Wróżki w telewizji

Therien

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Oglądaliście może Dom Wróżek w puls TV? Taki reality show z wróżkami teraz leci. Zainteresowało mnie to i ciekawi mnie czy ktoś jeszcze to oglądał?
 
W

wiki9969

Guest
Reality show z wróżkami? :huh: Nie oglądałam, ale telewizja nie przestanie mnie zadziwiać...
 

slonka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
hehheh, nieźle było pełno różnych postaci i osobowości. Działo się na kastingu, działo...paru wesołków również przyszło. Ciekawe co im wymyślą w tym domu wróżek.
 

chochołka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Super ten program. Obejrzałam przez przypadek, ale w przyszłą środę już na pewno będę oglądać. Pomysł rewelacyjny na reality show
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
A myślałam, że po tym idiotycznym programie o skakaniu do basenu nic mnie nie zaskoczy... a jednak. O losie.
 

slonka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
ciekawe jak oni ze sobą wszyscy wytrzymają, w końcu to są naprawdę różni ludzie. Zresztą zobaczymy co to tak naprawdę będzie w środę, bo na castingu najlepszą robotę miało jury. Program o basenie? nie słyszałam o czymś takim...i co oni tam niby robili?
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
tzw Celebrity Splash... "Gwiazdy" skaczące do wody z trampoliny... Jury, o podobnym do nich ilorazie inteligencji to ocenia, a ciemna masa ma zabawe i wysyła sms-y, nabijając komuś kieszeń. Ot, taka telewizja w pigułce. Głupi program, dla mało rozgarniętych ludzi.
 

obeliks

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2016
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ta telewizja nie przestanie mnie zaskakiwać... nadal to leci? :p
 
Do góry