Wrredny Monitor

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Czy ktoś wie, od czego mogą się pojawiać takie brązowe smugi na ekranie monitoru? Czasami znikają, czasami nie a wkurza mnie już to :/
Za pomoc z góry dzięki ;)
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Czy ktoś wie, od czego mogą się pojawiać takie brązowe smugi na ekranie monitoru? Czasami znikają, czasami nie a wkurza mnie już to :/
Za pomoc z góry dzięki ;)
pisze się monitora, a nie monitoru :p :p :p
od czego?? chyba długo nie pociągnie... stary ten monitor??
to monitor LCD ??
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Jezeli to co o czym myśle, to moze byc wytarty ekran pianka i źle wytarty. Ale nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem. Podaj wiecej szczegółów :)
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Tak, to LCD
Aż tak źle jest? ;( :p


Jezeli to co o czym myśle, to moze byc wytarty ekran pianka i źle wytarty. Ale nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem. Podaj wiecej szczegółów :)
Jak włączam komputer to na monitorze czasem pojawiają się takie smugi, i tak migotają, czasem na cghwile znikną, potem znowu wracają. teraz akurat jest dobrze, ale jak go jutro włączę to pewine znowu się pojawią. A możliwe, że to coś z kablem albo coś, bo czasem jak poruszyłam nim to na chwilę znikały albo robiły się mniejsze, ale po chwili znowu sie pojawialy i teraz nawet to już nic nie daje :p
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
To pewnie kabel niedociśnięty. Spróbuj wyłączyć komputer i kabel mocno docisnąc od strony monitora i jednostki. Może to pomoże. A jak nie to możliwe, że cos w monitorze.
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Już tak próbowałam, ale niestety nic nie daje :(
Coś mi się wydaje, że niedługo bede musiała pożegnać się z komputerem, przynajmniej na jakiś czas :p
To beda cieżkie czasy :D
 

lukikiller

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2005
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Szczytno
LCD nie powinien się tak zachowywać. LCD nie są stare całkiem niedawno wyszły :p więc to może jakaś wada fabryczna :| nie mam pojęcia :)
 
Do góry