Wszystko Ma Swój Koniec ...

Fan czy antyfan?

  • Fan

    Votes: 0 0,0%
  • Antyfan

    Votes: 1 100,0%

  • Total voters
    1

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
To jest totalna beznadzieja .... he he podobają mi sie wyniki sondy :lol: :spoko:
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Nieee.. tylko nie to : D
Moja mama czasem ogląda, już sama muzyka mnie denerwuje :>
Je suis antyfan :p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Jak miałam 8 lat to to oglądałam, ale teraz mam 15 i nie oglądam tego dobrych parę lat... No, chyba że raz na miesiąc obejrzę 1 odcinek, bo nie mam co robić i od razu się połapię, bo przez ten miesiąc Bruk się zastanawiała, czy zrobić sobie czerwoną czy zieloną herbatę i ile łyżeczek ją posłodzić.
Najgoeszy tasiemiec jaki widziałam :/ Teraz już chyba ze 3 000 odcinków puścili.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
taaaaaa wy sie smiejecie a moja sasiadka zadnego odcinka [chyba] nie opuscila!ha! mowi ze bedzie to ogladac do wtedy kiedy jakis tam facet nie przespi sie ze swoja matka, bo mowi , ze liczyla i kazdy z kazdym spac a oni nie :lol: wiec oglada biedulka co ma robic starsza pani ktora ma 80 lat i chore nogi? :( szkoda mi jej ...no ale nie robie off topicu ..

antyfan
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A ja wziąłem fana xD buehhehe bo jakby to wyglądało 0 xD a zresztą... mam sympatyczne rpzeżycia xD kiedyś po upojnej nocy rano się budzimy, i co leci? moda na sukces xD to zgadujemy chłopcy jaki odcinek...iiii.... zgadłem xD Co przy tej ilości odcinków łatwe nie jest xD
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
tylko co za debil zaznaczyl "fan" ? chyba tylko po to by zepsuc tą piekna sonde
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
WOŚP będzie grało do końca świata i jeden dzień dłużej.

Moda na sukces bedzie puszczana do końca świata i o dwa dni dłużej.

Pozdrowienia dla wszystkich antyfanów. ;)
 

kasila19

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z dalekiej Pólnocy
Moda na sukces eh straszne badziewie :/ raz to ogladalam i zasnelam :p . Zastanawiam sie kiedy to dziadostwo sie skonczy i dadza cos fajniejszego. :]
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
najgorszy film pod sloncem :/ moge go nie ogladac a i tak bede wiedziec o co chodzi w nim :) ale obejrzlam moze z 5 odcinkow kiedys i na tym skonczylam :)
 

Ja_a_Kto

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
O matko ten serial przeszedł ludzkie pojęcie ;P

Tam jedna rozmowa trwa 4 odcinki :lol: Nic, tylko gadaja, gadaja i gadaja :lol:

Jam jest antyfanka.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Czy na jakiejkolwiek stacji świata istniało coś podobnego?!
Oczywiście :D to jest już emitowane w wielu krajach świata :D i tam juz te co u nas są dziećmi, tam są dorosłe :D
Ja tam nie jestem ani fan, ani antyfan. I mi się tylko chce śmiać. I już przekroczyli magiczny próg 3000 xD
Znajomi z czata oglądają, a później oddtwarzają te rozmowy na czacie przy opkazji dostając trwałego bólu brzucha ze śmiechu :p
Moja babcia ogląda :D Jak do niej przychodze w czasie mody na sukes to ja siedze na łóżku ona na krześle i do mnie "bo on to ją zdradził i tamta ich przylapała" :p
A pozatym... TV bez mody na sukces to już nie będzie ta TV.
I gdzieś słyszałam, ze podobno mają nakręcone odcinki na jesczez kilka lat emisji i ciągle kręcą :lol: wiec wiecie...
 

xtwixx6

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
Hehehhe moja babcia to oglada :D a potem opowiada ze tam stefka glupia a brooke znowu z kims tam :p Omg :p hehe :p to takie glupie ze az smieszne
 

OluŚka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
KielCe *Ck*
U mnie tez to ogladaja.. apotem pol wieczora przezywaja,ze tamten ta zdradzil i wogole... heh.. =/ i jeszcze mam ciotke w niemczech, to onaa jak dzwoni do nas to opowiada co tam sie u nich w tym serialu dzieje, bo w niemczech to jest chyba 5 lat do przodu.. Tylko my tacy zacofani.. :p
 

blanca

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
98
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk...a dokładniej nie powiem
"Moda na sukces" to naprawdę głupi serial,bo wszyscy tam kochają się we wszystkich,wszystko jakieś takie sztuczne. Jak przeczytałam gdzieś,ze w jednym z odcinków,które lecą we Stanach, jakieś bohaterki MNS walczą na...miecze,a Ridge(dobrze napisałam?) zjeżdża na linie,to się normalnie popłakałam:)
Ale uważam,że wielu starszych ludzi ten serial lubi i dlaczego mamy im to odbierać,jeśli im to sprawia radość? Jak ktos tego nie trawi to moze przełączyć na inny program,lub zamiast TV np. poczytac jakieś interesujace książki.
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Co roku jak jezdze do babci na wieś... przypada mi ten badziew oglądać, bo gdy pada nie ma co robić... a ona ma tylko 3 podstawowe programy... No i pech chce, że ona woli serial od czegoś innego... I co roku, gdy przyjezdzam , wiem co sie w nim dzieje :lol: :D
 

tunia

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
107
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
tam gdzie spadają anioły...
heh.. moda na sukces;] śmieszne;] bo wiecie leci juz od 1987 roku a nie skonczyli tego jeszcze krecic buhahaha i to jest najlepsze :D byl czas ze tego nienawidzilam ale teraz jak mam czas to siade z nudow i patrze;] mozna nie ogladac 100 odcinkow i tak wiadomo o co chodzi :D
ciekawostki znalezione w necie:
16 lutego 2007 roku, wyemitowano 5000 odcinek serialu (USA).

23 marca 2007 roku, serial obchodził 20 lecie istnienia


"Moda na sukces" miała swoja premierę w amerykańskiej stacji CBS 28 marca 1987r. Należy do gatunku dziennej opery mydlanej (oryg. soap opery) i zazwyczaj zajmuje II miejsce w kategorii oglądalności seriali tego typu. Została sprzedana do 98 krajów, w sumie ogląda ją 450 mln ludzi na świecie.

450mln czujecie to :D
 
Do góry