wybór szkieł

Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Od kilku lat noszę okulary, nigdy nie przywiązywałam do nich większej wagi. Ale teraz tak sobie pomyślałam, że na wakacje przydadzą się jakieś chroniące oczy przed słońcem. Waham się między szkłami barwionymi - jak zwykłe okulary przeciwsłoneczne, a fotochromowymi - przyciemniają się na słońcu. Miał ktoś z Was z nimi styczność? Które będą lepsze?
Z góry dzięki za odpowiedzi. ;)
 

blondynka02

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tam skąd sex i pieniądze ;d
Najlepszym rozwiazaniem bedzie pojscie do okulisty i on napewno dobrze Ci doradzi ;]
Takie jest moje zdanie myszko , a ty juz zrobisz jak uwazasz ;*
Pozdrawiam ;)
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ja wiem jakie! Takie zwykłe, zwyczajne, a do nich doczepiane takie ciemne klapki! xD Kiedyś widziałam kobietę z takimi, fajnie to wyglądało xD Ogólnie to chyba takie ciemne na stałe to się nie sprawdzą w pomieszczeniach, czy wieczorami... Za to te co same się zmieniają są chyba całkiem niezłe, ale za to całkiem drogie. Więc to zależy od funduszy.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
U okulisty byłam i w zasadzie dowiedziałam się, że to ode mnie zależy - co mi sie bardziej podoba.
Teoretycznie fundusze mam, i to całkiem sporo. Ale wyczytałam już, że fotochromowe z czasem tracą swoje cudowne właściwości.
Chyba się muszę wybrać do jakiegoś porządnego optyka i dowiedzieć wszystkiego. :)
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Śmieszne raczej. No ale to już mowa o soczewkach, a ja chcę się o szkłach dowiedzieć. Swoją drogą o soczewki też by można zadbać. :p
 
Do góry