Www.psm06.yoyo.pl

Status
Zamknięty.

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
Czy moglibyście skomentować moją stronke www.psm06.yoyo.pl, powiedzcie czego na niej brakuje.
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Hmm.. to nie jest strona tematyczna? przynajmniej na taką nie wygląda. Jeśli po prostu prezentujesz swoą znajomość HTML to nie jest źle. A z resztą, ja jestem domorosłym webmasterem więc nie mogę ocenić tego fachowo.

Za to przyczepię się - błędy ortograficzne! To należy wytępić :p
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
błendy to wiem że jest ich dużo, a na konkretny temat niemam pomysłu
 

Cinkers

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Czego na niej brakuje pytasz?... Moze grafiki ?! Takie strony omijam szerokim lukiem, przykro mi. Popracuj lepiej nad grafika i skladnia... Zrob jakis konkretny layout... Ale przede wszystkim - miej jakis pomysl na ta stronke. Strona nie moze byc o niczym, bo z autopsji wiem, iz dlugo sie ona nie utrzyma. Jak sam napisales nie masz pomyslu na strone... Skoro nie masz pomyslu to nie bierz sie w ogole za robienie strony, bo takich stron jak ta sa w sieci miliony :/ Polecalbym takze zosawienie Frontpage'a (bo pewnie w nim robiles stronke patrzac na źródło) i zainstalwoanie sobie jakiegos lepszego programu. Dla mnie nawet notatnik jest lepszy od Frontpage'a. Ogolnie zycze powodzenia w dalszym uczeniu sie webmaster'owania :p Masz jeszcze duzo czasu przed soba :p
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Brak grafiki -
Błąd w linku Linki i banery chyba że tak miałobyć -
Brak tematu.

Radze poćwiczyć z kursem www.kurshtml.boo.pl naprawde sie przyda. ;) życze powodzenia
 

VBR

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
326
Punkty reakcji
0
eh... proponuję: zanim dasz do oceny, zrób coś co będzie można ocenić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry