[www] Blade & Soul Arena - mmorpg

fireforge

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2011
Posty
92
Punkty reakcji
2
Wiek
44
www.bladeandsoularena.pl

Gra niedługo będzie miała swoją premierę, ja staram się wszystko co o niej do tej pory wiemy, zebrać w całość.

Ocena ma na celu, usprawnić i poprawić ewentualne błędy, gdyż pracuję nad nią sam i brak mi oceny innych osób.

Pozdrawiam
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Witaj. Przejdę od razu do konkretów. Brak faviconu (wrzuć go do folderu templates/nazwa_twojego_szablonu/).
Nie znalazłem działu kontaktowego! Przydałby się jakiś formularz chociaż. chyba, że jest, a go nie widzę.
Era Joomla! 1.5 za chwilę się skończy. Jako, że to nowy portal, mogłeś postawić go na Joomla! 1.7, aby potem łatwo zaktualizować go do wersji 1.8 - bodajże już w styczniu.
Wyróżniłbym bardziej logo, bo ginie w tle.

Ocena: 7/10

Pozdrawiam, michalkortas
 

fireforge

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2011
Posty
92
Punkty reakcji
2
Wiek
44
Witam, dzięki za opinie, favi niedługo będzie, już powoli migruję na 1.7 na razie lokalnie, ale jak wszystko potoczy się dobrze to i live będzie.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
No to tak:
Kolor biały nie pasuje do tła, menu mogłeś wyśrodkować. Ogólnie stronka robi nie profesjonalne wrażenie do tego dochodzi joomla 1.5 ale o tym już wspomniał michalkortas. Reszta ciekawa, szczególnie połączenie loga i tła, fajnie ci wyszło. Aha favicona za bardzo nie pasuje do strony ale to już twoja sprawa.
Ogólnie oceniam stronę na 7pkt z 10
 

fireforge

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2011
Posty
92
Punkty reakcji
2
Wiek
44
Myślałem nad siwym tłem, z elementami białymi i ciemnymi, oczywiście postacie zostałyby jak są. Favicon jeszcze nie dodałem, menu nie chciałem środkować, wydaje mi się że wygląda ok, niedługo zmieni tylko kolory. Dzięki za opinie.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Co do favicony to mój błąd, dawno nie korzystałem z jomli i stron opartych na jomli bez swojej favicony to i pomyliłem domyslną faviconęw. Przepraszam mój błąd.
 

fireforge

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2011
Posty
92
Punkty reakcji
2
Wiek
44
Co do favicony to mój błąd, dawno nie korzystałem z jomli i stron opartych na jomli bez swojej favicony to i pomyliłem domyslną faviconęw. Przepraszam mój błąd.

Tak też właśnie myślałem, jestem w trakcie poprawek, niedługo się odezwę :) Dzięki wszystkim za odpowiedź.
 

fireforge

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2011
Posty
92
Punkty reakcji
2
Wiek
44
No nic, odświeżyłem stronę, można rzucić okiem...kilka elementów na pewno dojdzie już niedługo, ale do tej pory wygląda to tak. dla przypomnienia bladeandsoularena
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Design w porządku, ale czy jest wykonany samodzielnie?
Jak masz te okienka z wiadomościami, trochę mi nie pasuje to, że są różnej wysokości. Pogarsza to estetykę.
Joomla! 2.5 na plus, wersja długoterminowa, chociaż za moment wychodzi trójeczka.
Nie jestem pewien, czy wysokość slidera nie jest za duża. Zalezy od monitorów.
Zaktualizuj Disqus'a :)

Pozdrawiam
 

fireforge

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2011
Posty
92
Punkty reakcji
2
Wiek
44
Nie jest samodzielny, obecnie poszedłem na łatwiznę i postanowiłem tutaj zainwestować i nie poświęcać tylu godzin na coś co nie wiem do końca czy wypali, jak na pewno się orientujesz można to później wykorzystać na inną stronę. Miałem już wyrysowany layout wystarczyło to wstawić w kod, jednak niestety brak totalnie czasu, a musiałem mieć na już. No to taki urok, muszę zmniejszyć po prostu title by nie wchodził w drugą linię i powinno być w miarę ok. Trójeczka ok ale to przecież ta sama linia więc będzie łatwo migrować (mam nadzieje). Slider powinien wejść nawet w te liliputy 744 px. No zobaczę co z tym disqusem, dopiero zacząłem z nim przygodę i stanąłem na tym że się wyświetla :p
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Tło mi zwyczajnie nie pasuje do ciemnego środka...i to wszystko na pierwszy rzut oka ponieważ nie mam dzisiaj więcej czasu na przeglądanie
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
Jeżeli mógłbym coś doradzić to proponował bym przeniesienie przycisku logowania na prawą stronę, ponieważ użytkownicy są do tego przyzwyczajeni natomiast jego obecność nad logo jest nieco dziwna.
Brakuje chyba jakiegoś dobrze widocznego boksu wyjaśniającego o co chodzi.

gdybym miał się czepiać > http://www.bladeandsoularena.pl/index.php/wiki/9-klasy/1-assassin brak panelu bocznego, to nie jest zbyt duża strata ? Przecież można tam zamieścić dodatkowe informacje, które zainteresują użytkownika ;)
 

fireforge

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2011
Posty
92
Punkty reakcji
2
Wiek
44
Jeżeli mógłbym coś doradzić to proponował bym przeniesienie przycisku logowania na prawą stronę, ponieważ użytkownicy są do tego przyzwyczajeni natomiast jego obecność nad logo jest nieco dziwna.
Brakuje chyba jakiegoś dobrze widocznego boksu wyjaśniającego o co chodzi.

gdybym miał się czepiać > http://www.bladeands...lasy/1-assassin brak panelu bocznego, to nie jest zbyt duża strata ? Przecież można tam zamieścić dodatkowe informacje, które zainteresują użytkownika ;)

Można troszkę więcej na ten temat? Chłonę wszystkie propozycje :)
 

fireforge

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2011
Posty
92
Punkty reakcji
2
Wiek
44
No i znowu ja, zmieniłem template, troszkę menu, dodałem forum, co o tym myślicie? Póki co bez żadnego slidera.
 
Do góry