Wrocław w dwa dni

Cheeky

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2011
Posty
228
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice Krakowa
Wybieram się z przyjaciółką do Wrocławia, jednak mamy bardzo mało czasu. Co warto zobaczyć? Nie zalezy nam specjalnie na zabytkach, muzeach, galeriach handlowym. Interesują nas raczej ciekawe miejsca w mieście, a także puby i kluby. Co polecacie? Co we Wrocławiu po prostu trzeba zobaczyć? :)
 
M

Mabel

Guest
Ja polecam Nalandą - ma specyficzny klimat: wegedajnia, księgarnio-kawiarnia, fajen warsztaty są tam organizowane i spotkania. :) Więc polecam bardzo. Fajnie jest też zobaczyć pokaz fontanny multimedialnej, ale zimą niestety nie ma pokazów. Z ciekawszych pubów to jest też np. Czeski Film. :)
 

KolololoManolo85

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
6
Punkty reakcji
1
jeśli jesteście studentkami, to w kręgielni skybolwing w skytowerze, czyli tym słynnym wysokim budynku, są fajne promocje i można się tam fajnie pobawić, naprawdę rozbudowane centrum, a co można jeszcze innego, ciekawego robić we Wrocławiu, fajną i treściwą rozpiskę, znajdziecie właśnie na ich stronie wymoderowano - sam na to trafiłem i naprawdę w jednym miejscu elegancko to opisali ;) bawcie się dobrze, niezależnie gdzie traficie ;)

a jak nic was się nie spodoba, to zapraszam na domówkę do mnie do domu, będzie dobra kiełbasa, sok z świeżo wyciskanych pomarańczy i tańce hulańce :D
 

Fenster

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wrocław w dwa dni...hm, na pewno:
- Ostrów Tumski, najlepiej wieczorowa porą
- Pergola z pokazem multimedialnym
- turne po rynku z odwiedzeniem kilku knajpek, kawiarni(polecam knajpki w galerii Italina)
- można też zorganizować przejażdżkę rowerową korzystając z rowerów miejskich
- można tez pójść szlakiem krasnali(z powodu małej ilości czasu tylko tych w rynku)

Wroclove jest tak uroczy, że wszędzie jest cudownie i klimatycznie.

Wrocław w dwa dni...hm, na pewno:
- Ostrów Tumski, najlepiej wieczorowa porą
- Pergola z pokazem multimedialnym
- turne po rynku z odwiedzeniem kilku knajpek, kawiarni(polecam knajpki w galerii Italina)
- można też zorganizować przejażdżkę rowerową korzystając z rowerów miejskich
- można tez pójść szlakiem krasnali(z powodu małej ilości czasu tylko tych w rynku)

Wroclove jest tak uroczy, że wszędzie jest cudownie i klimatycznie.
 

Zorund

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Miasto
Wieluń
To ja może polecę artykuł http://www.e-wroclaw.com/e-wroclaw/clubbing gdzie poczytasz wiecej o klubowej stronie Wrocławia.
Masz tam wymienione nazwy klubów.
 
S

sucharki

Guest
z fajnych miejsc polecałabym także spiż na rynku, gdzie można się napić dobrego piwka i odpocząć bo długim zwiedzaniu ;)
 

drNoo

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2013
Posty
32
Punkty reakcji
0
zacznijcie od rynku, ostrowa tumskiego, zoo, hala stulecia i wieczorkiem kluby na pasazu niepolda
 
Do góry