wali mnie ta wycieczka. Biore 2 lity spirytusu, 5 paczek fajek i będe tankował i palił z ziomami.
 

shimana

to tylko ja...
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam,gdzie słońce nie dochodzi
Mamy iść na wycieczkę w góry.
W październiku jedziemy do teatru.
Byliśmy już tym roku w Oświęcimiu i na sprzątaniu świata.
A w maju pojedziemy na 3 dniową wycieczke do Warszawy :)
 

Pinciaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
My w tym roku mielismy jechac do parku wodnego to sie dyrektorka nie zgodzila ...
Potem chcielismy jechac na ognisko to ty nas nie poscila ...
Na sprzatanie swiata nikt nas niechcial wziasc ... :p
A do teatru czy czegos takiego nikt nie chce jezdzic bo potem trzeba na lekcje wracac :p
Wycieczka bedzie albo i nie bedzie dopiero gdzies w maju czy czerwcu na kilka dni :p
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Moja klasa jechała w środę do Chorzowa, żeby obejżeć skansen i zabawić się w wesołym miasteczku :p .
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
w październiku mamy jechać do Warszawy do Muzeum Powstania Warszawskiego i gdzieś tam jeszcze.
w poniedziałek na ognisko, a po testach na jakąś dłuższą wycieczke
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ijeee a ja na "wycieczce integracyjnej" byłam , były same klasy pierwsze.. czyli około 120 chłopaków i jaaaaaa xD
nie wiem czy pojedziemy na coś dłuższego niż jeden dzień, mi to tito, ale pewnie wychowawca sie nie zgodzi żebym mieszkała sobie z chłopakami... ehhh życie..
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
A my bylismy na wycieczce jakoś w Środe nie pamiętam którego :]
Fajnie było wchodziliśmy na Mangórke .. ognisko mieliśmy tak i poźniej schodziliśmy... A najlepsze było to ze jechaliśmy pociagiem :]:]
Poznałam w Pociagu super kolesia :D:D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Jechaliście pociągiem? Ale satysfakcja.

Moja klasa w nast. środe jedzie na wycieczke do Warszawy do kina Imax czy jaktotam się pisze.
 

piepia

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2006
Posty
263
Punkty reakcji
1
Miasto
Moja klasa w nast. środe jedzie na wycieczke do Warszawy do kina Imax czy jaktotam się pisze.

Moja tez... Ale do Lodzi do IMaxa na cos tam o kosmosie :p A za miesiac do wroclawia... nie wiem po co... Przeciez tam nie ma co zwiedzac :p*

*Nie chcialem obrazic zadnego wroclawianina ;)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
W Wrocłaiwe podobno jest ładnie... Nie wiem nie byłam ale mieliśmy jechać i nie pojechaliśmy :(
 

KOW@L

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A moja klasa nigdzie niejedzie bo niezasłurzyła hahahahaha

O :cenzura: ja tesh nie ;( LOL>
 
Do góry