[www] Moja nowa strona/pomysł

gretex

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich.
Założyłem stronę internetową, która od jutra zacznie całkowicie funkcjonować.
Chciałem Was zapytać jak ją widzicie? Chodzi o wygląd? Czy taka prosta strona przypadnie do gustu ludziom?
GATUNEK STRONY: Jest to strona w której będą odbywać się darmowe konkursy, w których będzie można zdobyć gadżet. Całkowicie za darmo i bez żadnych oszustw. Reszta na stronie, nie chce tutaj robić super reklamy.
adres to www.nagradzani.pl

Brak znajomości regulaminu działu. Dodawaj tagi w tytule wątku.
Ostrzeżenie słowne.
 

bizzard12

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Ja mogę skomentować w kwesti designu:
1. Logo okropne, zrób lepiej coś prostego a zarazem stylowego.
2. Ta reklama jest straszna, daj ją na dół albo z boku, a najlepiej wcale.
3. Czarna kolorystyka nie jest zła, ale według mnie średnio pasuje do takiej strony. Na twoim miejscu dałbym możliwość wyboru między kolorystyką czarną a na przykład biało- czerwoną, albo błękitną.
Pozdrawiam.
 

gretex

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
ok, już szukam jakiegos grafika co zajmie sie logiem, reklamy sie pozbylem, była wprowadzona na siłe, a z kolorami zaraz sie pobawie. Dzieki
 
F

favriell

Guest
Pomysł ciekawy… na zgromadzenie bazy danych;) (rozumiem, że o to chodzi?)
Zgadzam się, że logo jest „przekombinowane” Tomekdan zaproponował 3 warianty loga … patrząc po kolorystyce to strony chyba najlepiej pasowałoby żółte.
Czemu guzik transmisja jest tak wyróżniony ( jest większy, podświetla go na czerwono)?
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
strona wygląda trochę tak jakby miała na celu oszukiwać ludzi, pokrój stron "zobacz kiedy umrzesz", sporo pracy w kwestii wyglądu
 
Do góry