Wsadził dwumiesięczną córkę do mikrofalówki

Status
Zamknięty.

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
wiecie co to już nawet zwierzęta się tak nie zachowują, nawet bronia swoje potomstwa przed zagrożeniami a ludzie, azzzzz szkoda słow
 
M

Mia

Guest
dobry boze!!! głupi ludzie?
toz oni sa obłąkani!
narkomani- pewnie mysleli ze pieka kurczaka(halucynacje pochemiczne)
ten co wywirowal dziecko tez pewno widział jakies pranie.tudziez miał urojenia owładniecia i jakas 'siła' nakazała mu to zrobic.
dziecko w kuchence- pewnie sadził ze przygotowuje małej zupke.
gdyby chciali zabic lub byli zli na dziecie bo płacze zastosowaliby bardziej kontaktowa metode. złosc to emocja propulsywna- zmusza do sblizania sie do xrodla zloscci. dzieci byly by pobite, zakatowane...nie usmazone. stad moj wniosek ze tymi ludzmi kierowała choroba badz chwilowy stan zaburzonego myslenia spowodowany lekami tudziez narkotykami. tetniak w mozgu czy jakies opary chemiczne rowniez mogly to spowodowac.
i teraz drogi sa 2:
-jesli osoba okazuje skruche-moja teoria sie potwierdza i osoba powinna byc skierowana na przymusowe leczenie w zakladzie zamknietym.
-brak skruchy- mamy do czynienia z psychopata lub socjopata. brak uczuc wyzszych. nalezy taka osoba odizolowac od społeczenstwa. jemu sie juz nie pomoze, aczkolwiek jestem zwolennikiem terapii w tych przypadkach. natomiast bron boze wiezienie! namota tylko w głowach wspołwieźniow ktorzy w koncu wyjda bynajmniej nie zresocjalizowani...
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Pełno jest takich...no ludźmi ich nie nazwe.Kiedys czytalem,ze jakas matka urwała swojemu świeżo narodzonemu dziecku głowe.Przychodzi chwila refleksji...w jakim my swiecie zyjemy?

Jezeli naukowcom nie zabrania sie eksperymentow na szczurach,malpach i innych boguducha winnych zwierzetach,to powiini zmienic obiekty doświadczalne(zwyrodnialcy idealnie by sie do tego nadawali,a jeszcze pieniedzy i czasu by zaoszczedzili)Przysluzyli by sie nauce przynajmniej.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
swiat schodzi na psy.......... :(
co to niewinne dziecko zrobilo zeby je tak potraktowac............ :(
 

Sweetheart1

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
K-ce
ehh..ludzie dzielą się na tych co przystają na przemoc na świecie i na tych którzy "próbują" ją zwalczać.
Takiego też włożyć do takiej mikrofalówki, żeby zobaczył jak ta dziewczynka się poczuła<_< .
Ale 25lat to za mało, przynajmniej 35-40. no ale znając życie to takiego za za dobre sprawowanie wypuszczą wcześniej(po 5-15latach):mruga: <_<
 
M

Mia

Guest
przepraszam, a co ta kara zmieni? odwroci bieg rzeczy? zmieni człowieka?
(nim zaczniesz po mnie szczekac popatrz co pisa.łam 2 posty wyzej)
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
2013.jpg




O to mój komentarz.
 

Sweetheart1

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
K-ce
przepraszam, a co ta kara zmieni? odwroci bieg rzeczy? zmieni człowieka?
(nim zaczniesz po mnie szczekac popatrz co pisa.łam 2 posty wyzej)

heh w sumie to nic nie zmieni :niepewny:
(no wiesz... nie widziałam jeszcze człowieka szczekającego :p :lol: :D ...noo jedynie czytałam o babce która pogryzła psa w obronie swojego psa :lol:, ale o szczenkaniu nie pisali xD :p )
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
dobry boze!!! głupi ludzie?
toz oni sa obłąkani!
narkomani- pewnie mysleli ze pieka kurczaka(halucynacje pochemiczne)
ten co wywirowal dziecko tez pewno widział jakies pranie.tudziez miał urojenia owładniecia i jakas 'siła' nakazała mu to zrobic.
dziecko w kuchence- pewnie sadził ze przygotowuje małej zupke.
gdyby chciali zabic lub byli zli na dziecie bo płacze zastosowaliby bardziej kontaktowa metode. złosc to emocja propulsywna- zmusza do sblizania sie do xrodla zloscci. dzieci byly by pobite, zakatowane...nie usmazone. stad moj wniosek ze tymi ludzmi kierowała choroba badz chwilowy stan zaburzonego myslenia spowodowany lekami tudziez narkotykami. tetniak w mozgu czy jakies opary chemiczne rowniez mogly to spowodowac.


w ten sposób bym o nim nie pomyślała...
Ale Twoja psychologiczna teoria wydaje mi sie bardzo prawdopodobna.
Tak czy inaczej szkoda że musiało dojść do tego...straszne.
 

Minako

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
34
przepraszam, a co ta kara zmieni? odwroci bieg rzeczy? zmieni człowieka?
(nim zaczniesz po mnie szczekac popatrz co pisa.łam 2 posty wyzej)

Moze odstraszy przyszlych mordercow .. chociaz jesli ktos ma zryta psychike ,to nic na niego nie wpłynie.
 
M

Mia

Guest
W sumie to możnaby uznać że każdy morderca ma coś z psychiką...


kazdy morderca jest socjopata to fakt. na to jaki jest wpłyneło wiele czynników ktore nalezy wyeliminowac. w wiezieniu bez terapi to nie mozliwe.
a o tym czy ma chora czy zdrowa psychike swiadczy swiadomosc czynu i wyrzuty sumienia
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
no bo są chyba różne przypadki nie? ktoś może być groźny dla otoczenia, dla siebie albo wogóle nie być niebezpiecznym
nie znam sie ale tak mi sie wydaje.
no bo faktycznie nie każdy musi w efekcie kogoś zabić
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
ale wiesz w porownaniu do wioli moge byc socjopata. W porownaniu z frustrowanym dresem moge nim nie byc - on jest.

Kazdy facet ma cos z socjopaty :D. Niektore spoleczenstwa traktowaly bycie mezczyzna jezeli zabilo sie drugiego mezczyzne :D.
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
a czemu akurat w porównaniu do mnie? :p
dziękuje za uświadomienie co do facetów :]

a jeszcze co do tego co napisała Mia - w więzieniach jest coś takiego jak pomoc psychiatry/psychologa?
 
Status
Zamknięty.
Do góry