Wybory...Czy znowu to samo?

Lindros

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Brześć Kujawski
Wiecie zapewne ze nie dlugo wybory. Jacy sa wasi kandydaci na premiera?? Jaka partia wygra wybory PO czy PiS a moze ktos inny?? Co myslicie o reklamach Pis-u? Dziecinne czy skuteczne?? Podajce wasze propozycije i zdania na temat wyborów...
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
temat nei do konca taki - berials uczynie dzielo lub pozowli na dyskusje

co do premiere
to przypominam ze premiera desygnujej prezydent - aktulanie kaczor nr2 - imie lech

co do zamilczenia na smierc/osmieszania
tusk juz wie jak to smakuje korwinowi
teraz sie okaze czy tusk ma jaja
 

d3F21

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Miasto
nieznane
schowajcie swoim babciom dowody osobiste i przyczyńcie sie do upadku blizniaków.
jedyna opcja:D
 

Kam_x1

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
DLN.Śl.
wiecie co chyba szkoda gadać o tych całych premierach :lol: wiem że trzeba iść na głosowanie ale... ja jeszcze nic niewiem na co i na kogo ciężko wybrać :przewraca:
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Myślę, że powinno wygrać PiS. To jest jedyne ugrupowanie, które posiada poglądy i wizję na naprawę państwa. A w tej kadencji, bez większości nie byli w stanie zrobić porządku w państwie, bo tym brudzie jakie zostawiły poprzednie rządy.

Co do reklam, to uważam, że są skuteczne i powinny być w takiej konwencji utrzymane. Pokazują prawdę, co prawda bardzo przejaskrawioną, ale prawdę. W czasach kiedy wszyscy manipulują słowem, i używają chwytów socjotechnicznych, PiS nie może pozostać w tyle, bo nie oszukujmy się, gdyby każdy był uczciwy i naturalny oraz mówił prawde ( z polityków oczywiście) to "Pana" Kwaśniewskiego dawno by zamknęli, Tusk byłby kompletnie nikim, a Kaczyński rządził by państwem długie lata.
Ale że ci powiedzmy sobie "mniej" uczciwi muszą stosować sztuczki aby pozyskać wyborców, to i PiS też musi się w to zacząć bawić :/
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
wiesz nei zgadzam sie
bo uwazam ze poza perfekcyjnym marketingiem z pis wyziera pustka
to ze z kwachowcow jeszcze wieksza to inna sprawa (u nich to czysty interes, dla nas kasa jak wezmiemy stolki)
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Postaram sie krótko zcharakteryzować kilka partii.

PiS. Przed poprzednimi wyborami im wierzyłem. Nadal uważam że PiS jest lepszy od reszty sejmu z tej (niedawnej) kadencji sejmu (poza "nawracanym" przez UPR LPR) - PIS NAJPIERW STAWA DOBRO SWOJE, PÓŹNIEJ DOBRO POLSKI

LiD - nie rozrozniam Uw, SLD i reszte tego lewackiego :cenzura:. DLA NIECH NAJWAŻNIEJSI SĄ ONI, KASA, STOŁKI A POLSKI NIENAWIDZĄ I SPRZEDALI BY JĄ ZA PLASTIKOWY WIDELCZYK OD CYTRYNY. banda sku.rwysynów !!!!!!!

PO - tusk dla mnie to antypolak. TAK JAK PIS CHCE NAJPIERD DOBRZE DLA SIEBIE I IDZIE DO TEGO CELU PO TRUPACH, MA POLSKĘ GŁEBOKO.

LPR - fajnie że są przeciw temu europejskiemu bagnu.

PSL - nocna zmiana. wczoraj w progaie Autogramy pawlak gral spokojnego, to widać ich strategia. I tak mają mąło ludzi wiec siedzą najciszej jak mozna i licza na to ze wiele ośob majacych dośc kłótni odda swójgłos na nich na odczepnego.

Samoobrona - oj nie nie, kilka miesiecy temu mógłbym ich poprzeć, bo mój dziadek jest rolnikiem, wiem co to za ciężka robota i chociaż realnie i odczuwalnie im pomagał. Dobrze ze byl w rzadzie bo przynajmniej rolnicy tez dostali socjal.

