Wsadził dwumiesięczną córkę do mikrofalówki

Status
Zamknięty.

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
"Wsadził dwumiesięczną córkę do mikrofalówki
Joshua Mauldin

Ława przysięgłych w Teksasie skazała na 25 lat więzienia Joshuę Mauldina, który wsadził swą dwumiesięczną córkę Anę do kuchenki mikrofalowej, w wyniku czego doznała ona poważnych poparzeń - informuje serwis BBC.
Przysięgli odrzucili sugestie obrońcy Mauldina, który sugerował, że jego klient jest niepoczytalny i nie może odpowiadać za swe czyny.

Oskarżyciel podkreślał wielokrotnie w czasie procesu, że Mauldin posiada długą udokumentowaną historię stosowania przemocy i kłamania w sprawie stanu swego zdrowia psychicznego. Dziewczynka przebywała w kuchence 20 sekund, w wyniku czego doznała oparzeń drugiego i trzeciego stopnia; przeszła następnie dwie operacje, w wyniku których amputowano jej część lewego ucha.

Macocha Any, Heather Croxton, powiedziała po ogłoszeniu wyroku, że dla czynu Mauldina nie ma usprawiedliwienia. – Nie mogę znieść myśli, że pewnego dnia będziesz wolny i będziesz mógł zmienić swe życie, podczas gdy Ana będzie cały czas płacić za to, co jej zrobiłeś – stwierdziła.
"


Okrutne:( co Wy o tym sądzicie?
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
Ameryka <_<

To że wkładają psy i koty do mikrofali albo pralki to normalka. Ale o dziecku jeszcze nie słyszałem... Szkoda że nie robią mikrofali wielkości dorosłego człowieka. Przynajmniej paru inteligentnych ludzi by ubyło. Z korzyścią dla puli genowej.
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
Chorzy ludzie noo innego słowa nie potrafię znaleźć..
Ale i tak nie rozumiem tego..
Ok jest niepoczytalny itd noo ale chyba jeszcze jest w stanie pomyśleć że to człowiek-istota żywa i bezbronna która czuje... :/
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Skoro jest niepoczytalny, to powinien gdzies siedziec. A nie w domu i to jeszcze sam z corka.. Takich ludzi powinno sie wykrywac od razu!.
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
Mówicie że okrutny, ale on niekoniecznie musiał wiedzieć że suszenie się w mikrofali zazwyczaj zbyt dobrze się nie kończy. Ludzie którzy wsadzają do kuchenki koty też są potem zszokowani.

Ot, przeciętny obywatel USA <_< ...
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
WOW powinien dostać dożywocie, a nie tylko 25lat!!!! :mruga:
 
M

Mia

Guest
ja mysle ze ten człowiek powinien bys przede wszystkim leczony. osoba o zdrowych zmysłach nie wyrzadziłaby nikomu takiej krzywdy
 

Abnormal

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
A może chciał ją zjeść? Z musztarda...Ale niee, to by włożył do piekarnika. Jak myślicie?

Hmm dziwi mnie, dlaczego nie dostał dożywocia.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Mówicie że okrutny, ale on niekoniecznie musiał wiedzieć że suszenie się w mikrofali zazwyczaj zbyt dobrze się nie kończy. Ludzie którzy wsadzają do kuchenki koty też są potem zszokowani.

Ot, przeciętny obywatel USA <_< ...
Ale z zacytowanego tekstu wynika jasno, że on to zrobił celowo, a nie nieświadomie. Chciał ją poparzyć. Może mu przeszkadzał jej płacz..?
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
sosad1 informuje:
Wsadził dwumiesięczną córkę do mikrofalówki
i dalej donosi:
Dziewczynka przebywała w kuchence 20 sekund, w wyniku czego doznała oparzeń drugiego i trzeciego stopnia;
...amputowano jej część lewego ucha.
nie kryjąc swego oburzenia dla okropności tego czynu, shmondon nie może się powstrzymać
od kilku refleksji:
1. w USA też są male chauvinist pigs
2. przeciętny ob.USA ma znacznie większą mikrofalówkę niż np Polak
3. gdyby w tej microwave był chłopczyk straciłby zapewne więcej niż kawałek ucha
:mruga:
 

Bakly

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
138
Punkty reakcji
0
:/
Czy od tego momentu mieszkancy USA doczekaja sie wpisu w instrukcji obslugi "nie wkladac ludzi"?

Dozywocie - tyle mam do powiedzenia
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Dziecko w mikrofali, tez mi nowosc. Juz 6 lat temu slyszalem historie od znajomego, ktorego starszy pracowal w policji, ze para narkomanow upieklo dzieciaka i potem chcieli go zjesc.
 

PrzemekB

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2008
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
z bliska a zarazem z daleka ;)
Dziecko w mikrofali, tez mi nowosc. Juz 6 lat temu slyszalem historie od znajomego, ktorego starszy pracowal w policji, ze para narkomanow upieklo dzieciaka i potem chcieli go zjesc.

Hmm... a mi się wydawało że go zjadło <_< ale to już było tak dawno że dokładnie nie pamiętam ech ale i tak to wszystko jest okrutne, nieetyczne itd. :(
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
aż mi się płakać chce z jego głupoty i z krzywdy wyrządzonej dziecku, ojjj kurczę co się dzieje z ludzmi w dzisiejszych czasach, to ja tego nie pojmuję, ja bym go od razu do pieca wsadziła niech się spali i zobaczy jak to dobrze, a no tak nie zobaczy bo umrze
 

Minako

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Słyszałam o ojcu ktory wsadził 3 lub 6 miesiecznego synka do pralki i nastawił na wirowanie ... oczywiscie dziecko nie przezyło.
W Polsce tez była sprawa kobiety ktora mordowala swoje dzieci po urodzeniu a ciała chowała w beczkach na kapuste ...

ja nie rozumiem tych ludzi .. - nie chcesz dziecka , to zostaw je w szpitalu - przynajmniej bedzie miało szanse na normalne zycie , dlaczego od razu zabijac ?

Teraz nawet na youtubie mozna obejrzec filmy , gdzie bandy dzieciakow morduja zwierzeta ... Moze mi sie wydaje ,ale kiedy byłam dzieckiem cos takiego było dla mnie nie do pomyslenia. Czyzby spoleczenstwo robiło krok w wstecz ?
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
tak tak tez słyszałam o tych beczkach głupia baba
a ostanio jakiś chłop pod w pływem alkoholu najpierw się znęcał nad dziewczynką mała a później ją wrzucił do studni, i tak samo chciał zrobić chłopczykowi ale ten akurat uciekł po pomoc
 
Status
Zamknięty.
Do góry