Wrogowie Różowego łączcie Się!

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja zaznaczam jeszcze raz ja mowie ze nienawidze rozowego i tego koloru!! nie twierdze ze caly swait m byc na czarno!! no ale sorry na rozowo :/ :mruga: te 5argumentow jest dobrze trafione i dlatego sie oburzasz Krwawa Mary bo podobno prawda w oczy kole!! a zaloze sie ze zalezy ci na tym zeby faceci zwracali na ciebie uwage!!
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Prawda? :mruga: Przeciez te argumenty się sprzeczają :mruga:
A co mają faceci do tego tematu? :mruga: chyba każdej zalezy, żeby zwracali na nią uwagę, nie widzę tu związku z różowym <_< Możesz mi wyjaśnić co miałaś na myśli? <_<
I ine wiem, dlaczego ma mnie niby bolec to, co sobie tutaj piszecie, ja mam swoje zdanie i go nie zmienię, a argumenty wg mnie nie są zbyt trafne ;]

Aha, tak pozatym, to zrozum, że niektórym tak samo jak tobie czarny podoba się kolor różowy i jakoś te osoby nie mówią, że osoby ubrane na czarno to niewiadomo kto ;] A to dlatego, że mają swoje zdanie i ne potrzebują tego, aby ktoś w nich ich utwierdzał.
 

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
To były tylko przykładowe argumenty, które szybciutko wymyślalam...to raz!!
A panowie maja w tej kwestii bardzo duże naczenie...bo chyba każda z nas chce im się podobać, a z moich osobistych doświadczeń wiem, ze takie panny wzbudzają zainteresowanie panow, ktorzy traktuja ja jak słodką idiotkę...to dwa!!
Teraz mała prośba do panów...prosiłabym o jakąś sensowną wypowiedź jak to jest z ich perspektywy...uwierzcie większośc mnie poprze :)
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
po pierwzse: ja mówię o normalnym unieraniu się, a nie o calych na różowo z dwu,metrową tapetą. Bo jak juz mówiłam, z każdym kolorem da sie przesadzić.
A jakoś chłopacy, z którymi gadaąlm nie mają nic przeciwko różowemu, i jesli nosi się go odpowiedni, to podoba im się ;]
Ale widzę,że niekt,orzy maja jakiś dziwny tok myślenia i wszystko, co różowe od razu uqważają za kur***kie ;] Nawte gumkę do włosów, o czym już mówiłam kiedyś ;]
I to chyba nie jest normalne. Zresztą chciałąm zauważyć, że u mnie w klasie dziewczyny podlizują się do chłopaków, oni traktują je jak spod latarni a z tego co wiem, one "nienawidzą" różowego ;]
No i gdzie tu jakikolwiek związek z tym kolorem?
To, jak traktują kogo chłopaki zależy od zachowania. Bo np. jak do mnie jakis taki podejdzie, to daję mu do zrozumienia, że nie ma tu czego szukac i ma znaleźć sobie inną.
Dlatego radzę się zastanowić nad tym ;]
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
A tak właściwie to rózowy nie jest zły ,ale i tak nie lubię się ubierać na rózowo.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Aha, tak pozatym, to zrozum, że niektórym tak samo jak tobie czarny podoba się kolor różowy i jakoś te osoby nie mówią, że osoby ubrane na czarno to niewiadomo kto ;] A to dlatego, że mają swoje zdanie i ne potrzebują tego, aby ktoś w nich ich utwierdzał.

Dobrze powiedziane ;)
Ja nie mam nic przeciwko rozowemu, ale moimi ulubionymi kolorami sa czarny, zielony i popielaty, wa na rozowo sie raczej nie ubieram. W sumie to jestem ciemna szatynka i jakos tak roz mi nie pasuje...Za to nie wiem czemu ale bardzo podoba mi sie pastelowy roz jako blyszczyk albo lakier do pznokci- taki romantyczny :D
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
do chłopaków raczej nigdy nie podlizuja sie dziewczyny ubrane na czarno itp. tylko takie slodkie blondynki!! ZAZNACZAM ZEBY POTEM ZNOWU NIE MOWIONO ZE JESTEM GLUPIA RACZEJ NIGDY ja swoje zdanie wyrazilam na ten temat i nawet jakbyscie mi mowily ze to jest glupie ze nie lubie rozowego tylko czarny to zdania nie zmienie!!! NIENAWIDZE ROZOWEGO I slodkich blondynek!!
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja jestem blondynką. Ubieram się na różowo i nie uważam się za słodką blondynkę. Kolor jest moim zdaniem piękny i w tych czasach bardzo modny, czerń jest już przereklamowana, drogie panie.
zgadzam się z tobą też jestem blondynką i ubieram sie na różowo i nie tylko i też nie uważam sie z słodką blondynkę
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Aha, to jak ktoś ubiera się na różowo to od razu koniecznie zarywa do wszystkich chłopaków? :/
Ja jakoś bardzo lubie różowy i nie podwalam się do chłopaków, bo według mnie to oni powinni się starać (tzn wtedy widzę, ze jakiemuś naprawdę zależy ;] ).
no a uwierz mi, większość tych dziewczytn ubranych na cazrno też zarywa do wszystkich kolesi, co mnie dziwi, bo czetso mówią, jak to nienawidzą różu bla bla bla i że dziewczyny ubierajace sie na ten kolor to dz.... a po chwili podchodzi do nich jakis koles a one sie na nim wieszaja ;]
A między byciem słodką (a ja np. wolę wyglądać słodko niż jak mamut) a byciem idiotką jest różnica ;]
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
ja też często nosze różowe ubrania , jestem blondynką i wszyscy uważają że jest mi dobrze w tym kolorze, że pasuje on do mnie, a pozatym różowy jest dużo weselszy od czarnego
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Dziewczyny zgadzam sie z wami!!! Tzn. z madik@ , Krwawa Mary i ewusia
Jakos nie za bardzo rozumiem niektore argumenty i zgadzam sie z e stwierdzeniem ze kolor nie swiadczy o tym czy cos sie ma w glowie czy tez nie.


