Wybór myszy

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
Przed zakupem myszy zastanawiam się, która będzie mi lepiej służyć; jak będzie sprawowała się z systemem bluetooth podczas korzystania z laptopa (Asus UL30A). Nigdy nie miałam do czynienia z myszą bezprzewodową, ale nasłuchałam się wielu negatywnych opinii na temat konieczności częstego ładowania baterii. Może lepiej zdecydować się na przewodową? Do tej pory moją uwagę przykuły: Logitech V470, Logitech V450, Logitech V150.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja jestem zwolennikiem przewodowych, właśnie ze względu na to, że nie trzeba ładować. Oczywiście sprawę może rozwiązać stacja dokująca, ale to znaczy, że jak zabierasz gdzieś laptopa, to musisz brać stacje dokującą i mysz. A tak zwijasz kabelek i już :) Przy dobrych myszach nie powinno być problemu z kablem (nie będzie się przecierał itd). Więc lepiej moim zdaniem nie kombinować i kupić porządną mysz z kabelkiem
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Też jestem za kablową. Miałem kiedyś bezprzewodową i ładowanie lub zmienianie baterii to koszmar a różnicy w użytkowaniu nie ma prawie żadnej.
 
B

benjamima

Guest
ja też jakoś zawsze byłem za kablowymi, mimo że czasami kabel się trochu pląta... no ale to jednak mniej uciążliwe, niż ładowanie baterii co jakiś czas ;]
 
K

Kinnio

Guest
nie zapomnę jak kiedyś kumpel grał klanówkę w CS'a czy w jakąś inną grę, i nagle mu się mycha wyładowała, a zapasowe baterie miał gdzieś w przedpokoju... wyglądał jak szaleniec jak biegał po chałpie i szukał baterii ;p
 
Do góry