Wybielanie zębów Łódź - gdzie polecacie?

P

Paulinkaa80

Guest
Szukam speca od wybielania zębów w Łodzi. Chcę mieć piękne ząbki, ale też za bardzo ich nie podrażnić. Póki co z mojego wstępnego rozeznania wychodzi, ze najtaniej można kupić kupon na zakupach grupowych, ale z kolei najlepsze opinie ma klinika na Złotnie. Czy możecie mi doradzić czym się kierować przy wyborze? No i kto w Łodzi jest dobry, u kogo Wy robiliście coś takiego (jeśli robiliście)?
 

Beata Kowalczyk

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Na gruponie kupowałam kiedyś usługę farbowania włosów i sama obsługa nie była już na normalnym poziomie, więc z zębami bym tak nie ryzykowała...W klinice co piszesz miałam robiony skaling i było ok. Szybko i bez bólu;) Może nie będziesz musiała wybielać a samo ściagnięcie kamienia wystarczy? Dopytaj wcześniej;)
 

Aalik

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja wybielałam w JMC u takiego młodego lekarza. Kiedyś jak robił mi jeden "spec" w wawie to zeszło mi szkliwo na tyle, że nie mogłam jeść ani pić bo mnie bolały zęby. A ten w łodzi zupełnie inną metoda wybielał i nie było potem takich niespodzianek. Efekt fajny - ja robiłam przed ślubem, żeby na zdjęciach lepiej wyglądać.
 

karolyna

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
usuwanie przebarwień i zdejmowanie kamienia polecam w gabinecie stomatologicznym Ortoprotex na dąbrowie.
 
Do góry