UPR - Popie(la) ram !!! Po ostatnich wydarzeniach w TVPis widać że wszyscy się ich boją. Rozumiem tych mówiacych ze to utopia, tak jak komna miala być rajem. Jednak nie przekonamy się o tym jeśli nie będa mieli 76% w sejmie i senacie. Bo w tych "opiniach nie jest uwzględniony i nie mógł byc uwzględniony czynnik ludzki. Rakcji i uczuć ludzi nikt nie jest w stanie przewidzieć, chyba ze baaardzo "mniej więcej" Ja im wierzę. Programu nie czytałem. (nie wiem czemu może z braku czasu) jednak bo wypowiedziach Bravea i A.D.D.A.M.a oraz po lekturze twórczości JKM, ogólnie UPR oraz bardzo wielu filmikach im poswieconym na youtube jestem jak najbardziej za. Może nie w 100% ale to jest chyba jedyna droga poza narodowcami do normalności w mojej kochanej Ojczyznie. Jedyną opcja jak jąłem mniemać ze program UPR to tylko sprytny spisek samego JKM, według którego po prostu zaczął pisać swoje konserwatywno-liberalne wypociny zeby nabic sobie kabze kasą tych którzy to czytaja i w to wierza. wtedy wiedziałby o tym tylko on bo reszta UPRu głosiła by to nie wiedząc ze Janusz zrobił ich w konia :p Ale chyba popuściłem wodze fantazji :p
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Albo PIS zbierze tyle głosów, żeby rządzic samodzielnie, albo mamy PO-LID. W PO-PIS już chyba nikt nie wierzy. Boje się, że premierem po wyborach zostanie Kwachu.

Nadal uważam że PiS jest lepszy od reszty sejmu z tej (niedawnej) kadencji sejmu (poza "nawracanym" przez UPR LPR) - PIS NAJPIERW STAWA DOBRO SWOJE, PÓŹNIEJ DOBRO POLSKI

PIS rzeczywiście jest lepszy od reszty sejmu. LPR pare razy mi się spodobał np. tylko oni głosowali przeciwko obowiązkowym zerówkom. Jednak w ich pełne nawrócenie nie wierze. UPR nie kryje, że to tylko sojusz na czas wyborów. W sumie Giertych, należy do chorobliwie ambitnych polityków. Nie wzbudza mojego zaufania. Tak jak w życiu bym nie zagłosował na PO, choc nazywają się konserwatywnymi-liberałami, po prostu totalnie nie ufam Tuskowi.
Politycy broniący układu okrągłego stołu, trzymają się teraz razem. Stanowią tylko grupy interesów, mogą przybierac rózne ideologie, żeby miec czym wytłumaczyc rotacje przy korycie. Nie wiem czym się różni rzekomy liberalizm PO, od socjaldemokracji LID.
Myśle że właśnie PIS stawia dobro Polski na pierwszym miejscu. Kaczyńscy pokazują, że chcą coś zrobic w tym kraju. Słusznie uparli się żeby zlikwidowa korupcje. Szkoda, że nie mają bladego pojęcia jak to zrobic.

Z dwojga złego jednak, zdecydowanie wole PIS niż powrót SLD, UW i AWS. Tym razem w jednej koalicji.



A na UPR zagłosuje, z przekonaniem, że nie głosuje za Giertychem.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
pozostaje jeszcze opcja pislid
niektorzy z niej sie smieja
ale wczoraj pitera mowila o niej otwartym textem , ze co do flekowania tuska to ta kolaicja dziala wspolnie patre tygodni
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Myślę, że powinno wygrać PiS. To jest jedyne ugrupowanie, które posiada poglądy i wizję na naprawę państwa...
Okłamują cię. Zauważ coś innego. Nie potrafią znaleść nic sensownego co już zrobili bo właśnie na tej podstawie powinni prosić o głosy-na podstawie tego co już zrobili a nie głupich obietnic których i tak pod byle wymówką nie spełnią. Najpierw niech robią a potem niech proszą o głosy.
Spoty wyborcze zarówno PiS jak i PO są żałosne ale PiS bardziej jedzie po bandzie. Zamiast mówić o sobie to wytykają jeden drugiemu różne rzeczy-a ten jest taki, a ten zrobił to, a PiS to coś tam, a PO to coś tam... Ta, ta... My jesteśmy mądrzy a oni są niemądrzy :]
Polityka to gra. Nie daj się wkręcić.
 

iwo

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
abstrachując od tego na co głosować i kto wygra (choć nie ukrywam że mam w tej materii swoje poglądy..), polecam za:cenzura:istą akcję jakiegoś Viktora z Bielska..
Akcja daj głos!
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
tyle ze tej debaty w "wiadacych" mediach nie uswiadczysz
 
Do góry