[www] ogłoszenia - Wychwyc.pl

Status
Zamknięty.

mik116

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam

Chciałbym aby użytkownicy tego forum ocenili moją stronę www. Serwis wystartował 2 miesiące temu ale nadal potrzebuje ocen i uwag w stosunku do mojej strony.
Przyjmę także krytykę.

Wychwyc.pl
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Ogólnie rzecz biorąc serwis robi nijakie wrażenie. Wygląda bezosobowo, ale pewnie o to chodziło.
Najbardziej mi przeszkadza ten kolor żółty szczególnie jak wczoraj w nocy włączyłem serwis. Logo jest za proste przynajmniej według, wygląda jak robione w paintcie.
Do tego może bym zmienił kolor niebieski czcionki na inny, ale nie trzeba.
No to ogólnie rzecz biorac wystawiam ocenę 7.5 na 10
 

mik116

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
No ok krytyka przyjęta ale co do koloru żółtego jaki preferujesz? Ciemniejszy wydaje mi się za ponury. Nad logo zawsze można popracować. A jak oceniasz pod kątem funkcjonalności i poruszania się po serwisie?
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Faktycznie, logo jest zbyt amatorskie, bodajże jeden z kształtów własnych Photoshop'a. Co do koloru żółtego, to bym zostawił. Za to ten ciemny, granatowy bym rozjaśnił, ewentualnie użył innego gradientu. Wg mnie stopka jest brzydko wykonana. Poruszanie po serwisie - ok.
P.S. Skrypt obsługujący witrynę jest gotowy, czy napisany samodzielnie?

Ocena 5,5/10
Pozdrawiam, michalkortas
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Może coś pod kolor niebieski choć może jakby minimalnie przyciemnić ten zółty to wszystko by wygladało ok??nie wiem musiałbym stronę zobaczyć po zmianie.
Ogólnie strona jest prosta w obsłudze więc jest to jej plus, nie które części trochę wolniej mi się wczytywały ale mogłem mieć jakiś błąd na linii lub coś innego. Spokojnie intuicyjnie mozna się po nim poruszać.
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Jako, że pinezka24 to już inna strona, podzieliłem temat. Dostępny jest tutaj > http://www.forumowisko.pl/topic/190848-www-pinezka24-serwis-ogloszeniowy/
Pozdrawiam, mk
 
Status
Zamknięty.
Do góry