Wybielanie zębów

anny27

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
385
Punkty reakcji
0
Znacie może jakieś domowe sposoby na wybielenie zębów? Lub skuteczne pasty wybielające ?
 

rosalie0605

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2010
Posty
66
Punkty reakcji
2
Miasto
Rochester
Ja wybielałam paskami 3D white Luxe, można je kupić w aptece ja płaciłam 60 złoty. :przewraca: Jestem zadowolona z efektu. :eek:czko:
 

aska1911

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2013
Posty
160
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Ja polecam tez jak ElArturo białą perłe.
 
I

immanentne

Guest
ja stosowałam już różne pasty wybielające, ale niestety są bezskuteczne, teraz chyba kupue sobie pastę Rembrandt jest dostepna na allegro taniej trochę niż w aptece
 

Laroche

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o pasty do wybielania to sprawdzają się tylko jako preparaty podtrzymujące efekt ale nie czynią cudów... Niestety. Moim zdaniem najlepsza jest Blanx extra white. Po regularnym używaniu widziałam różnicę, chociaż niewielką. A jeśli chodzi o preparaty rzeczywiście wybielające, to najlepszy jest Opalescence. Do nakładkowego wybielania. Należy jedynie pamiętać o przeciwwskazaniach oraz o tym aby nie przesadzić ze stężeniem. Najodpowiedniejsze jest stężenie 20%. Daje efekt ale nie wywołuje nadwrażliwości w przeciwieństwie do 35%. Koszt 8 strzykawek (w opakowaniu są 4 ale najlepszy efekt jest po 6-10) to ok 120zł.
 

GoskaFracka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Biała perła tez daje radę :) widziałam różnicę o przynajmniej kilka tonów. Muszę do niej wrócić ;)
 
Do góry