Wspolzycie

ComeBabyToMe

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Białystok
No cóż... ;) Tylko pozazdrościć chłopczykaaa ;) Skoro mówi, że poczeka... To najwidoczniej tak jest... ;) Owszem chłopcy w wieku 20 lat myślą, o tym ;) Aaa nawet wcześniej ;) Ale dla niego liczysz się Ty nie sex ;) Jeśli będziesz gotowa, to napewno to zrobicie ;) I dopiero wtedy odczujesz przyjemność... Musisz się do tego przygotować psychicznie ;) 3maj się cieplutko ;)
 

dika2

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
20
dzieki za slowa otuchy. a co do tego ze chlopakowi w wieku 20 lat mysla o tym to wiem bo misiek tez mysli, czasem rozmawiamy o tym
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wiadmo ze mysli o seksie, to chyba naturalne i zdrowe :)
zalezy jaki ma stosunek do Ciebie, a ma jak najlepszy z tego co widze :)
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Takiego to tylko pozazdrościć :)
tak, z Twoich słów wynika, że bardzo szanuje Ciebie i Twoje decyzje i tak powinno być :)
pozdrawiam!
 

zgadnij

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
hmmm ja tez mam 18 lat i moj problem polega na tym ze kazdy facet z jakim jestem po czasie chce to zrobic .... ja nie daje i tak sie rozpada wiecznie wszystko cos w stylu " jak nei dasz to ide do innej" oczywiscie nie padaja takie teksty ale denerwuje sie tym i zaczelam sie zastanawiac czy w koncu juz tego nie zrobic zeby miec juz za soba problem.... mimo ze czekam na swojego ksiecia ... w ogole juz watpie czy takiego znajdeoj oj pozdrawiam
 

dika2

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
20
moim zdaniem nie warto robic tego z osoba ktorej nie kochasz, jezeli chca z toba byc ale stawiaja warunki to olej ich i nie przejmuj sie. ja osobiscie nie spotkalam sie jeszcze z takim chlopakiem (na szczescie bo jakby ktos postawil mi aki warunek to bym strzelila mu z liscia). chociaz nie jestem pewna czy przypadkiem gdybym to zrobila z moim bylym to czy bysmy sie rozstali hehehehehe
 
Do góry