Wybór roweru

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Na nowy sezon noszę się z zamiarem kupna roweru, no i tu jest problem, otóż nie wiem jaki wybrać, jeżdżę dużo normalnymi drogami, ale bywa też że trzeba zjechać z trasy i pojechać trochę lasem albo jakimiś polnymi dróżkami, jaki typ roweru byście mi doradzili, góral, a może jakiś trek, przyznam że mało się na tym znam i nie potrzebuję też super sprzętu ;)
proszę o pomoc ;)
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Podaj przedział cenowy.
Do wyboru masz albo rower MTB czyli górski, albo cross - coś między szosowym, a górskim - węższe opony etc.

Ten rower chcesz do jazdy rekreacyjnej? Czy jako środek lokomocji do pracy? :p
Jak to pierwsze to brałbym MTB - zawsze możesz wjechać w trudniejszy teren i nie bać się, że coś się stanie...

Jeżeli nie masz dużo kasy, powiedzmy do 1000zł to polecam firmę Kross. Jak masz więcej to w sumie też ją polecam...
 

*DRIVER*

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
499
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
daleko :)
Kasa kasa :D ile kasy chcesz na to wydać? 1000zł 3tys? 20 tys? :D

Masz jakieś modele na oku?
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Firmy mnie nie interesują może być dowolna ;)
przedział cenowy hmm jakieś 700 zł, wiem że to nie jest dużo ale cóż zrobić, mam nadzieję że coś się znajdzie ;)
rower rekreacyjny np. w niedzielę pojechać na jakąś przejażdżkę powiedzmy 40 km, to nie ma być demon prędkości ani super wypasiony sprzęt, chce żeby było wygodnie :)
 

*DRIVER*

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
499
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
daleko :)
przedział cenowy hmm jakieś 700 zł, wiem że to nie jest dużo ale cóż zrobić, mam nadzieję że coś się znajdzie ;)
No nie zadurzo, ale no tak przecież bez sensu wyrzucić w rower kilka tysięcy jak będzie on służył tylko do niedzielnych wyprawek :) ale i za 700zł coś się na pewno znajdzie :p

Z chęcią ci pomogę, ale powiedz tylko jeszcze czy chcesz kupić złożonego gotowca, czy może chcesz kupować części i sam sobie składać dobra zabawa przy tym i bardziej wtedy związujemy się z rowerem :D ale trzeba mieć na to trochę czasu :)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
I zapewne więcej pieniędzy :D
Sam nie wiem może na początek mógł byś mi pokazać jakiegoś gotowca ;)
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
*DRIVER bo się zezłoszcze :p Wszystkie wymieniasz z marki a Meridę to po omacku no nie ładnie.
 
Do góry