Wrocław

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
kurde bardzo chciałbym odwiedzić Wrocław :) wydaje mi się, że jest to miasto podobne do Poznania (gdzie mieszkam) i na pewno też ma specyficzny klimat (jak Poznań)
mam nadzieję, że uda mi się chociaż na 1 dzień tam pojechać, bo byłem tam przejazdem, obserwując miasto zza szyby autokaru i miasto mi się spodbało, jechałem wtedy około godziny 20. Poza tym kiedy pierwszy raz przyjechałem do Wrocławia pociagiem (tylko przejeżdżałem) to kiedy ujrzałem ten wasz dworzec to mnie zatkało jak cholera! Ten dorzec jest boski! W żadnym innym mieście takiego nie widziałem! No po prostu rewelacja :) taki klimatyczny możnaby powiedzieć :)
pzdr.
 

piki16

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
tu wziąć piwo ??
we wrocku osobiscie nie mieszkam .. ale często tam jestem .. i największe wrażenie robi to w jak szybkim tępie rozwija się to miasto .. w porównaniu do innych miast jest naprawde nieżle ..
 

Cypele

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ASP
Najlepsze i jedyne takie na sweicie <3
I to nie chodzi o Rynek, :cenzura:e galerie, ostorw, tylko o puby jedyne w swoim rodzaju, uliczki, sklepiki, ludzie ^^

Mieszkam tu od zawsze jednak nie widze siebie we wroclawiu za 5 lat.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
kiedy ujrzałem ten wasz dworzec to mnie zatkało jak cholera! Ten dorzec jest boski! W żadnym innym mieście takiego nie widziałem! No po prostu rewelacja :) taki klimatyczny możnaby powiedzieć :)
pzdr.
Wroclaw ma jednak inny klimat niż Poznań, ale zeby to docenić koniecznie przejdż sie do Rynku i na Ostrów Tumski. Najpiękniej jest w maju :)
Jest jeszcze duzo wspanialych miejsc, ktore warto poznać. Za Halą Stulecia powstaje piekna podświetlana fontanna, a w planach jest odnowa Dworca Glownego, ktory zrobil na Tobie takie wrażenie. Wroclaw jest piekny ,ale ma też swoje wady. Najwiekszą są niekonczące sie korki i to utrudnia nam zycie. Wpadnij wiosną i sam oceń. :)
 

ep00

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Fajne miasto tylko kurde, czasami ciężko o dobrą miejscówę, żeby się napić. Wrocław daje duże możliwości, każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo miasto ludzi młodych, studiują tu osoby pochodzące właściwie z całej Polski. Mimo to jakoś wszyscy się ze sobą dogadują, nawet cieżko wyłapać w nocy na ulicy. Ogólnie to oceniam pozytywnie :]
 

Hikossi

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
14
Fajne miasto tylko kurde, czasami ciężko o dobrą miejscówę, żeby się napić. Wrocław daje duże możliwości, każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo miasto ludzi młodych, studiują tu osoby pochodzące właściwie z całej Polski. Mimo to jakoś wszyscy się ze sobą dogadują, nawet cieżko wyłapać w nocy na ulicy. Ogólnie to oceniam pozytywnie :]
Powiem Ci tak, wyłapać jest bardzo bardzo łatwo :) trzeba tylko wiedzieć gdzie :D
Koło Jana Pawła II jest Whisky Bar - kocham ten bar - obok tak zwana strefa zero. Jeśli nie jesteś skinem, bądź nie znasz towarzystwa to wyłapiesz odrazu i pozbędziesz się swoich fantów :) Oczywiście to tylko przykład, który jest zarówno niedaleko rynku jak i kilku znanych klubów takich jak 13, Metropolis czy Ibiza. Co prawda niby są kamery itp. ale większość z nich to atrapy. A apropo miejscówek do picia to nie wiem jak możesz pisać, że ciężko je znaleźć ;]

Festung breslau, my city...
 

DewA

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
niebo
Wrocław jest pięknym miastem, jedyne polskie miasto, które moim zdaniem jest wyżej w moim rankingu to Kraków. Jednak z racji tego iż bliżej mi do Wrocławia to właśnie ono jest takie moje.. Najbardziej zachwyca rynek nocą. ;)
 

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wrocław jest pięknym miastem, jedyne polskie miasto, które moim zdaniem jest wyżej w moim rankingu to Kraków. Jednak z racji tego iż bliżej mi do Wrocławia to właśnie ono jest takie moje.. Najbardziej zachwyca rynek nocą. ;)

Bardziej zachwyca Ostów, wieczorem, zimą jak pada śnieg, ale taaaaaakie wieeeeeeelkie płaty, cudnie wtedy jest.
 

acidbrain

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Wrocław
A teraz doczekaliśmy się, pięknej multimedialnej fontanny na pergoli. Wrocław jest super !!!!
 

Mogget

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja teraz mam odpoczynek od Wrocławia :) bo semestr się kończy :p a tak od października niemal dzień w dzień dojeżdżałem na zajęcia. Bardzo ładny rynek, jednak czym dalej od niego, tym mniejszy zachwyt ;) a na grunwald już nie mogę patrzeć :p
 

Śliwka_Robaczywka

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Mieszkam we Wrocławiu :p Miasto świetne, zwłaszcza rynek jest cudny. Jednak zaczynają się wakacje, co oznacza więcej tłoku na ulicach ^ ^ Ciężko będzie się poruszać :mruga:
 

icservice

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2009
Posty
31
Punkty reakcji
1
Ja od 2005 roku mieszkam we Wrocławiu. Studiuje ( kończe ) i pracuje tu. Tu mam kobietę i swoje życie, choć czasami nachodzą mnie myśli by wrócić do mojego rodzinnego miasta. No ale... gdzie będzie tak dobrze jak tu ? Tylko własne mieszkanie by się przydało.
 
Do góry