Wybory Na Prezydenta

dziama

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
katowice :)
nie mogę...
no comments...

jak można było sobie DEMOKRATYCZNIE tak zj... przyszłość???

dołączam do Was.. mogę wyjechać z Wami prawda?
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Ech... nie mogę powiedzieć żeby wynik wyborów był taki, jak chciałem :( Pozostaje nam żyć dalej i mieć mimo wszystko nadzieję że nie będzie gorzej niż jest. :)
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Ja z tąd jade wpizdu.... :zly:
Szlak mnie dziś trafił.... :zly:

Pan Kaczyński prezydentem......zlitujcie się...
Mam dość........serdecznie dość.... :zly:
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
nns dziama jesteście zupelnie nie fer jak wam się nie podba to fora ze dwora,wyjeżdzajcie cóż to za glupota przemawia w was jejku cóż takiego pan Kaczyński złego wam zrobił co co co ,wy jesteście już nastawienie żle do niego bo co prasa wa mowi,że on jest be,szkoda mi was jesteżście dziwni nie macie swego zdania tylko liczy się opinia innych a FE JESTEŚCIE GŁUPCAMI
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
DERES W:cenzura:IŁEŚ MNIE JAK CHCESZ TO :cenzura: Z TEGO KRAJU MAM NADZIEJĘ,ŻE BÓG CIEBIE WYSŁUCH I ZLITUJE SIĘ NAD TOBĄ NIE UMIESZ PRZYJĄĆ PRZEGRANEJ CO MASZ DO KACZYŃSKIEGO JAKIE MASZ ARGUMENTY PRZECIW CO JESTEŚ STRASZNIE WKURZONY HE JA JUŻ CIEBIE PRZESTAŁEM ZA TE SŁOWA SZANOWAĆ DLA MNIE JESTEŚ PŁYTKI I GLUPI JUŻ SIĘ NIE MAM ZAMIAR Z TOBĄ ROZMAWIAĆ POKAZAŁEŚ SWOJE JA OCENIŁEŚ KOGOŚ KOGO NIE ZNASZ TYLKO OPINIĘ GAZET SIĘ LICZĄ JAJKU JAKI JASTEŚ PŁYTKI CZEŚĆ MOŻE TE TWOJE NIESZCZĘŚCIE JAST TAK SAMO NIE FER JAK TWÓJ BAZPRZYKLADNY NIENAWISTNY STOSUNEK DO PANA KACZYŃSKIEGO ROZCZAROWAŁEŚ MNIE NIC NIE MA W TOBIE BEZTRONNOŚCI JUŻ OCENILEŚ KOGOŚ SPIEPRZAJ Z TEGO KRAJU CZEŚĆ NIE CHCĘ CIEBIE ZNAĆ MYŚLAŁEM,ŻE MAM DOCZYNIENIA Z CZŁOWIEKIEM NORMALNYM A W TOBIE ZERO TOLERANCJI JESTEŚ DLA MNIE BAZNADZIEJNY A SZKODA MYŚLAŁEM INACZEJ WYCHODZĘ Z TEGO FORUM GLUPKÓW I INDOLENTNYCH KŁAMCÓW CZEŚĆ WYLOGUJĘ SIĘ I MAM NADZIEJĘ,ŻE SIĘ UGOTUJESZ WE WŁASNEJ NIENAWIŚCI ŻEGNAJ PŁYTKI CZŁOWIEKU
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Krzysiu o co Ci chodzi?
mi nie pasuje kto został prezydentem.
To jest moja osobista sprawa.
o!
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
CO MASZ DO KACZYŃSKIEGO JAKIE MASZ ARGUMENTY PRZECIW CO JESTEŚ STRASZNIE WKURZONY

Powaznie mowiąc to nic takiego do niego nie mam...ale działełem pod wpływem przegranej....wedłog telewizji powinien wygrać Tusk, a jedna przegrał....
Wtedy nie czuł bym sie tak jak teraz, a co do tolerancji to szczeze nic nie mam do pana Kaczyńskiego. Mam jedynie nadzieje ze nie bedzie gorzej...bo tak mowili wszysczy ze p. Kaczynski bedzie złym Prezydentem...
Wybacz za te słowa.... nie chciałem Cie urazić....mam nadzieje ze przyjmiesz moje skromne przeprosiny... pozdrawiam...
 

dziama

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
katowice :)
nns dziama jesteście zupelnie nie fer jak wam się nie podba to fora ze dwora,wyjeżdzajcie cóż to za glupota przemawia w was jejku cóż takiego pan Kaczyński złego wam zrobił co co co ,wy jesteście już nastawienie żle do niego bo co prasa wa mowi,że on jest be,szkoda mi was jesteżście dziwni nie macie swego zdania tylko liczy się opinia innych a FE JESTEŚCIE GŁUPCAMI

DERES W:cenzura:IŁEŚ MNIE JAK CHCESZ TO :cenzura: Z TEGO KRAJU MAM NADZIEJĘ,ŻE BÓG CIEBIE WYSŁUCH I ZLITUJE SIĘ NAD TOBĄ NIE UMIESZ PRZYJĄĆ PRZEGRANEJ CO MASZ DO KACZYŃSKIEGO JAKIE MASZ ARGUMENTY PRZECIW CO JESTEŚ STRASZNIE WKURZONY HE JA JUŻ CIEBIE PRZESTAŁEM ZA TE SŁOWA SZANOWAĆ DLA MNIE JESTEŚ PŁYTKI I GLUPI JUŻ SIĘ NIE MAM ZAMIAR Z TOBĄ ROZMAWIAĆ POKAZAŁEŚ SWOJE JA OCENIŁEŚ KOGOŚ KOGO NIE ZNASZ TYLKO OPINIĘ GAZET SIĘ LICZĄ JAJKU JAKI JASTEŚ PŁYTKI CZEŚĆ MOŻE TE TWOJE NIESZCZĘŚCIE JAST TAK SAMO NIE FER JAK TWÓJ BAZPRZYKLADNY NIENAWISTNY STOSUNEK DO PANA KACZYŃSKIEGO ROZCZAROWAŁEŚ MNIE NIC NIE MA W TOBIE BEZTRONNOŚCI JUŻ OCENILEŚ KOGOŚ SPIEPRZAJ Z TEGO KRAJU CZEŚĆ NIE CHCĘ CIEBIE ZNAĆ MYŚLAŁEM,ŻE MAM DOCZYNIENIA Z CZŁOWIEKIEM NORMALNYM A W TOBIE ZERO TOLERANCJI JESTEŚ DLA MNIE BAZNADZIEJNY A SZKODA MYŚLAŁEM INACZEJ WYCHODZĘ Z TEGO FORUM GLUPKÓW I INDOLENTNYCH KŁAMCÓW CZEŚĆ WYLOGUJĘ SIĘ I MAM NADZIEJĘ,ŻE SIĘ UGOTUJESZ WE WŁASNEJ NIENAWIŚCI ŻEGNAJ PŁYTKI CZŁOWIEKU

moj drogi Twoj poziom jest zbyt niski aby podjac z Toba jakakolwiek dyskusje. jesli nie szanujesz zdania innych to znaczy ze masz prawo ich obrazac? wybacz, ale przegiales.

[czy na forum mozna obrazac innych forumowiczow???- pytanie do moderatorow]



No własnie też sie zastanawiam :)
kwestia czasu moja droga..
Kaczynski jest swego rodzaju faszysta ktory nic nie robi tylko obiecuje.
nie zrobil jeszcze nic strasznego. JESZCZE. kwestia czasu.
co mnie najbardziej boli?
jego homofobia [kiedys powiedzial ze najlepiej spalic na stosach homoseksualnych idiotow]
oraz platne studia dzienne. dla mnie to jest nie do pomyslenia zeby przyszlosc narodu [tzn MY!] nie mogla studiowac. a czesc geniuszy na pewno przestanie nauke i rozpocznie prace przez platne studia.
poza tym dodam jeszcze klamstwa. oczywiscie: kazdy polityk klamal choc troche w kampanii. ale zaprzeczac temu co ma ktos w programie? albo oczerniac klamstwami przeciwnika?
po trupach do celu?
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
moj drogi Twoj poziom jest zbyt niski aby podjac z Toba jakakolwiek dyskusje. jesli nie szanujesz zdania innych to znaczy ze masz prawo ich obrazac? wybacz, ale przegiales.
(...)
oraz platne studia dzienne.

Powiem Ci ze jego poziom wiedzy o zyciu i nie tylko jest wysoki ale wręcz ASTRONOMICZNIE WIELKI....to dobry człowiek....i niepotrzebnie go zdenerwowałem.... teraz postaram sie mu wiecej na oczy nie pokazywać...Ale wiedz Krzysiu ze ja Cie zawsze bede lubiał...bez wzgledu na to czy Ty mnie tez czy nie...
Jesteś dla mnie jak Wielki Przyjaciel....którego straciłem, przez głopote, Wybacz :(

Właśnie to mnie boli....PŁATNE STUDIA DZIENNE!!
Cuz widocznie większość ludzi to popiera....szkoda ze frenfenkcja jest taka mała... :(

Pozdrawiam
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
ja nikogo nie obrażałem a wy cały czas to robicie na chwilę się zalogowałem i znow widzę,że mnie obrażacie brak w was tej pokory jejku nawet nns jast przeciwko ok ja nikogo nie obrażałem tylko używalem słów ostrych przeklętych Deras dlaczego tak postępujesz jejku czemu przez twoje slowa ja muszę się tak Żle zachowywać na przyrodzie jeszcze gorzej jest
 

Griczkow

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
358
Punkty reakcji
1
Miasto
Ankh-Morpork
Właśnie to mnie boli....PŁATNE STUDIA DZIENNE!!
Cuz widocznie większość ludzi to popiera....szkoda ze frenfenkcja jest taka mała... :(

Z całym szacunkiem ale... płatne studia dzienne planował wprowadzić DONALD TUSK a nie Lech Kaczyński, który jest przeciwny takiemu rozwiązaniu...
Ludzie Kochani!!! Na przyszłość proponuję zapoznać się wpierw z programem politycznym kandydatów (ew. partii) a później iść do urn :(

Ja bym z Polski jeszcze nie wyjeżdżał... mogło być gorzej jakby wprowadzili podatek liniowy :zly: Wtedy to by nam koszty życia wzrosły...
 

dziama

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
katowice :)
teraz to sie zastanawiam czy Wy tak na serio czy sie nabijacie? :niepewny:

nns dziama (...) cóż to za glupota przemawia w was (...) szkoda mi was jesteżście dziwni nie macie swego zdania tylko liczy się opinia innych a FE JESTEŚCIE GŁUPCAMI
w tych momentach obraziles NNS i mnie.

DERES (...) NIE UMIESZ PRZYJĄĆ PRZEGRANEJ (..) DLA MNIE JESTEŚ PŁYTKI I GLUPI JUŻ SIĘ NIE MAM ZAMIAR Z TOBĄ ROZMAWIAĆ POKAZAŁEŚ SWOJE JA (..) JAJKU JAKI JASTEŚ PŁYTKI (...) MYŚLAŁEM,ŻE MAM DOCZYNIENIA Z CZŁOWIEKIEM NORMALNYM A W TOBIE ZERO TOLERANCJI JESTEŚ DLA MNIE BAZNADZIEJNY (...) WYCHODZĘ Z TEGO FORUM GLUPKÓW I INDOLENTNYCH KŁAMCÓW (...) MAM NADZIEJĘ,ŻE SIĘ UGOTUJESZ WE WŁASNEJ NIENAWIŚCI ŻEGNAJ PŁYTKI CZŁOWIEKU
a tutaj Derasa i przy okazji CALE forum...

chciales wiedziec gdzie obraziles- pokazalam Ci. i tyle.




Z całym szacunkiem ale... płatne studia dzienne planował wprowadzić DONALD TUSK a nie Lech Kaczyński, który jest przeciwny takiemu rozwiązaniu...

Ja bym z polski jeszcze nie wyjeżdżał... mogło być gorzej jakby wprowadzili podatek liniowy :zly: Wtedy to by nam koszty życia wzrosły...

Griczkow nie.. on tylko stwierdzil ze bezplatna bedzie szkola podstawowa gimnazjum i szkola srednia.. nie mam teraz czasu szukac jego programu ale jak znajde to tu wkleje.

pozdrawiam
 

Griczkow

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
358
Punkty reakcji
1
Miasto
Ankh-Morpork
Griczkow nie.. on tylko stwierdzil ze bezplatna bedzie szkola podstawowa gimnazjum i szkola srednia.. nie mam teraz czasu szukac jego programu ale jak znajde to tu wkleje.

z oficjalnej strony Lecha Kaczyńskiego:
"20.08.2005
Jakie jest Pana stanowisko odnośnie płatnych studiów?
Odrzucam propozycje wprowadzenia zasady odpłatności za studia wyższe i jestem przeciwny płatnym studiom dziennym na państwowych uczelniach."

Ja wciąż nie mogę przeboleć porażki mojego kandydata Marka Borowskiego... :(
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
deras przepraszam za zbyt piochopną opinię myślę,że się myliłem kocham ciebie i wybacz mi jestem i nie będę się z niczego wycofywał dzięki tobie jesteś wspaniały przepraszam ciebie nie zrozumiałem twoich intencji tak mi z tegho powodu przykro
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
ja nikogo nie obrażałem a wy cały czas to robicie na chwilę się zalogowałem i znow widzę,że mnie obrażacie brak w was tej pokory jejku nawet nns jast przeciwko
Krzysiu nie jestem przeciwko Tobie.
A to, że miałam inne zdanie to chyba nie jest złe?
A do Pana Kaczyńskiego bede musiala się raczej przekonać :)
Nie widze innego wyjścia.
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
jejku jak mi głupio przepraszam was wszystkich kocham was i żałuję,że padły takie słowa nns ty jesteś śliczną i mądrą osobą a ja to tak żle powiedziałem,że aż strach .Deras jak mi przykro,że tak żle ciebie ocenilem jestem głupkiem
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Etam Krzysiu :)
Ja szybciutko wybaczam.
Nie przepraszaj już.
Mysle, że Derasek też nie jest zły.
My też Cie kochamy i nie chcemy, zebyś nazywał się głupkiem.
 
Do góry