Wybór telefonu. SE K800i, K850i czy jeszcze inny?

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Witam (;
Założyłam ten temat z prośbą o pomoc bardziej doświadczonych i obeznanych Forumowiczów. Mam zamiar kupić sobie nowy telefon w przeciągu najbliższego miesiąca. Mogę przeznaczyć na to około 1300 - max 1500 zł. Nie lubię wysuwanych i składanych, wolę proste modele [chociaż to ma małe znaczenie jak będzie wyglądać, byle nie była to 'cegła', która nie mieści się w dłoni i wygląda jak nie z tej epoki]. Chciałabym wybrać ten z w miarę dobrym aparatem [3.0 / 3.2 / 5.0 MPix], dużym wyświetlaczem, długo 'czuwający' i bez joysticka [mam złe wspomnienia, chociaż przeżyję, jak będzie warto się męczyć z joyem]. Symbian nie jest mi potrzebny. Jeśli będzie bluetooth, to tym lepiej, ale nie jest niezbędny.
Myślałam nad kupnem Sony Ericssona K850i, ale po przeczytaniu niektórych opinii i porównaniu go z K800i niektórzy twierdzą, że nie ma dużej różnicy, a cenowo jest przepaść. Ogólnie jeśli mam kupić, chcę kupić coś dobrego i w miarę by na dłużej mi wystarczył [min. 2-3 lata].
Więc co mi polecicie? K800i, K850i czy jeszcze jakiś inny [nie mam nic przeciwko innym firmom (; ]?
Tylko proszę o jakieś przemyślane opinie, ponieważ chcę podjąć przemyślaną decyzję i później nie żałować... (;
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
k850i i nokia n95 to chyna teraz najbardziej porzadane modele :) nawet fajny jest jeszcze w960 ale tak troche dziiiwnie wyglada :/
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Nokia 6680 jest rewelacyjna. Polecam.
 

GFdYx

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
35
jak ja bym chciał przeznaczyć około 1500zł na telefon to wziąłbym n95 a na sony ericssony nawet bym nie spojrzał.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
GFdYx tylko Nokie mają to do siebie, że są powolne. No i wątpię, że Nokia n95 byłaby w cenie do 1500 zł? :mruga: Patrzyłam po sklepach, to było tak około 2000 zł.
Podobno k850i ma nieskoordynowaną lampę błyskową, to prawda? Nie chcę kupować w ciemno, a później żałować...
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
Nokia N95 jest powolnym telefonem ale są programy ktore to "korygują" :p ja mam taką.. można przywyknąć

Sprzedaję ją bo mimo wszystko jest strasznie wkurzająca. zdjęcie obudowy - cud . jest ciężka i wygląda komicznie- jak mega pilot do tv :p
Mam też nokie n70. bardzo fajny telefonik przyjemny etc ale kolejna wada : jest ciężki i nieporęczny. zdjęcia z ukrycia niemożliwe :p bo widać gdy odsłania się aparat..

N93i również mam bardzo fajny telefon no po prostu mega wypas (zdjęcia zaj.e.b.iste :p )ale kurcze jest ciężki, nieporęczny i trzeba mieć mocne nadgarstki. cena- hmm.. szczerze to sama nie wiem ile kosztuje..

SE k850i mogę polecić. bardzo fajny telefon. ładny zgrabny poręczny funkcje też niczego sobie . bateria trzyma długo. zdjęcia świetne. działa sprawnie , nie zawiesza sie :]

K800i szczerze to mnie nie przekonuje. wygląd taki sobie- ale nie o to w tym chodzi. mojej mamie popsuł się po 4 tygodniach małego użytkowania- wiadomo zdarzają się jakies "niedorobione" telefony :p
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
K800i ma mój dobry kumpel i właściwie jeśli jest cały czarny, bez tych wstawek szarych, jest nawet, nawet. Spodobał mi się wizualnie K850i z zielonymi wstawkami. Jedyne co mnie nie przekonuje, to klawisze. Nie wiem, czy jeśli są takie małe, będzie wygodnie się posługiwać tym tel...
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Mały wyświetlacz troszkę i 2.0 MPix. No nie wiem, raczej nie. Już chyba bardziej by się opłacało w960i albo w910i?
Nie wiem, chcę wziąć wszystkie dobre możliwości pod uwagę, ale teraz najbardziej mi podchodzi k850i. Boję się tylko o tą lampę błyskową...
 
Do góry