A tak w ogole to ja tez jestem blondynka (wlasciwie to troche ciemniejsza) i lubie rozowy i mam kilka rezcy rozowych np buty, czy sweterek czy bluzke.
 

Yasmine

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
37
ja blondynka nie jestem (mam czarne wlosy) a niektore rozowe ubrania takze mam. Nie chodze ubrana cukierkowo, ale lubie czasem ubrac cos kolowego :).
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja nie chodze caly czas na czarno choc bardzo lubie ten kolor!! czasem tez ubieram cos kolorowego ale nigdy nic rozowego :D
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
ja nie chodze caly czas na czarno choc bardzo lubie ten kolor!! czasem tez ubieram cos kolorowego ale nigdy nic rozowego :D
Jeże;li robisz tak tylko dlatego, że inni mogą zacząć gadać na Ciebie różne rzeczy (chociaż jeszcze nie spotkałam się z tym, żeby NORMALNI ludzie gadali tak tylko dlatego, że ktoś ma różową bluzkę) to znaczy, że sama dajesz się "ograniczać" ;]
No, chyba, że nie lubisz tego koloru, ale to już inna sprawa i to nie powód, by wyzywać dziewczyny lubiące ten kolor od dz.....
To tak samo, jakby nagle wszyscy zaczęli gadać, że dziewczyny lubiące czarny to prostytutki.
I teraz radzę zadać sobie pytanie: czy człowiek pozbawiony kompleksów, mający na głowie inne sprawy i problemy niż to, co kto nosi na tyłku zajmuje się takimi bzdurami, jak to, że ktoś tam jest różową laleczką? NIE! ;]
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
chcialam zaznaczyc ze nigdy nie powiedzialm na dziewczyny ubrane na rozowo dziwki!!
pozdrawiam :papa:
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
chcialam zaznaczyc ze nigdy nie powiedzialm na dziewczyny ubrane na rozowo dziwki!!
pozdrawiam :papa:
No przyznaję, teochę się rozpędziłam przy pisaniu poprzedniego posta, więc zwracam honor :p
Ale to nie zmienia faktu, że niektóre tak robią, zresztą kiedyś opisywałąm już tutaj sytuację z różową gumką do włosów ;) Swoją drogą nie wiedziaąłm, że taki drobiazg może wywołac taką bulwersację :D Ja po prostu nie mogę zrozumieć, jak można nie lubiec kogoś za coś takiego, bo gdyby tak każdy robił to na świecie byłaby sama nienawiść i to przez głupie kolory, bo każdy jakiegoś koloru nie znosi :p

I również pozdrawiam ;)
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Dziewczyny zgadzam sie z wami!!! Tzn. z madik@ , Krwawa Mary i ewusia
Jakos nie za bardzo rozumiem niektore argumenty i zgadzam sie z e stwierdzeniem ze kolor nie swiadczy o tym czy cos sie ma w glowie czy tez nie.
A tak w ogole to ja tez jestem blondynka (wlasciwie to troche ciemniejsza) i lubie rozowy i mam kilka rezcy rozowych np buty, czy sweterek czy bluzke.
niop ja ubieram czasami różowe żeczy kurtke nawet mam :p
 

psotka1988

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Różowy? nie dla mnie.. :pokrecony:
Najbardziej denerwujace sa blondyneczki z minioweczka i "rÓsHoFymI" Trampkami z "KfIaTuShKaMi" bo to przeciez modne jest.. :skrzywiony:

A kto docenia jeszcze zwyczajne trampy.. i nosi je dlatego,ze zwyczajnie sa wygodne. najwygodniesze. i juz.
 

FlooX

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Różowy to akurat mój ulubione kolor :sexy: :p

A widziałaś zeby cały świat był na rózowo ?? Pewnie jesteś metalem, chodzisz w glanach, czarny makijaz itp :D to ja już bym wolał wszystkich na różowo niż na "metalowo" bez obrazy :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
tak jestem metalem chodze w glanach i na czarno! nie mowie ze caly swiat ma byc metalowy jak to okresloles ale bez koloru rozowego :D
 
Do góry