wspomnienia... :(

wiolus

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Miasto
z dalekaaa
a co trzeba zrobic zeby przeskoczyc pewne etapy... i zeby to szybciej sie rozwijało... ??? :)
:) i to jest w tym piekneeee, ze niczego nie mozna przewidziec, a Ty lepiej niczego nie przeskakuj, tylko rozkoszuj sie wszystkim po koleji:p inaczej to okrywaniee i rozwiajaniee straci caly swoj urok :) nie wazny jest cel tylko droga jaka do niego dazysz -im dluzsza i bardziej pokrecona tym lepsza;) wtedy i osiagniety cel lepiej smakuje:) CIERPLIWOSCI
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
WIOLUS ma rację :D
to przeskakiwanie jest bez sensu! Ile możesz stracić.... Wiele.. Ojj, wiele ...
Więc lepiej niech się wszystko toczy swoim biegiem.

A najlepszym lekarstwem na zapomnienie jes właśnie podobno kolejna miłość.
Prawda to?
No ja nie wiem.
Ale może?
 

david-1982

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Kolezanki mają racje powoli i do przodu nie nalezy spieszyc sie :)
za jakis czas mozesz zaprosic ją na romantyczna kolacje i wtedy mozesz powiedziec jej co czujesz do niej a ona odpowie Ci to samo lub ładnie podziekuje :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
dlaczemu tak zależy ci na czasie? no nie wiem czy to dobry pomysł...ale to już twoja sprawa.
 

Dziurki1629

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
41
moze dlatego ze przez kilka lat bylem z kims a teraz ona mi sie podoba i nie chce by sam...
 

wiolus

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Miasto
z dalekaaa
moze dlatego ze przez kilka lat bylem z kims a teraz ona mi sie podoba i nie chce by sam...

to nie powod! takie "uzaleznienie" od bycia z kims zle wrozy! kazdy ma potrzebe kochac i byc kochanym, przeciez wtedy zycie wydaje sie o wiele latwiejsze -no i faktycznie tak jest. Wielu ludzi jest w podobnej do Twojej sytuacji, najwaznieszje nie panikowac i nie popelniac glupich bledow. Tylko na spokojnie zdac sobie sprawe,ze nie warto tworzyc zwiazku z kimkolwiek lub jak najszybciej.... Kazdy zwiazek zasluguje na czaas, na to co najpiekniejsze-zakochiwanie sie i "docieranie sie",a na to trzeba czasu(potem te chwile najlepiej sie wspomina:) ) Wszystko ma swoj czas i smutek i radosc i usmiech i lzy...taka kolej rzeczy, pamietaj o jednym jak byles w dolku to teraz tylko w gore pojdziesz:) tak juz jest, zycie jest jak sinusoida..:) usmiechnij sie i wierz ze bedziesz jeszcze szczesliwszy niz kiedykolwiek;) tego Ci życze
 

Dziurki1629

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
41
pisze do niej milutkie smski, ze tesknie za nią i ze juz nie moge sie doczekac kiedy znow ją zobacze a ona milczy jak pisze takie cos... :(
"kiedys ktos mi powiedzial ze za bardzo przyziazuje sie do... a pozniej cierpie z tego powodu" i chyba mial w 100% racje albo poprostu trafiam na nie odpowiednie kobiety :/
a ja tylko marze zeby sie ustatkowac i zalozyc rodzine :p ale chyba to mi sie nawet nie uda <zly>
 

Ronin20

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Nowy Sącz
pisze do niej milutkie smski, ze tesknie za nią i ze juz nie moge sie doczekac kiedy znow ją zobacze a ona milczy jak pisze takie cos... :(
"kiedys ktos mi powiedzial ze za bardzo przyziazuje sie do... a pozniej cierpie z tego powodu" i chyba mial w 100% racje albo poprostu trafiam na nie odpowiednie kobiety :/
a ja tylko marze zeby sie ustatkowac i zalozyc rodzine :p ale chyba to mi sie nawet nie uda <zly>

Nie powinieneś jej pisać takich smsów, że tęsknisz, itp.. dziewczę może się przestraszyć. Ile się znacie ?? jeżeli krótko to może sobie pomyśleć, że jesteś na nią napalony i da Ci kosza bo będzie sie bała. Przemyśl to, a najlepiej zostaw wszystko czasowi i rozkoszuj się. Aha i nie rób sobie nadziei...bo nadzieja przedłuża tylko cierpienia człowieka.

Pozdrawiam
 

wiolus

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Miasto
z dalekaaa
pisze do niej milutkie smski, ze tesknie za nią i ze juz nie moge sie doczekac kiedy znow ją zobacze a ona milczy jak pisze takie cos... :(
"kiedys ktos mi powiedzial ze za bardzo przyziazuje sie do... a pozniej cierpie z tego powodu" i chyba mial w 100% racje albo poprostu trafiam na nie odpowiednie kobiety :/
a ja tylko marze zeby sie ustatkowac i zalozyc rodzine :p ale chyba to mi sie nawet nie uda <zly>

wiesz co najzabawniejsze w tym wszytskim:) ze kazdy marzy o tym samym a jednak stale na swoich drogach spotykamy osoby z ktorymi nie da sie wspolnie tych marzen realizowac...:) cozz trzeba szukac tej osoby, ktora do tego samego celu chce dazyc ta sama droga co Ty:) czaas pokaze kto nia bedzie;) i dla Ciebie duzy plus ze jako facet marzysz o ustatkowaniu sie;) nic tlyko marzyc o takim jak Ty ,wiec nic sie nie przejmuj, ulozy sie;) a co do odzewu na takie smsy to powiem Ci ze jezeli bedzie jej to przeszkadzac bo bedzie meic wobec ciebie tylko przyjacielskie stosunki to sama Ci ot ym powie:) zapewniam..a jak nic nie mowi...to ca Ci zalezy..pisz co czujesz i nie krepuj sie tego,byle delikatnie,zeby nie spolzyszc jej
 

Dziurki1629

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Nie powinieneś jej pisać takich smsów, że tęsknisz, itp.. dziewczę może się przestraszyć. Ile się znacie ?? jeżeli krótko to może sobie pomyśleć, że jesteś na nią napalony i da Ci kosza bo będzie sie bała. Przemyśl to, a najlepiej zostaw wszystko czasowi i rozkoszuj się. Aha i nie rób sobie nadziei...bo nadzieja przedłuża tylko cierpienia człowieka.Pozdrawiam
znam ją od 13 listopada i od poczatku jestem dla niej milutki i słodze jej :p wczesniej mowilem do niej "Kotku" ale po jakims czasie spytalem sie jej czy nie przeszkadza jej ze tak do niej mowi i jak cos to jak moge sie zwracac to mi odpisala ze woli "SKARBIE" i tak wlasnie zwracam sie do niej :) i jak cos do niej napisze milego to nie zawsze odpisuje le czasami tak bez powodu wysyla mi buziaka:* :) mielismy razem wyjechac na sylwestra do Paryża bo jej to zaproponowalem ale nie udalo sie (chyba bała sie mnie ze cos jej zrobie) i tylko idziemy na zabawe sylwestrowa :) tylko ze ja wolałem gdzies wyjechac :/
dla Ciebie duzy plus ze jako facet marzysz o ustatkowaniu sie;) nic tlyko marzyc o takim jak Ty ,
kady tak tylko gada ze nic tylko marzyc o takim facecie bez nalogow ktory wszystko by zrobil dla dziewczyny a w rzeczywistosci jest calkiem inaczej... :/ ale powalcze o nią bo jest tego warta :) :p
 

Dziurki1629

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
41
dzieki ;)
tylko ona jest taka niedostepna ale chyba przez to ze bylem w zwiazku ponad 3lata i ze mielismy juz wesele zalatwione a jeszcze wspomnialem pare razy o bylej przy niej :/
 

gosienka0402

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
olsztyn
witam;)
wspomnienia zawsze sa i zawsze beda,nie probuj ich na sile wymazywac,bo to nic nie da,tylko raczej pogorszy sytuacje,bo na sile sie nie da
wspomnienia te twoje akurat bola
moje tez bolały...
ale uwierz mi ze z upływem miesiecy,one beda zanikały,i zostana tylko te najpiekniejsze wspomnienia,ktore beda cie otulały w trudnych momentach,kiedy bedzie ci brakowało tej osoby,tej z ktora zwiazane sa te wspomnienia
ja tez probowałam na sile zapomniec,nie pamietac,wymazac te wspomnienia,ale tak sie nie da
one zawsze beda
i dzis z uplywem kilku miesiecy zaczynam rozumiec ze te wspomnienia sa naprawde sliczne
chodz wczesniej sprawiały ogromny bol,i nadal to niearz robia,to mimo wszystko chwilami nadchodzi taki moment kiedy te wspomnienia utulaja mnie do snu
i to jest piekne
wiec moja rada,nie wmawiaj sobie ze musisz zapomniec
wymazac te wspomnienia,bo to nic nie da
wiem ze one bola,ale daj im czas...
 

Dziurki1629

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
41
najgorsze jest to ze pamietam o samych przykrych chwilach i nie potrafie ich wymazac :/ a nie chce pamietac o osobie ktora mnie skrzywdzila!!!
najgorsze jest to ze pamietam o samych przykrych chwilach i nie potrafie ich wymazac :/ a nie chce pamietac o osobie ktora mnie skrzywdzila!!!
dzis spotkanie z osobą przy której zapominam o przykrych chwilach :) :p
 

