[www] Tesmutki.pl - Smutne zdjęcia, codzienność

M

Michał Strugarek

Guest
Witam drogich użytkowników!

Chciałbym przedstawić Wam moją stronę internetową:

http://tesmutki.pl/ - Smutne zdjęcia, codzienność

Chciałbym poprzez nią przywrócić starą ideę demotywatorów, która moim zdaniem została utracona. Na owej stronie można dodawać tylko zdjęcia z podpisem, które demotywują, pokazują codzienność życiową, podobieństwa ludzkie. Nie ma możliwości wstawiania gifów ani filmików gdyż sens portalu nie będzie zmieniony na "śmieszne zdjęcia". Portal nie jest oparty na popularnych skryptach internetowych, dlatego włożyłem w niego wiele pracy żeby działał sprawnie i dobrze. Nie uważam, że kiedykolwiek przebiję demotywatory ale może znajdzie się chociaż garstka ludzi, którzy będą uważać starą ideę za godną przywrócenia.

Zachęcam każdego do rejestracji, na stronie nie ma reklam i nie będzie. Portal ma być tylko poświęcony pewnym kwestiom.

Polecam i pozdrawiam, uwagi mile widziane
smile.gif
 
M

Michał Strugarek

Guest
Ja po prostu nie chciałem żeby wyglądało jak 3/4 stron opartych na skrypcie Iprosoftu. Chciałem coś unikalnego stworzyć. Jeżeli chodzi o czcionkę, wybierałem spośród wielu i niestety ale sam nie jestem przekonany, która jest najlepsza. Dlatego też jeżeli ktoś zna dobrą czcionkę, to mógłby podać :)
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Bardzo fajne. Szczerze.. to mi też brakuje takiego portalu, jak Ty stworzyłeś. Będę zaglądał.
 
Do góry