Status
Zamknięty.

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Witajcie. Poszukuje jakiejś wtyczki do Firefoxa która po pobraniu wszystkich plików wyłączała by komputer. Szukałem na stronie z rozszerzeniami, niestety bez skutku. Jeśli ktoś miałby na nią namiary, proszę o podanie linku lub nazwy. Z góry dzięki. :)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
a3z4 a próbowałeś jdownloadera? Program ma wbudowana wtyczkę, która wyłącza komputer/hibernuje(można wybrac opcje) gdy już pobierze wszystkie pliki z listy. Sam z niego korzystam. Tylko, że ja poziam starszą wersje, z nowszą podobno są jakieś kłopoty.
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
zobacz http://flashgot.net/, ale nie jestem pewien, czy wyłącza komputer po skończeniu pobierania. Nie pamietam już.
Zawsze możesz użyć akceleratora, np Flash Get, tam w opcjach masz wyłączanie komputera :)
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
FlashGot sam w sobie nie oferuje funkcji wyłączania komputera, ale dobrze działa wraz z JDownloaderem. Tylko teraz pytanie do Mayte, gdzie mogę włączyć tego moda o którym mówisz? :D
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Okej a3z4 więc jest to tak w jdownloaderze:
Klikamy ustawienia-->następnie Rozszerzenia--> tutaj zaznaczamy "fajkę" koło Zamykanie Systemu--> z menu pod rozszerzeniami wybieramy Zamykanie Systemu--> i tutaj ustawiamy czy ta opcja zawsze się włącza po włączeniu jdownloadera, co ma się stać(komputer wyłączony/ hibernacja/ wyłączenie jdownloadera/ uśpienie) i czy ma wymusić zamknięcie jeśli jakaś aplikacja nie będzie pozwalała zamknąć systemu.

Następnie po pobraniu wszystkich plików komputer się wyłączy(czy też przejdzie w inny stan zależnie od ustawienia)
 
Status
Zamknięty.
Do góry