Attachments

  • baby_018.jpg
    baby_018.jpg
    112,2 KB · Wyświetleń: 4

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
Ja to chyba jestem jakas inna :p
Wszyscy sie pytaja jak zapomniec itp., a ja nie chcialabym zapominac...
Troche poplacze itp, ale pozniej wspomnienia sa czyms cudownym...
NIgdy nie rozumialam osob, ktore wyrzucaly zdjecia, pamiatki itp,
zeby tylko zapomniec..
Albo jak moj kumpel- oddal dziewczynie wszystkie rzeczy jaie od niej dostal...
KRetynizm i szczyt chamstwa w jednym...
Przeciez wspomnienia to jest najcudowniejsza rzecz jaka nam zostaje po drugiej osobie...
ehh :p
 

wiolus

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Miasto
z dalekaaa
ja tez pamietam tlyko zle chwile i co najgorsze nie umiem znalezc tych dobrych! ale wtedy sie zastanawiam to dlaczego ja aznim tak dlugo bylam....ale nie dochodze do zadnych sensownych wnisokow. ale ostatnio te swieta daly mi do myslenia:)
i wiem co powinnam zrobic zebys ei ztego amoku wyrwac....wybaczyc...tzn. pwoiedzialam sobie ze nie bylismy dla siebie sworzeni, nie trafilsmy na te polowki, dlatego u jednego a nas zabraklo tej pelnej milosci...i to niczyja wina, popelnil wile bledow....jak sobie to przypomne to ciarki mam na skorze, ale trudno stalo sie...teraz mam nowa szanse i on rozniwez ale te nasze szanse nei krzyzuja sie i niech tak zostanie...kazdy w swoja strone..bo moja polowka jest kims innym:) i teraz chce skupic sie tlyko na sobie i swojej przyszlosci, a przeszlosc zostawic dla przestrogi:) i TObie radze podobnie
 

Dziurki1629

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
41
miłe wspomnienia to mam ale po innych zwiazkach ktore byly kiedys i ciesze sie ze dziewczyna sie udalo bo niektore juz wyszły za mąż :) a po ostatnim to mam same przykre wspomnienia ale moze to przez to ze o calej sytuacji dowiedzialem sie przez smsa bo przez te ponad 3lata ktore bylem z nią to nawet nie zasluzylem zeby powiedziala mi to prosto w oczy i zrobiła to co zrobiła.... :( ale moze kiedys przejdzie mi i bede ją miło wspominal ale narazie tego nie ma :/
Poznałem fajna i sympatyczna dziewczyne pare tygodni temu ktora sprawia ze zapominam o wszystkich złych i przykrych chwilach :p spotkalismy sie juz kilka razy ale cały czas ona traktuje mnie tylko jako kolege i chyba juz tak zostanie nawet po balu sylwestrowym :( a narazie nie chce jej nic mowic co poczułem do niej bo z balu jeszcze nic nie wyjdzie :/
no ale chociaz zawsze dostaje od niej buziaka w policzek ;) :D
 

Lady Lucyferia

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Heh, ja mam odwrotnie, też kogoś poznałam:)
Tylko, że dość często słysze, jego wspomnienia, o dziewczynie sprzed ponad roku. W gruncie rzeczy, nie chce tego słuchać, nie wiele ona mnie obchodzi, a jeżeli oczekuje wybuchu zazdrości, to byłby to ostni wybuch w jego zyciu :)
Oczywiście, nigdy mu tego nie powiem.
Zdaje sobie, sprawę, ze pierwsza miłość jest nie zapomniana, ale przeciez ma teraz szanse na kolejną, mam racje, czy nie?
A co do Ciebie Diabełku... to naprawdę, daj szanse tej dziewczynie i nie wspominaj (dla Twojego dobra) o byłej:) Trzymja się :)


Przysięgam ci, że płynie czas!
Że płynie czas i zabija rany!
Przysięgam ci, przysięgam ci,
Przysięgam ci że płynie czas!
Że zabija rany- przysięgam ci!

Tylko daj mu czas
Daj czasowi czas.
I zwól czarnym potoczyć się chmurom
Po tobie, przez ciebie i między ustami,
I oto przychodzi, nowy dzień,
One już daleko, daleko za górami!
Tylko daj mu czas,

fragment wiersza E.Stachury...
 

Dziurki1629

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
41
A co do Ciebie Diabełku... to naprawdę, daj szanse tej dziewczynie i nie wspominaj (dla Twojego dobra) o byłej:) Trzymja się :)

cały czas daje jej szanse pieszczotliwie mowie do niej i pisze milutkie smski ale i co z tego jak ona caly czas traktuje mie tylko jako kolege :( chyba nie dam rady nic zrobic zeby bylo cos wiecej z tego... ;(
 

wiolus

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Miasto
z dalekaaa
i co chcesz sie poddac!?!????? pamietaj jedno rob co chcesz ale niegdy nigdyyyy sie nie poddawaj!! ten kto uwaza ze nie ma szans i sie poddaje jest popstu glupituki..... warto probowac....i byc cierpliwyym, spokojnie ona z dnia na dzien nie zmieni sie....daj jej czas...jak pozwala CI byc milutkim:) i nie ma nic przeciwko...to oznaczaaa ze pozwala Ci ja zdobywac;) wiec sie nei zstanawiaj dlaczego ona Cie tak traktuje tlyko cierpliwieee czekaj az odzwajemni .. :)
 
Do góry