Wybór głośników 5.1

Emil07

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Okolice Mławy
Witam Niedługo wprowadzam się do nowego pokoju.. I planuję kupić jakieś małe, tanie głośniczki 5.1 :) Służyły by mi one do grania w gry na konsoli Xbox360 no i oglądania telewizji- moim zdaniem, śmiało by wystarczyły. Teraz szczegóły jakie bym chciał wiedzieć... Głośniki podłączyłbym pod TV, czy jest normalne sterowanie głośnością, basem i innymi duperelkami? Czy uzyskam normalną głośność głośników? Czy by to mieć muszę być w kompie z dobrą kartą muzyczną? Bo nie wiem, chcę wiedzieć by nie było kaszany po zakupie. Po 'googlowałem' trochę ale nie uzyskałem odpowiedzi.
 

bbobii

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Głośniki 5.1 nie podłączysz do TV w trybie 5.1 tylko w stereo. Możesz je podłączyć do XBOX .
 

Emil07

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Okolice Mławy
No ja wiem że to będzie tylko w stereo.. Ale wiesz, troszkę by pograło lepiej niż zwykły "telewizorny" głośniczek..
 

Emil07

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Okolice Mławy
Moc Subwoofera (RMS): 75 W Moc głośników satelitarnych (RMS): 15 W Moc głośnika centralnego (RMS): 15 W Impedancja: 8 Ohm Urządzenia wejścia/wyjścia: 6 x RCA Hmm, masz rację.. Jakby co bym na te polował.. I cenowo są przystepne bo mieszczą się w okolicach 250 złotych,sprawdzę na ceneo.
 
Do góry