[www] failsbook.pl - śmieszne wpadki z facebooka, nk.pl itp.

mateoaka

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
51
Punkty reakcji
3
Witam,

Proszę o opinie nt. strony www.failsbook.pl . Strona zawiera śmieszne zdjęcia z portali społecznościowych.

Cały czas jest poszerzana jej funkcjonalność, obecnie pracuję nad możliwością dodawania do niej artykułów, aby co jakiś czas pojawił się na niej jakiś humorystyczny tekst.

Serdecznie proszę o ogólne uwagi, opinie, wrażenia, czego brakuje, co powinienem zmienić itp. Za każdy post bardzo dziękuję! :)
 

fireforge

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2011
Posty
92
Punkty reakcji
2
Wiek
44
Hmm, kolejny serwis takiego typu, nie wiem czy to dobry pomysł, już będziecie kojarzeni źle, jako podróbka. Nie wiem do czego się przyczepić po za tym, może takie wszystko w jednym kolorze. ogólnie może być. 5/10
 

Gregfield

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
105
Punkty reakcji
4
Miasto
podkarpacie
Trzeba jednak przyznać, że domena bardzo fajna. :)
Nawiązuje do tematyki strony i jednocześnie jest akustycznie podobna do "facebook". :)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Cóż podobnych portali jest multum, że mało kto pamięta nazwy choćby połowy z nich. A ten cóż niezbyt mi się podoba, kolor niebieski jest taki nijaki. Ogólnie niezbyt mi ten portal się podoba. Wygląda kropka w kropkę jak te wszystkie demotywatory, kwejki i tym podobne serwisy.
Jedynie właśnie domena jako tako mi się podoba, to skojarzenie z portalem Zuckemberga jest dobre. Jednak cóż szanse byś może miał gdybyś wystartował kilka lat wcześniej.
Ocena 3/10
 
Do góry