Wybryki szkolne

black-angel

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
Ja z kolegami czesto rozwalami kible, zatykając lub wrzucając petarde, wurzucamy kartkówki przez okno przy niobecności nauczyciela. Noo albo mamy śmierdzącą petarde np. kradniemy ze stołówki cebule lub kartofle, obieramy i rzucamy pod ławki. Możliwe wiecie jak to się kończy=) wieelkim smrodem hehehehe... może wy się teraz wypowiecie=P
 

h4x0r

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze wszond
1. Naucz się pisać, polecam słownik ortograficzny.
2. Nie wrzucaj petardy do muszli do ją roz**ie na pół, juz raz tak miałem.
3. Głupie te zabawy, tak naprawdę rozwalasz to co twoje, każdy płaci podatki, za te pieniądze są szkoły.
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
To do jakiej ty szkoły chodzisz koleś ^^?

Petardy to mi sie predzej kojarza ze strzelaniami ASG, a nie szkoła ;)
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
PPfffffff...i czym tu sie chwalić ja sie pytam(wrzucajac petardy do kibla,czy tez kartkowki przez okno nie dowodzi raczej twojej inteligencji i inwencji tworczej... :mruga: )Najgorsze jest to,ze to nie kretyn jak wypowiedzieli sie moi poprzednicy,tylko kretynka z białegostoku(to pewnie spowodowane napływem rusków i wymieszaniem sie tych nacji w tej mieścinie)Coz moge jeszcze powiedziec pozostaje mi tylko usmiech z politowaniem(mam nadzieje,ze niemasz wiecej niz 10 lat...bo inaczej nie moglbym wytlumaczyc sobie takiego zachowania....)
No wlasnie chcialbym poznać motyw i cel takich madrych zabaw :mruga: :mruga:

Ps:Ludzi normalnych(zrzeszonych na tym forum...w wiekszosci/sa wyjatki-jak np. Ty)nie bawi takie zachowanie,wiec daruj sobie...nikomu to nie imponuje...(no ale nie bede sie wypowiadał za wszystkich)
...no brain-no pain <_<
 

_milka_

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Z R... Raczej wiadomo, skąd!
[Jashinie-sama mój drogi...]
Czasem odnoszę wrażenie, że moja szkoła jest zbyt rozwinięta umysłowo. Teoretycznie powinna być pełna najróżniejszego typu obwiesiów (u mnie są dwa gimnazja - nasze i stojące w pobliżu Gimnazjum Świętej Rodziny, do którego nie wpuszczają tych z zachowaniem poniżej bardzo dobrego, więc zaliczają się do nas), ale w życiu nie wybuchła żadna petarda, nikt nie użył gaśnicy do żartów, nikt nie zniszczył ubikacji, a przecież średnia wieku to czternaście lat. Czy my jesteśmy nienormalni, czy co?
Mnie jakoś to nie bawi -_-
 

Capellini

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2007
Posty
372
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem osoby z zachowaniem poniżej bardzo dobrego można podzielić na dwie grupy. Pierwsza to ludzie tacy jak koledzy Black-Angel, a druga to po prostu ludzie, którzy są trochę podobni do osób z ADHD. Są nadpobudliwi, ale też inteligentniejsi. Myślę, że szkoła, w której są tylko osoby z zachowaniem bardzo dobrym lub wzorowym jest wbrew pozorom słaba. Nie chciałbym chodzić z samymi kujonami, którzy w gimnazjum mają same piątki, ale zobaczymy jak sobie poradzą w szkole średniej.
 
A

arkovianin

Guest
My Kiedyś Założyliśmy Tak Dla Picu Kto Wrzuci Rolkę Papieru Szarego Do Klopa Z Jak Największej Odległości.Ja Wygralem

Głupi Zwyczaj To Rysowanie Kutasów Na Zeszytach
 

Zła Ja

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Meine Traume...
My Kiedyś Założyliśmy Tak Dla Picu Kto Wrzuci Rolkę Papieru Szarego Do Klopa Z Jak Największej Odległości.Ja Wygralem
:mruga:
łał , super moje gratulacje <_<

Wam naprawdę sie nudzi , czy po prostu z główką coś nie tak?
Jak bym kogoś uraziła to sorry , ale ja nie widzę sensu w tego typu zabawach
 

kran13

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
A tak apropo wybrykow szkolnych przypomina mi sie jak malowalismy z kumplami wszedzeipenisy, na lawkach na ksiazkach na zeszytach, doslownie wsedzie. Niedqawno wlasnie ten kumpel podeslal mi taka stronke www.superwacek.pl Wejdzcie i nie pozalujecei rego. powaznie warto POLECAM
 

LonaxP

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2007
Posty
108
Punkty reakcji
0
Miasto
...
te Twoje "popisy, i chęć zaszpanowania nimi.. " to po prostu smutne... dziecinne i żałosne x/
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
black-angel uczy się w 6 klasie SP. Ludzie... u nas w 6 klasie to się petardami w szkole nie bawili. A moze sie bawili.. tak, chyba do szatni wrzucali ;] Ale inteligentne to to nie było. I chwalić się czym nie ma.
Cóż za zbieg okoliczności. Właśnie ten temat powstał, a u mnie dzisiaj rano w szkole podpalili dużą ilość saletry z cukrem na korytarzu... Cała szkoła pełna białego dymu. ;]
 
A

arkovianin

Guest
Wam naprawdę sie nudzi , czy po prostu z główką coś nie tak?
Jak bym kogoś uraziła to sorry , ale ja nie widzę sensu w tego typu zabawach

Przygoda z Papierem Była w Podstawówce,Rysowanie Kutasów Na Zeszytach To Debilski Zwyczaj.Zawsze Jak Mi Coś Takiego Robią To w Ryj Dostają
 

Jalowiec

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
www.gryz.pl
Do jakiej on chodzi szkoły? Jak jak jeszcze chodziłem do gimnazjum to włosów nawet na żelu nie wolno było mieć. A za takie wybryki to wole nie myśleć co by mnie czekało... I choć było to gimnazjum wiejskie to poziom kultury narzucany odgórnie był b. wysoki... I wszystkim wyszło to na dobre...
 
Do góry