Wychowanie nastolatków

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Jak wychowujecie nastoletnie dzieci?
wychowanie opieracie na zaufaniu czy kontrolujecie wlasne dziecko ?
piszcie tutaj o problemach z nastoletnimi dziecmi,i jak sobie radzicie z nimi
 

OrangeBox

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódz
Ojj coś nikt nie chce pisać w tym temacie hehe a napewno większość użytkowników Forumowiska posiada dzieci i mogła by wrzucić te 3 grosze,niestety jestem jeszcę za młody(20 lat) by się wypowiadać w tym temacie ale chce zwrócić waszą uwagę tym postem na ten temat ponieważ uważam że może z tego wyniknąć ciekawa i interesująca dyskusja.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ten swiat robi sie tak zepsuty ze nie ryzykowalbym wychowania przez "zaufanie". Mysle ze dosc spora aczkolwiej najlepiej subtelna kontrola i inwigilacja procesu dorastania wlasnego dziecka jest niezbeda w tych czasach...

Zaufanie mozna miec jak juz bedzie dorosly i pozadny czlowiek...

A tak na codzien kiedy teraz dziecki maja dostep frywolny do dragow, glupot, you tubow, zwierzecych wzorcow seksulanych to wychowanie jest raczej ciezkim kawalkiem chleba...

Jak sluchy mnie dochodza co sie dzieje po gimnazjach to naprawde mial bym wielkie watliwosci decydowac sie na dziecko w tych czasach nawet jakbym mial ku temu okazje ;)

Nastolatkow sie nie wychowuje ;P

Dlatego wyglada to jak wyglada, wychowuja sie same.. na Bravo i innym chlamie intelektualnym.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
co wy z tym bravo? ja nawet nie wiem co to jest :p
jak miałbym byc kontrolowany na kazdym kroku to ja dziękuje, zresztą gdyby chcieli mnie kontrolowac to 24 h na dobe
 
Do góry