Wszystkie pliki znikneły z telefonu co robić ?

Status
Zamknięty.

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Witam posiadam telefon LG KU990i ostatnio gdy chciałem włączyć muzyke nie wyszukało mi żadnych piosenek ani z pamięci telefonu ani z karty tak samo jest ze wszystkim wideo i zdjęcia. Karta pamięci działa w telefonie pokazuje mi że jest zapełniona tylko nie ma plików co robić?
 

makfil

Bywalec
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
579
Punkty reakcji
39
Miasto
Ziemia, planeta ludzi
Sprawdzić obecność plików, ich typ i nazwy, podłączając komórkę do komputera np. kabelkiem USB lub zdalnie (bluetooth lub inaczej). Zależnie od rodzaju komórki może to czasem wymagać specjalnego programu. W komputerze istnieje szansa ich naprawienia jeśli są uszkodzone.
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Sprawdzałem wszystkie pliki na komputerze działają. A w telefonie wyświetla mi że karta jest zajęta tylko brak plików .
 

makfil

Bywalec
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
579
Punkty reakcji
39
Miasto
Ziemia, planeta ludzi
Ale czy stwierdziłeś lokalizację tych plików? Karta pamięci, czy pamięć telefonu.
Może to być uszkodzenie karty. Warto sprawdzić ją w innym urządzeniu np w czytniku kart.
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
w innych telefonach działa i w czytniku też właśnie nw co się stało ..
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
i nie tylko pliki z karty ogólnie cała pamięć siadła nawet gdy zrobie zdj nie moge obejrzeć pamięć telefonu też znikła ;/
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
cholera no trudno muzyki sobie nie posłucham. dzięki za pomoc temat do zamknięcia ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry