[www] Nowa strona naKompa.pl

yotes86

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Kielce
Witam,
Chciałbym zaprezentować najnowsze dzieło :) naKompa.pl moja prywatna stronka z darmowymi programami (a już wkrótce z grami i aplikacjami na telefony komórkowe) mam nadzieje ze przyda się wielu osobom.

Jeśli chcielibyście pobrać jakis program, którego nie ma w moim serwisie zapraszam do kontaktu :)
Czekam również na sugestie i informacje co zmienilibyście w serwisie, co warto dodać albo rozbudować.

// tytuł wątku poprawiony. następnym razem przeczytaj regulamin działu.
// pozdrawiam, michalkortas
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Witryna sama w sobie mi się podoba. Ładna, czytelna, przejrzysta. Niestety, sama tematyka strony, spóźniona jest o kilka lat. Zależy na co się nastawiasz - jeśli na szeroką skalę odbiorców - to bez masy programów i sporej reklamy szansę są mniej niż mierne. Jeśli natomiast robisz to bardziej hobbystycznie - dla siebie, znajomych etc. to powinna spełnić Twoje wymagania.
Samo poruszanie po serwisie jest dość intuicyjne. Widzę, ze planujesz rozbudowę - to się ceni. Plusik za favikon. Jest dział kontakt, ale brakuje mi formularza! Obecnie bez tego ani rusz...

Dlatego ocena 7,5/10.

Pozdrawiam, MK.
 

yotes86

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Kielce
Serwis ma być prowadzony hobbistycznie, a co z niego wyjdzie zobaczymy. Takich serwisów jest chyba z milion :D , ale mam nadzieje że na moim serwisie również znajdzie się coś ciekawego do pobrania. Dzięki za poprawkę tematu i ocenę.

P.S.
Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w rozwijaniu serwisu zapraszam serdecznie :)
 
Do góry