[www] multicontest.jun.pl

multicontest

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hej, kiedyś zaraz po pomyśle założenia forum zapytałem o ocenę i zostałem trochę zjechany, ale samo sobie winien byłem bo byłem bardzo nieogarnięty w temacie zarządzania czymś tak prostym jak darmowe forum... (stara strona już po usunięciu niemal wszystkiego: www.multicontest.fora.pl).
Niedawno postanowiłem się przenieść na inny adres i trochę poprawić wygląd i funkcjonalność strony, oto nowy adres:

www.multicontest.jun.pl

O co tam chodzi? W skrócie to miejsce, które łączy osoby słuchające różnych gatunków muzycznych, które biorą udział w różnych konkursach, gdzie główny konkurs dotyczy muzyki ze świata, a uczestnicy poprzez swoje muzyczne wybory z różnych zakątków rywalizują ze sobą w wirtualnym konkursie muzycznym prowadząc w każdej z edycji inny kraj świata. Udział w tym oraz konkursach pobocznych pozwala gromadzić punkty do klasyfikacji ogólnej całego forum a przy okazji pozwala miło spędzić czas użytkownikom na wspólnych rozmowach i aktywności w różnych muzycznych i poza muzycznych tematach.

Zapraszam do obiektywnej oceny (zaznaczam, że nadal jestem laikiem w sprawach zarządzania takiego forum ale z dnia na dzień się uczę, więc codziennie odkrywam coś nowego.. :)

// pamiętaj o tagu w tytule!
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
yyy... czy dalej ktoś musi zjechać całe forum? Bo moja opinia właśnie jest bardzo negatywna.
Po pierwsze domena/hosting jun nie dają Ci możliwości dostepu do plików FTP bez których ładnie nie wyedytujesz swojego forum(a widać jaki layout), o ile nie kupisz konta premium, a gdy ono Ci wygaśnie strona wraca do ustawień sprzed kupienia.
Po drugie kolorystyka nijak pasuje, ale dobra niech będzie, za to logo jest praktycznie beznadzieją...
Po trzecie po jakiego czorta filmiki w opisach działów? to smieci, forum ma być przejrzyste a nie święcącą choinkom.
Po czwarte różnokolorowe nazwy działów = dziecinada, a odblaski przy kolorach użytkowników do normalnie....
Wystarczy, już bardziej nie będę marudził np. o tym, że php by przemo to głupi pomysł, ponieważ hosting udostępnia tylko ten skrypt.
Ocena - brak
 
Do góry