Www.komputerplus.eu

Status
Zamknięty.

Shkic

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2006
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Litwa - Wilno
Na 100% nie zamawiałbym od Was żadnej usługi, oto dlaczego:

1. Widzę jakie jesteście "profesjonaliści", raczej amatory które tworzą strony aktualnie nie profesjonalnie (oceniając stronę www.komputerplus.eu)

2. Na stronie http://www.komputerplus.eu/probki/ i http://www.komputerplus.eu/onas/ widzę:
Do poprawnego działania strony potrzebujesz programu Opera
Sam korzystam właśnie z tej przeglądarki i NIC!

3. Sama strona główna nie wywarła żadnego wrażenia, nic ciekawego.

Więc radzę najpierw nauczyć się CSS'u oraz dobrego oprogramowania, także stworzyć ciekawą stronę i tylko dopiero wtedy zaczynać dawać jakieś płatne usługi.

Pozdro
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Nie mam siły czekać aż mi się załaduje ta masa obrazków -.- wybacz.. ale chyba treść strony to tekst, a nie obrazki z tekstem. Ogólnie to strona raczej.. Jak napisał shkic nieprofesjonalna.. i mi się nie podoba.
 

Shkic

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2006
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Litwa - Wilno
Jeszcze dodam:
Na stronach www staramy się nie używać obrazków z rozszerzeniem *PNG, (jpg lub gif jest najlepszy wybór) ponieważ długo się ładują oraz Ci zabierają transfer (jeżeli jest ograniczony). Możemy obrazki skompresować na mniejsze a napierwszy rzut oa jakość się prawie nie zmienia.

Zyczę powodzenia :papa:
 

Mr.Kris

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Sam korzystam właśnie z tej przeglądarki i NIC! te podstrony są jeszcze w budowie
Tacy z was WebMasterowie więc pokażcie swoje strony
 

Mr.Kris

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Może i nie jestem tak utalentowany jak ty ale już pracuje nad nową wersją strony, bo tak naprawde to ta aktualna też mi się nie podoba
 

Shkic

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2006
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Litwa - Wilno
Może i nie jestem tak utalentowany jak ty ale już pracuje nad nową wersją strony, bo tak naprawde to ta aktualna też mi się nie podoba

Nigdy nie jest późno się nauczyć :) Czekamy na kolejną wersję Twojej strony :eek:k: Zyczę powodzenia :papa:
 

crooced

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Dajesz stronke do oceny a na niej nic nie ma !!! Wyglad graficzny jest ok ale cala reszta bleee!!! Moja ocena 5/10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry