Wybory na prezydenta

mega_mistal

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
97
Punkty reakcji
0
nie wiem na kogo bym głosował (na szczęście nie mam jeszcze głosu)
ale podobają mi się teksty w stylu:
Leper-człowiek z charakterem itd.
są naprawdę śmieszne (te ich kłamstewka :D )
 

snowki

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Wisła
No a ja grybym mial glosowac (ale nie bede) to zaglosowalbym na Tuska. Dla mnie to calkiem niezly facet. Ma ktos cos powaznego na niego???
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
ja na szczęście kończe 18 lat w listopadzie, więc głosować (chwała Bogu) nie mogę :D a nie chciałabym głosować z tego względu, że nia ma za bardzo na kogo. Jednak gdybym miała prawo głosowania na wybory na pewno bym poszła. wahałabym się co prawda, ale...
dla mnie Tusk albo Cimoszewicz.
 

Falkhor

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Łańcut
Witam wszystkich... No jako wykształcony politolog :D człowiek się już tyle nasłuchał, że teraz już prawie beznamiętnie, bez emocji patrzy na wybory... Razi "kiełbasa wyborcza", obiecywanie tego, co obiecywano kiedyś. No i znowu to samo przeświadczenie, że nawet, jak pójdę głosować - to i tak będzie źle. Ale to chyba nie w tym topicu...

Wg sondaży z różnych źródeł - liczą się Cimoszewicz, Kaczyński, Tusk (kolejność alfabetyczna). Religa zrezygnował no i w sumie tyle, bo reszta kandydatów się nie za bardzo liczy.

Moim zdaniem - w chwili głosowania będą się liczyć Tusk i Cimoszewicz. O Kaczyńskim za mało się pisze... Po prostu - nie jest zbyt medialny. Tusk ma przewagę jako człowiek młody i ambitny, Cimoszewicz - jako doświadczony polityk.

Jeśli mam obstawiać - wygra Tusk. Ale nie powiem, na kogo będę głosował :)

Pozdrawiam.
 

Killerr

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Stargard
W moim odczuciu zeby zostac prezydentem trzeba soba cos reprezentowac. Dlatego wygra ktos z 2 Cimoszewicz, Tusk. Chociaz po zobaczeniu ostatniegio odcinka Co z ta Polska bardzo zwatpilem w Pana Donalda. Jego wypowiedzi byly niezgodne z postulatami platformy ( 3x15 bez zadnych ulg a tu nagle uslyszalem o jakiejs ochronie socjlanej i dodatkach dla tych co maja stracic troche dziwne ze mowi o tym dopoiero przed wyborami).
 

Falkhor

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Łańcut
Killer - Heh, we wszystkim trzeba zachować zdrowy umiar :) Wogóle hasło 3x15 jest moim zdaniem nietrafione i średnio zjadliwe dla przeciętnego pożeracza TV...

Ale coś w tym jest, co mówisz :) W Polsce przydałoby się SPORO debat przedwyborczych. Ale nie reżyserowanych, jak w stanach, tylko "na żywca". Wyborcy mieliby niepowtarzalną okazję zobaczyć PRAWDZIWE oblicze swoich faworytów.

Pozdro.
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Z pośród tych osobników:
Lepper - człowiek bez mózgu
Cimoszewicz - kłamca lustracyjny
Kaczyński - Boże co on z Warszawą zrobił
Borowski - :lol: gra w reklami tandetnej telefoni komórkowej :lol:
Tusk - człowiek z kompleksami

Wybieram zabory :/
 

Falkhor

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Łańcut
Ciekawe czy Ciamka wogóle wie, co to są zabory :p :) Ale jeżeli wie, to albo on, albo jego rodzice, krewni, i moi tez doprowadzili do tego, ze TACY a nie inni ludzie znaleźli się u władzy. teraz ponosimy odpowiedzialność za swoje wybory...

Ze wszystkich obecnych kandydatów pasuje mi tylko Tusk... Ale jeszcze trochę czasu jest. Wszystko jeszcze może się zmienić :)
 

Highlander

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
Żary
A ja bede głosował na Korwina Mikke. bez kitu. Wiem ze jego szanse są minimalne ale nie zagłosuje na tzw"pewniaków" a wiele jego pomyslów mi sie podoba(np.wprowadzenie kazy śmierci)
 
Do góry