[WWW] Nasz-System.com

Status
Zamknięty.

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Serdecznie zapraszam do oceny mojej nowej witryny jaką jest Nasz-System.com . Szablon zrobiłem sam, jednak głównie skupiałem się na treści. W przyszłości zamierzam dodać więcej artykułów, a także aktualizować obecne. Proszę Was o ocenę pod względem treści, a także wyglądu, który miał być prosty oraz przejrzysty. Temat strony to systemy operacyjne oraz to co z nimi związane (oprogramowanie, użytkowanie komputera, ...). Do strony dołączone jest forum w celu ułatwienia komunikacji z użytkownikami, luźnych rozmów, a także rozwiązywania problemów, czy propozycji odnośnie zmian.

Link: http://www.nasz-system.com
 

Haker2009

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mi się nie podoba bez urazy :)

Strasznie sztywna ta strona te kolory takie że mam ochote walnąć cię :bijeglowe: :)

I mało informacji

Przypadkiem nie potrzebny ci pomocnik :)
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Mi się nie podoba bez urazy :)

Strasznie sztywna ta strona te kolory takie że mam ochote walnąć cię :bijeglowe: :)

I mało informacji

Przypadkiem nie potrzebny ci pomocnik :)
Rozumiem - każdy ma swój gust. Strona rzeczywiście nie jest zabawna w żaden sposób, bo chodziło mi o takie mniej lub bardziej sztywne przedstawienie systemów, ich porównianie, a także opis jak w nich działać, ... . Stronę zamierzam prowadzić samodzielnie - może dopiero w przyszłości przyda się ktoś kto pomoże w jej uzupełnianiu. Obecnie przydzą się dobrzy użytkownicy, internauci, którzy np. poprzez forum będą podawać tematy artykułów jakie chcieliby znaleźć w zbiorach ;) .
 

Haker2009

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
31
I oto chodziło ten wygląd jest dużo lepszy :)

Jeszcze popracuj nad treścią i będzie git...
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Nad treścią to zawsze będę pracować i to nawet najdłużej i najczęściej - w końcu strona musi się rozwijać ;) .

Jakbyście mieli dalej jakieś propozycje to chętnie je przemyślę :) .
 

locash

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
ta strona jest tak zawalona swlemi czy po prostu nie masz pojecia o pozycjonowaniu i dajesz wszystkie mozliwe katalogi w stopke?
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Obecnie w stopce są jedynie reklamy katalogów, które wymagają linka zwrotnego i są na tyle dobrze wypozycjonowane, że dla zaakceptowania mojego wpisu mogę się zgodzić na umieszczenie takiego odnośnika ;)
 

Haker2009

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
31
A i jeszcze coś Umieść dłuższe artykuły na temat systemów...
A taki system jak Windows 7 mógł byś tam jakiś najnowszy raport o nim umieśćić
 

Haker2009

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Zauważyłem jeszcze pare nie doskonałośći na tej stronie

Zmień czcionke w artykułach na cienką nie pogrubioną i zmień kolor linku do forum na biały migający

Sory że cały czas krytykuję twoją stronę :)

I więcej informacji o systemach juz w encyklopedi informatycznej jest więcej :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry