Wtedy Też Można?

Status
Zamknięty.

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
mam pytanie, może już takie było, nie wiem...
ale chodzi o to, że...
czy podczas okresu jak się ma stosunek to czy wtedy można zajść w ciąże???
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Podobno po współżyciu w pierwszych trzech dniach nigdzie na świecie nie zanotowano poczęcia. Natomiast w kolejnych dniach może się pojawić śluz o charakterze płodnym , w którym plemniki mogą przetrwać do jajeczkowania, ale to w przypadku bardzo krótkich cykli.
Znalazłam to na innym forum..
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Teoretycznie nie. Ale cuda się zdarzają. Jeżeli zajdzie splot niekorzystnych zdarzeń to może być nieciekawie. Jeżeli plemniki będą wyjątkowo żywotne, dni płodne zaczną się niespodziewanie szybko i jak koleżanka powyżej pisała śluz szybko zmienki swoją konsystencję to można zajść. Choć coś takiego można porównywać statystycznie jak wygranie na loterii. Tylko kto by chciał tak wygrać. :/
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
hehe no badyl jak bym nie narzekala w sumie. jestem mloda ale mam ulozone zycie- seks to ryzyko -zawsze male bo male- nawet znikome ale zawsze jest- i cuda sie zdarzaja:D hehe albo wybryki
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Jak Karolina powiedziała ryzyko jest.
Matka mojego chłopaka zaszła w 2 dniu okresu (opowiadała mi o tym)...
Ale myśle że w Twoim przypadku tak nie będzie.
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
mam nadzieje, że nie będzie...
on chce dziecka i to chyba coraz bardziej mu się to podoba, ale ja nie jestem gotowa, jeszcze nie teraz...
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Może to sie zdarzyc jedynie jak dziewczyna ma krótki cykl miesiączkowy ......
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
teraz się tak zastanawiam przecież mieisączka jest po to żeby to wszytsko usunąć co przygotowało się do zapłodienia, wtedy się ociera to wsyztko itp, więc jak można wtedy zajsć w ciąże... nie rozumie tego...

nie wiem, czy panikuje, ale do mojej miesiączki sa jeszcze dwa tygodnie, a mam nabrzmiałe i bolące piersi, a przy mieisączce nigdy mnie nie bolą...

a test ciążowy kiedy go mozna zrobić????????

:((((((

może przesadzam, ale dla mnie to będzie tragedia, zawsze chciałm małego bobasa, ale jak sobie teraz o tym pomyśle to jakoś wcale się nie ciesze...
 
Status
Zamknięty.
Do góry